صفحه 12 از 115 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

مطالبی که در این متن اومده در مورد رشته هایی که امریکا روش گیره درسته ؟
    http://www.fhcrc.org/about/jobs/immi...Alert_List.doc
    چرا این رو توی یک سایت دولتی خودشون نمیشه پیدا کرد .... منظورم سایت های gov هست ... یک کم مشکوکه

Junior Member

متخصصین جواب سوال های آفیسر
    من بین لیسانس و پذیرشی که الان دارم هفت سال فاصله هست تو این مدت سعی کردم دانشگاه های ایران درس بخونم ولی راستش کنکور دادن برام سخت بود و در ضمن فول تایم کار میکردم ...از دانشگاه ناتینگهام هم پارسال پذیرش گرفتم ولی دیفر کردم . به نظرخودم یکی از سوال های آفیسر در این مورد خواهد بود ... چی باید جواب بدم که کاملا قانع بشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masterusa نمایش پست ها
    متخصصین جواب سوال های آفیسر
    من بین لیسانس و پذیرشی که الان دارم هفت سال فاصله هست تو این مدت سعی کردم دانشگاه های ایران درس بخونم ولی راستش کنکور دادن برام سخت بود و در ضمن فول تایم کار میکردم ...از دانشگاه ناتینگهام هم پارسال پذیرش گرفتم ولی دیفر کردم . به نظرخودم یکی از سوال های آفیسر در این مورد خواهد بود ... چی باید جواب بدم که کاملا قانع بشه ؟
    براي 7 سال نمي توني صرفا دليل بياري كه براي زبان و GRE مي خوندي و مقاله مي نوشتي. پس علاوه بر اين بايد بگي كه سر كار هم رفتي و الان فكر مي كني كه با تحصيلات بالاتر، بيشتر مي توني از توانايي هات استفاده كني.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    براي 7 سال نمي توني صرفا دليل بياري كه براي زبان و GRE مي خوندي و مقاله مي نوشتي. پس علاوه بر اين بايد بگي كه سر كار هم رفتي و الان فكر مي كني كه با تحصيلات بالاتر، بيشتر مي توني از توانايي هات استفاده كني.
    ممنون
    فکر میکنید سنم ( 31 سال ) تاثیر داشته باشه رو گرفتن ویزا ؟

ممنون
    قبلا در اين فروم در مورد سن بحث شده. من سايتهاي خارجي رو هم خوندم. سن به تنهايي دليل ريجكت نيست اما به هر حال آفيسر بايد به اين نتيجه برسه كه شما صرفا براي درس خوند مي ري و قصد گرفتن اقامت نداري و بعد از تحصيل بر مي گردي.
    شما بايد با تمام قدرت و انگيزه بريد مصاحبه و سعي كنيد براي نكاتي كه فكر مي كنيد منفي هست توضيح مناسبي داشته باشيد. خودتون رو علاقمند به ادامه تحصيل نشون بديد. اگه اخيرا كاراي علمي مثل مقاله و كنفرانس داريد حتما اونا رو مد نظر داشته باشيد.
    نظرات قبلي اين فروم رو هم بخونيد.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

ممنون
    سن به تنهایی تاثیری نداره . بلکه فاصله یا GAP میان مقطع تحصیلی پیشین و اونچیزی که پیش رو دارید تاثیر گذار هست و شما باید توضیح قابل قبولی براش داشته باشید .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

برای جواب اینکه 1 دانشگاه رو اپلای کردی، چی باید گفت؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    سن به تنهایی تاثیری نداره . بلکه فاصله یا GAP میان مقطع تحصیلی پیشین و اونچیزی که پیش رو دارید تاثیر گذار هست و شما باید توضیح قابل قبولی براش داشته باشید .
    البته ممنونم ولي راستش ميدونم بايد توضيح قابل قبول داشته باشم بيشتر منظورم اين بود كه چه ايده هايي ممكن هست كمك كنه كه بيراهه جواب ندم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shezargar نمایش پست ها
    منم مثل شما هستم
    شايد يه جورايي هم مزيت باشه چون هدف خيلي واضح هست كه يك دانشگاه و يك رشته انتخاب شده
    كاملا هدف مند

نقل قول نوشته اصلی توسط shezargar نمایش پست ها
    یه کم از رشته و دانشگاه و مزیت هاش توی رشته خودت تعریف کن و بگو که اینا برای من خیلی مهم بودن. در ضمن بگو که قبل از پروسه اپلای با استاد صحبت کردم و پذیرشم تقریبا قطعی بود.
    در ضمن خیلی هم بهش فکر نکن این موضوع اصلا موضوعی نیست که بخوان شما رو رد کنن به خاطرش
    موفق باشی
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)