صفحه 107 از 115 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

دوستان کسی هست که معاقیت از نوع موارد خاص داشته مخصوصا پدر ارتشی . توی سفارت خیلی گیر میدن چی بگیم به افسر . خیلی ممنون میشم اگه کسی تجربش رو بگه .ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط svssvs49 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که معاقیت از نوع موارد خاص داشته مخصوصا پدر ارتشی . توی سفارت خیلی گیر میدن چی بگیم به افسر . خیلی ممنون میشم اگه کسی تجربش رو بگه .ممنون
    سلام
    اینکه گیر بدن یا نه رو اطلاعی ندارم ولی در مورد اینکه چی بگید راهی به غیر از گفتن حقیقت ندارید. اصل کارت رو از شما میگیرند و نگاه می کنند.

Junior Member

سلام
    من زمان امتحان GRE چهار دانشگاه رو به عنوان Recipient انتخاب کردم اما برای هیچ کدوم از اونا اپلای نکردم. ممکنه در مورد سوالی که میپرسه کجاها اپلای کردی، افیسر به این موارد گیر بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil2925 نمایش پست ها
    سلام
    من زمان امتحان GRE چهار دانشگاه رو به عنوان Recipient انتخاب کردم اما برای هیچ کدوم از اونا اپلای نکردم. ممکنه در مورد سوالی که میپرسه کجاها اپلای کردی، افیسر به این موارد گیر بده؟
    خب اگر به فرض محال گیر هم داد خب راستش رو بگو. مگه بقیه از حین تولد می دونستن کجا میخوان اپلای کنن؟ همه یه چیزی رو میزنن دیگه. ولی نگران نباش، همچین چیزی من ندیدم تا حالا از کسی بپرسه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط holopesar نمایش پست ها
    دوستان برای فرصت مطالعاتی ها هم SOP لازمه؟ و اینکه research plan رو استاده ازم خواست نوشتم براش فرستادم. بعد اسکن امضا شده اونو (بدون سربرگ دانشگاه و ...) برام از طریق ایمیل فرستاد. روز مصاحبه همینو ببرم کافیه دیگه؟
    خیر sop برای مستر و دکتری هم تو سفارت لازم نیست. SOP فقط یکی از مواردیه که برای پذیرش از دانشگاه نیازه. بهش بگید تو سربرگ دانشکاه پرینت بگیره و امضا کنه و دوباره بفرسته.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil2925 نمایش پست ها
    سلام
    خیر، اون هیچ اطلاعی نداره شما GRE رو به کجاها ریپورت کردید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط holopesar نمایش پست ها
    دوستان برای فرصت مطالعاتی ها هم SOP لازمه؟ و اینکه research plan رو استاده ازم خواست نوشتم براش فرستادم. بعد اسکن امضا شده اونو (بدون سربرگ دانشگاه و ...) برام از طریق ایمیل فرستاد. روز مصاحبه همینو ببرم کافیه دیگه؟
    ممکنه لازم نباشه ولی ببرید با خودتون!
    از من نامه ادمیشن دانشگاه های دیگه رو که نمی خواستم برم خواست!منم نداشتم و مقداری بد شد زیاد!

سلام دوستان،
    میخواستم بدونم وقتی آفیسر میپرسه چه جاهایی اپلای کردی، دانشگاههای دیگه بجز US رو هم بگیم؟ (مثلا کانادا).
    سوال بعدی اینکه من برای چند دانشگاه اپلای کردم و فقط یک جا پذیرش فول فاند گرفتم و بقیه جاها رد شدم. اگه افیسر پرسید بجز این دانشگاه جای دیگه ای هم پذیرش داشتی من چجوری جواب بدم بهتره؟ تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen13671367 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میخواستم بدونم وقتی آفیسر میپرسه چه جاهایی اپلای کردی، دانشگاههای دیگه بجز US رو هم بگیم؟ (مثلا کانادا).
    سوال بعدی اینکه من برای چند دانشگاه اپلای کردم و فقط یک جا پذیرش فول فاند گرفتم و بقیه جاها رد شدم. اگه افیسر پرسید بجز این دانشگاه جای دیگه ای هم پذیرش داشتی من چجوری جواب بدم بهتره؟ تشکر
    سلام.
    به نظرم اگه بگی غیر از آمریکا اپلای هم کرده ای که تاثیر مثبت هم داره و نشون میده کشته مرده ی آمریکا نیستی و از لحاظ آکادمیک و علمی برات این دانشگاه مهم هست نه صرف واقع بودن در آمریکا...
    مشکلی نداره ریجکت شدن از بقیه؛ مهم اینه که چندجا اپلای کرده باشی اونم توی ایالت های مختلف...
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

• خیلی ممنون که وقت میذارید و جواب میدید

اگر در شرکت صادرات کار کردیم که عمده ی کارش صادرات مواد غذایی مثل خشکبار به آمریکا بوده در مصاحبه عنوان بشه پوان مثبت هست یا منفی؟ اینکه سابقه کار در

شرکتی داریم که با شرکت های آمریکایی همکاری داره خوبه یا بده؟ البته واسه کسی که در رشته ی بیزینس منجمنت و بدون فاند پذیرش گرفته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)