صفحه 110 از 115 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

کسی نمیتونه پیش بینی کنه

با سلام

من یک سوال داشتم.

من از دانشگاه فلوریدا پذیرش دکترا فول فاند تو دپارتمنت کشاورزی گرفتم.
    در حال حاضز هم دارم تا چند ماه دیگه دکترا ما تو مالزی تو دپارتمنت عمران دفاع می کنم.
    استادای راهنمام تو آمریکا هم خبر دارن و حتی دو تا پیپر خوب هم باهاشون دادم. در ضمن ازشون نامه گرفتم که کاری که من اینجا تو مالزی کردم متفاوت با کاری که اونچا فرار انجام بدم.
    حالا به نظر شما تو مصاحبه بهتر این مطالب را بگم یا اینکه بگم هنوز تمام نکردم درسم را و به علت اینکه اینجا فاند ندارم و اونجا یک فاند خوب دارم، می خوام برم فلویدا
    با تشکز

سلام. برای کسی که بار دوم میخواد بره مصاحبه به صورت f1 و دفعه ی اول f1&f2 رد شده باشه اگه آفیسر پرسید چرا ایندفعه خانمت نیومده چه جوابی میتونه قانع کننده باشه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

سلام،کسی بوده برای پروژه کسری خدمت از بنیاد نخبگان ریجکت شده باشه؟

سلام. من دانشجوی سال سوم دکترای عمران مالزی هستم. گرنتم ابنجا قطع شده و شهریه نمی تونم بدم. ولی می تونم به سختی تمومش کنم اینحا را. می خواستم سفارت کوالالامپور برم مصاحبه برای یک موقعیت دکترا با فاند تو فلوریدا. از روی پیپرهام هم معلوم مالزی بودم. حالا به نظر شما تو مصاحبه بگم دانشجو بودم و به دلیل مشکلات مالی نمی تونم اینجا ادامه بدم یا اینکه بگم دارم تموم میکنم اینجا و برای دکترای دوم دارم میرم؟؟؟
    با تشکر

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

سلام
    اگر بنده ارشد داشته باشم، و سربازی نرفته باشم و برای ارشد در امریکا در رشته ی دیگری پذیرش با فاند بگیرم. اگر افسر ازم بپرسه، سربازیو چیگار کردی، من بگم نرفتم و .... (با پذیرش دکتری ... ) بهم ویزا نمیدن؟
    (یعنی دوتا پذیرش دارم، یکی دکتری با فاند اون یکی فوق با فاند، میخام اول برم فوق بخونم بعدش ... . ولی بعلت مشکل سربازی نمیشه.)
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    سلام
    اگر بنده ارشد داشته باشم، و سربازی نرفته باشم و برای ارشد در امریکا در رشته ی دیگری پذیرش با فاند بگیرم. اگر افسر ازم بپرسه، سربازیو چیگار کردی، من بگم نرفتم و .... (با پذیرش دکتری ... ) بهم ویزا نمیدن؟
    (یعنی دوتا پذیرش دارم، یکی دکتری با فاند اون یکی فوق با فاند، میخام اول برم فوق بخونم بعدش ... . ولی بعلت مشکل سربازی نمیشه.)
    بله آفیسر روی این موضوع به احتمال زیاد تاکید خواهد کرد. ولی سوال اصلی اینه که شما چطوری اصلا از کشور میخواید خارج بشید که برید برای مصاحبه؟
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    بله آفیسر روی این موضوع به احتمال زیاد تاکید خواهد کرد. ولی سوال اصلی اینه که شما چطوری اصلا از کشور میخواید خارج بشید که برید برای مصاحبه؟
    عرض کردم. دوتا پذیرش (منتخب) یکی دکتری و یکی ارشد. با دکتری اجازه خروج میگیرم. برای فوق اقدام میکنم.یعنی نا مه پذیرش دکتری رو میدم و ... .
    افیسر رد میکنه من رو؟ میگه چون پیچوندی و سربازی نرفتی و .... نمیشه؟!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام. من ۵ سال پیش به عنوان دانشجوی دایرکت پی اچ دی اومدم ولی بعد دو سال تبدیل به مستر کردم و اومدم یه دانشگاه دیگه، الان سال سوم دکترام تموم شده و میخوام به سر برگردم. تابستون قبل و پاییز، دو تا اینترنشیپ رفتم (با سی پی تی). رشتم برق قدرته و اینترنشیپامم توی بازار برق یکی از ایالتا و دومیش توی یه شرکت مشاور مهندسی نان پرافیت بوده. می خوام ببینم این برام مشکل ایجاد نمی کنه؟ افیسر ازم سوال نمی کنه راجع بهشون که چرا بعد ۵ سال دو تا رفتی و اصلا چرا رفتی؟ (این نشون نمیده می خوام آمریکا بمونم؟)

Junior Member

دوستان سلام
    من برای یه سال از یه استادی RA گرفتم و همه هزینه هارو شامل میشه ولی I-20 صادر شده به همراه فقط برای دو ترم هست، به نظر شما امکان ریجکت هست برای ویزا؟ از کجا باید ثابت کرد که سال بعد هم از طریق RA هزینه های زندگی رو میتونم پرداخت کنم؟ آیا لازم هست که مدرک خاصی برده بشه برای سفارت؟ آفیسر چط.ر میتونه قانع بشه که برای سال بعد هم مشکلی نداری با هزینه های زندگیت.
    ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدین. من هفته بعد وقت سفارت دارم...
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)