صفحه 111 از 115 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام، معمولا فاند در فرم I-20 به صورت یکسال تحصیلی میاد و 9 ماهه هست و طبق گفته خودشون این فاند با توجه به شایستگی طرف تمدید میشه که معمولا هم تمدید میشه. شما مطمئنین این قضیه برای شما صدق نمیکنه؟

Junior Member

فوری فوری فوری

سلام دوستان پدر و بردار من در سفارت دبی وقت مصاحبه دارن، برادرم ۱۷ سالشه به جز گواهی اشتغال به تحصیل چه مدارکی با خودش ببره خوب؟

و پدرم مهندس عمران هستش که خودش شرکت داره، و همچنین عضو نظام مهندسی که چندتا پروژه‌ داره که تا ۳ ساله آینده باهاشون قرارداد داره( گواهی هم براش داره میتون بده ترجمش کنن). متأسفانه من وقتی‌ فرم دی اس‌ ۱۶۰ برا پدرم پر می‌کردم فقط شرکشو نوشتم و چیزی راجعبه اینیکی پروژه‌ هاش ننوشتم.

مدرسه برادرم هم فرق کرده، توی دی اس‌ ۱۶۰ اسم مدرسه قبلیشو نوشتم.

الان به نظرتون من به سفارت ایمیل بزنم بگم که هم مدرسه برادرم فرق کرده و هم پدرم با یه شرکت دیگه هم کار می‌کنه. یا اینکه فقط مدرسه برادرمو بگم، کافیه ؟

و یک سوال دیگه می‌شه کل مدارکی که باید با خودشون ببرن سفارتو بگین( مدارک هم برای پدرم و هم برای بردارم)

ممنونم

Junior Member

دوستان درود
    جواب سوال افیسر که چرا تغییر رشته دادی رو چطور میشه توجیه کرد؟ من رشته ام مهندسی مواد هست و دارم برای مهندسی مکانیک سوییچ میکنم. به نظر دوستان چه حواب قانع کننده ای برای تغییر رشته ام بدم؟ من راستش برای یه پوزیش اقدام کرده بودم و اینکه این دلیل خوبی نمیتونه باشه.
    با سپاس.

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدونم جای درستی دارم مطرح میکنم سوالمو یا ن ولی ممنون میشم اگه میدونید جواب بدین

من شنیدم کارتای پایان خدمت جدید الکترونیکی شدن و دیگه روشون اصلا نزده ک کجا خدمت کردی
    سپاه یا ارتش ...
    درسته این قضیه ؟
    البته یسری دوستان گفتن که از روی لباس توی عکس و درجه قابل تشخیصه ولی من هدفم سفارت امریکاست

میخوام بدونم اگر این قضیه صحت داره ک روی کارت دیگه اسم ارتش یا سپاه نمیاد آیا سفارت امریکا از روی درجه یا لباسی ک توی عکس پایان خدمت هست تشخیص میده کاملا ؟

ممنون میشم اگر جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saye9 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای مستر نجوم دارم میرم و میخواستم بپرسم اگه پرسید بعد از تحصیلت میخوای چیکار کنی بگم میخوام ادامه بدم تا پی اچ دی یا اینکه بگم میخوام برگردم؟ اصلا معمول هست که بگم میخوام ادامه تحصیل بدم؟

سلام. شما رفتین سفارت؟ چه جوابی به این سوال دادین؟ نتیجه چی شد؟
    (من 2 روز دیگه وقت سفارت دارم)

سلام دوست من از سفارت دبي چند روز پيش ريجكت شدن فقط فقط به خاطر شركت كردن در لاتاري ايشون دانشجوي ريترني هنر هستند نمرات عالي همراه با فاند. و براي هفته ديگه از انكارا وقت گرفتن به نظر شما اگر افيسر دوباره در مورد لاتاري پرسيد چه جوابي بهتر هست داده شه؟ مرسي!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    سلام دوست من از سفارت دبي چند روز پيش ريجكت شدن فقط فقط به خاطر شركت كردن در لاتاري ايشون دانشجوي ريترني هنر هستند نمرات عالي همراه با فاند. و براي هفته ديگه از انكارا وقت گرفتن به نظر شما اگر افيسر دوباره در مورد لاتاري پرسيد چه جوابي بهتر هست داده شه؟ مرسي!!!
    سلام
    بهترین پاسخ حقیقته. اگر دروغ بگن موقع مصاحبه و آفیسر تو Comment هاش بنویسه که طرف دروغ گفته دیگه مادام العمر بهش از هیج جا ویزا نمیدن.
    بهترین کار اینه که راستش رو بگه و بگه که میخواسته مثل هزاران نفر دیگه شانسش رو امتحان کنه و اینکه کاملا واقفه که بعد از اتمام تحصیلش باید آمریکا رو ترک کنه. باید برای افیسر توضیح بده که الان که برای ویزای دانشجویی داره اقدام میکنه که یک ویزای غیر مهاجرتیه قصد و غرض مهاجرت نداره. همین.
    موفق باشید
    اگر پاسخ/پست من به شما کمک کرده، لطفا به من امتیاز مثبت بدهید - ممنون

Junior Member

من پدرم خدمتش مناطق جنگی بوده مناطق نفتی هم کار می کرده. این طوری منم معاف ائم شدم. موقع مصاحبه سفاارت اگر بپرسه خدمتم رو و اینها رو بگم اینکه پدرم کارش مرتبط به نفته مشکل ساز نمیشه؟
    اگر بپرسن چی بگم مشکلی نباشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر

سلام بچه ها. یه سوال داشتم. توی مصاحبه سفارت به بازنشستگی مادر اشاره بکنم یا نه؟ پدر هم فوت شدن. شنیدم گفتن اینکه بازنشسته هستن نکته مثبتی محسوب نمیشه (نمیدونم چرا). اگه اینطوره و نباید اشاره کرد، چی باید گفت؟

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام بچه ها. یه سوال داشتم. توی مصاحبه سفارت به بازنشستگی مادر اشاره بکنم یا نه؟ پدر هم فوت شدن. شنیدم گفتن اینکه بازنشسته هستن نکته مثبتی محسوب نمیشه (نمیدونم چرا). اگه اینطوره و نباید اشاره کرد، چی باید گفت؟
    سلام
    ببینید این شما نیستید که پرسش ها را مطرح می کنید آفیسر یک سوال می کند و شما پاسخ می دهید سعی کنید کوتاه باشد و البته جامع! داستان تعریف نکنید . با اعتماد به نفس و با لبخند و روی گشاده پاسخ دهید آفیسر خیلی به چشمای آدم نگاه می کند! نمی دانم شاید آفیسر های سفارت هم معتقدند که می شود از روی نگاه طرف به صداقتش پی برد! بنابراین با کمال آرامش و طمانینه پاسخ دهید و در ضمن برای پاسخ دادن خیلی مکث نکنید که شک بر انگیزه یعنی اگر یک سوالی پرسید 4 ساعت فکر نکنید بعد جواب بدهید!
    در ضمن خیلی کم پیش می آید که آفیسر شغل پدر و مادر را بپرسد برای من که اصلا پیش نیامد! البته نمی دانم ویزای شما دانشجویی است یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)