صفحه 108 از 115 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide92 نمایش پست ها
    • خیلی ممنون که وقت میذارید و جواب میدید

اگر در شرکت صادرات کار کردیم که عمده ی کارش صادرات مواد غذایی مثل خشکبار به آمریکا بوده در مصاحبه عنوان بشه پوان مثبت هست یا منفی؟ اینکه سابقه کار در

شرکتی داریم که با شرکت های آمریکایی همکاری داره خوبه یا بده؟ البته واسه کسی که در رشته ی بیزینس منجمنت و بدون فاند پذیرش گرفته
    بهتره سابقه کارتون رو حتما بیارید. میتونه جذاب باشه برای آفیسر ولی صرفا نه نکته مثبتی میتونه باشه نه منفی، سابقه کار است.

Junior Member

سلام، من میخواستم در مورد این سوال که ممکنه بپرسن برنامت بعد از اتمام درس چیه بپرسم که چطوری جواب بدیم؟ مثلا اگر بگم میخوام برگردم ایران و تو شهر خودم استاد دانشگاه بشم خوبه؟ بیشتر رو این قسمت که باید صریحا بگیم میخوایم برگردیم یا نه شک دارم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط feriijoon نمایش پست ها
    سلام، من میخواستم در مورد این سوال که ممکنه بپرسن برنامت بعد از اتمام درس چیه بپرسم که چطوری جواب بدیم؟ مثلا اگر بگم میخوام برگردم ایران و تو شهر خودم استاد دانشگاه بشم خوبه؟ بیشتر رو این قسمت که باید صریحا بگیم میخوایم برگردیم یا نه شک دارم.
    بله پاسخ مناسبی است اگر برای phd میخواهید برید. حتما صریح بگید که میخواهید برگردید. البته فکر می کنم این سوال دیگه نخنما شده و دیگه نمی پرسن مثل قبل.

Junior Member

سلام.
    راستش موضوعی منو نگران کرده که ممنون میشم راهنماییم کنید:
    پدر، مادر و خواهر من ویزای 5 ساله انگلیس رو دارند در اون زمان من نتونستم برم چون بالای 18 سال بودم و پدرم مالیاتی که بایدو پرداخت نکرده بود. تو این مدت مادر و خواهر من بخاطر اینکه من و برادرن اینجا تنها بودیم حداقل سالی دوبار و به مدت 2 تا 3 ماه میومدن ایران پیش ما میموندن. الان برادرم هم رفته و پدرم تقریبا تمام مالیاتی رو که باید میپرداخت برای اقامت گرفتن من در انگلیس پرداخته. و تا چون من پذیرش مستر مکانیک با فاند گرفتم از آمریکا، میخاستم اول ببینم که نتیجه ویزای آمریکام چی میشه که بعدش برای انگلیس اقدام کنم. بنک استیتمنت پدرم که برای هزینه زندگی قراره ارائه بدم از یکی از بانک های انگلیسه که این موضوع رو ثابت میکنه. به نظر شما آیا مشکلی پیش خواهد اومد در مورد سوشال تای من؟ چطور باید توضیح بدم که من آمریکا نخواهم موند؟

Junior Member

سلام دوستان

من برای مستر نجوم دارم میرم و میخواستم بپرسم اگه پرسید بعد از تحصیلت میخوای چیکار کنی بگم میخوام ادامه بدم تا پی اچ دی یا اینکه بگم میخوام برگردم؟ اصلا معمول هست که بگم میخوام ادامه تحصیل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saye9 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای مستر نجوم دارم میرم و میخواستم بپرسم اگه پرسید بعد از تحصیلت میخوای چیکار کنی بگم میخوام ادامه بدم تا پی اچ دی یا اینکه بگم میخوام برگردم؟ اصلا معمول هست که بگم میخوام ادامه تحصیل بدم؟
    کسی که برای مستر میره میخواد موقعیه بهتر شغلی پیدا کنه. آفیسر در جواب شما میگه خب از اول پی اچ دی دایرکت میگرفتی! بعدش چی جوابشو میدید؟ )لازم به ذکر جوابی مثل اینکه اگر میتر بگیرم راحت تر پی اچ دی میتونم پذیرش بگیرم؛ برای آفیسر قابل قبول نیست(

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط NazaninFarjam نمایش پست ها
    سلام.
    راستش موضوعی منو نگران کرده که ممنون میشم راهنماییم کنید:
    پدر، مادر و خواهر من ویزای 5 ساله انگلیس رو دارند در اون زمان من نتونستم برم چون بالای 18 سال بودم و پدرم مالیاتی که بایدو پرداخت نکرده بود. تو این مدت مادر و خواهر من بخاطر اینکه من و برادرن اینجا تنها بودیم حداقل سالی دوبار و به مدت 2 تا 3 ماه میومدن ایران پیش ما میموندن. الان برادرم هم رفته و پدرم تقریبا تمام مالیاتی رو که باید میپرداخت برای اقامت گرفتن من در انگلیس پرداخته. و تا چون من پذیرش مستر مکانیک با فاند گرفتم از آمریکا، میخاستم اول ببینم که نتیجه ویزای آمریکام چی میشه که بعدش برای انگلیس اقدام کنم. بنک استیتمنت پدرم که برای هزینه زندگی قراره ارائه بدم از یکی از بانک های انگلیسه که این موضوع رو ثابت میکنه. به نظر شما آیا مشکلی پیش خواهد اومد در مورد سوشال تای من؟ چطور باید توضیح بدم که من آمریکا نخواهم موند؟
    اگر پذیرشتون با فاند از دانشگاه خوبیه، مشکلی نخواهید داشت و BS هم لازم نیست. ولی همراتون باشه بد نیست. اگر هم سوال کرد بگید میخواهید برید انگلیس بعد از اتمام تحصیل!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    کسی که برای مستر میره میخواد موقعیه بهتر شغلی پیدا کنه. آفیسر در جواب شما میگه خب از اول پی اچ دی دایرکت میگرفتی! بعدش چی جوابشو میدید؟ )لازم به ذکر جوابی مثل اینکه اگر میتر بگیرم راحت تر پی اچ دی میتونم پذیرش بگیرم؛ برای آفیسر قابل قبول نیست(
    نه لزوما این سوال مطرح نمیشه، تو همه دانشگاه ها که مستقیم برای phd پذیرش نمیدهند.

میتونید بگید هنوز مطمئن نیستم ولی بسته به اتفاقاتی داره که دوران مستر برام بیفته، ولی به ادامه تحصیل و گرفتن phd هم فکر می کنم. سعی کنید سوال رو هوشمندانه جواب بدید تا یک جواب صریح و خشک. موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2463 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من اقامت كانادا دارم( يعني كارت اقامت دارم و نه پاسپورت كانادايي). بعد از دريافت اقامت كانادا برگشتم ايران و با نامزدم ازدواج كردم و همسرم از يك دانشگاهي در امريكا پذيرش دكتراي مكانيك داره و از يك دانشگاهي پذيرش مستر MBA. كلا هم 9 تا دانشگاه اپلاي كرده بوده كه 7 تا دكتراي مكانيك و 2 تا هم مستر MBA. خيلي اقتصاد و كاراي مديريتي و مالي دوست داره و منبع درامدشم الان همين كاراس اما 2 تا مقاله ISI كه داره براي مكانيكه.

همسرم يكبار با I20 مكانيك رفت مصاحبه انكارا و ريجكت شد اونموقع من باهاش نرفتم مصاحبه، چون فكر كرديم كه من ميرم كانادا و از اونجا ميرم امريكا .دليل ريجكت بند 214. الان ميخواد با I20 مستر MBA بره مصاحبه. چون ما فكرامون رو كرديم كه دكترا 4 ساله و ما از اقامتمون در كانادا باز ميمونيم و اگه يك مدرك مستر از امريكا داشته باشه توي كانادا راحتتر كار گير مياره. در مدتي كه من كارهاي اقامتش در كانادا رو انجام ميدم اون هم درسش رو ميخونه و به هم نزديك هم هستيم(يك پرواز 1/5 ساعتي راه هست بين شهرهامون) و من ميتونم حداقل ماهي يا دو ماهي يكبار برم و ببينمش. واقعا بعدش ميخايم بريم كانادا زندگي كنيم اينبار منم ميخام باهاش برم مصاحبه براي F2. چجوري اينا رو به افيسر بگيم كه بهمون ويزا بده.رفتن من همراهش تاثير مثبت داره بگيم كه من ميرم اونجا كاراي كاناداشو رديف ميكنم ؟ لطفا اگر راهنمايي داريد بفرماييد.همسرم چجوري بحث رو به اينجا بكشونه كه ما ميخايم بريم كانادا زندگي كنيم؟ اون يه بار كه رفته انكارا ريجكت شده افسر هيچي نپرسيده كه درست تموم شد چي كار ميخاي بكني و همسرم هم هيچي نگفته.
    بله بودن شما بد نیست ولی لزوما کمک هم نمیکنه. به نظرم صادقانه برخورد کنید و کارت اقامت کانادا رو بهش نشون بدید و بگید که دلیلش گرفتن مدرک از دانشگاه خوب آمریکا است و پیدا کردن راحت تر کار در کانادا. ضمنا اگر پذیرش ایشون با کمک هزینه باشه و از دانشگاه خوب کمتر گیر خواهند بود ولی هرچه دانشگاه شناخته نشده تر باشه و بورس هم در میان نباشه کار رو سخت تر میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بله بودن شما بد نیست ولی لزوما کمک هم نمیکنه. به نظرم صادقانه برخورد کنید و کارت اقامت کانادا رو بهش نشون بدید و بگید که دلیلش گرفتن مدرک از دانشگاه خوب آمریکا است و پیدا کردن راحت تر کار در کانادا. ضمنا اگر پذیرش ایشون با کمک هزینه باشه و از دانشگاه خوب کمتر گیر خواهند بود ولی هرچه دانشگاه شناخته نشده تر باشه و بورس هم در میان نباشه کار رو سخت تر میکنه.
    خيلي ممنون بابت پاسختون. البته اين رو بگم كه براي MBA بورس معمولا نميدن. چون فرد توليد علم كه نميخواد بكنه بلكه ميخواد بره بيزنس بخونه و بعدش بره پول در بياره. دانشگاهش در زمينه بيزنس رتبه 61 بين المللي رو داره و در كانادا فقط دانشگاه تورنتو ازش بهتره با رتبه 51. اما خوب چون تعداد دانشگاههاي امريكا در 100 تاي برتر حداقل 10 برابر كانادا هست خوب پذيرش گرفتن خيلي خيلي راحت تر از كاناداس.اينا رو بنظرتون به افيسر بگيم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)