صفحه 15 از 115 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط som_ram59 نمایش پست ها
    من یه سوال دارم؟ من برای ویزای F2 دارم افدام می کنم. همسرم از WSU پذیرش گرفته و قصد دارم خودم هم اونجا پذیرش بگیرم. اگه ازم پرسیدن که اونجا می خوای چه کار کنی بهشون بگم اینو؟
    سلام تا اونجا كه از دوستان و اطرافيان با شرايط مشابه اطلاع دارم به هيچ وجه نبايد بگيد بايد بگين من ميرم كه همسرمو همراهي كنم و يك مدتي استراحت كنم بيشتر خوششون مياد ظاهرا

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه سوالی دارم.من زمانی که باید مدارک مالی خودمو واسه دانشگاه می فرستادم بنا به دلایلی مجبور شدم مدارک عمومو بفرستم .یعنی اسم عموم به عنوان اسپانسرم توی نامه پذیرشم هست.آیا من می تونم زمانی که می رم سفارت اسپانسرمو عوض کنم و مدارک مالی بابامو ببرم؟آخه آلان به چند مورد برخوردم که بچه ها گفتن بهتر اسپانسر از ایران باشه تا از آمریکا که یه وقت فکر نکنن که وابستگی چیزی به اونا داری.چه دلیل قانع کننده ای برای عوض کردن اسپانسرم می تونم بیارم برای سفارت.ممنون میشم کمکم کنین.من زیاد وقت ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry - University of Southern California

نقل قول نوشته اصلی توسط azyk نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوالی دارم.من زمانی که باید مدارک مالی خودمو واسه دانشگاه می فرستادم بنا به دلایلی مجبور شدم مدارک عمومو بفرستم .یعنی اسم عموم به عنوان اسپانسرم توی نامه پذیرشم هست.آیا من می تونم زمانی که می رم سفارت اسپانسرمو عوض کنم و مدارک مالی بابامو ببرم؟آخه آلان به چند مورد برخوردم که بچه ها گفتن بهتر اسپانسر از ایران باشه تا از آمریکا که یه وقت فکر نکنن که وابستگی چیزی به اونا داری.چه دلیل قانع کننده ای برای عوض کردن اسپانسرم می تونم بیارم برای سفارت.ممنون میشم کمکم کنین.من زیاد وقت ندارم.
    توی فرم I-20 نام و آدرس اسپانسر را نمی نویسن. فقط مقدار مبلغ را می نویسن و اینکه اون شخصی که اسپانسر بوده خود شخص بوده یا این که خانواده. شما براحتی می تونی یک نامه بانکی از یک اسپانسر دیگه ولی با حداقل مبلغی که توی I-20 نوشته ببری و مشکلی هم پیش نمیاد. دلیل هم نداره بگی اسپانسرم عوض شده و همونطور که دوستاتون گفتن این اسپانسر بهتره از ایران باشه. موفق باشین.

Junior Member

سلام
    ممنونم از راهنمایت ولی توی نامه I20 من یه جاش نوشته که اسپانسرم عموم هستش .من چه دلیل قانع کننده ای میتونم بیارم که میخوام از این به بعد بابام اسپانسرم باشه؟بازم ممنونم از کمکت

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry - University of Southern California

نقل قول نوشته اصلی توسط azyk نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از راهنمایت ولی توی نامه I20 من یه جاش نوشته که اسپانسرم عموم هستش .من چه دلیل قانع کننده ای میتونم بیارم که میخوام از این به بعد بابام اسپانسرم باشه؟بازم ممنونم از کمکت
    جالبه چون توی I-20 من فقط نوشته بود Family. یک راه دیگه داری این که سریعاً یک اسکن از نامه بانکی جدید که مال پدرته به دانشگاه بفرستی و بگی I-20 را اصلاح کنند این کار معمولاً 1 روزه انجام میشه. بعد اگه عجله داری و زمان نداری بگو به آدرسی که قراره موقع مصاحبه و روزهای قبلش اقامت کنی Fedex کنن. اگه هم دانشگاه DHL می کنه که در عرض 5 یا 6 روز تو ایران به دستت می رسه. باز اگه هیچکدوم از این ها را نتونستی انجام بدی تنها دلیلی که می تونی بیاری اینه که چون میخواستی I-20 هرچه زودتر صادر بشه از عموت کمک خواستی و پدرت اون موقع سفر بوده و وقتی برگشته خودش support مالی را به عهده گرفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer, Isfahan

سلام
    من با I-20 زبان میرم سفارت، بنظر شما می خوام Job Offer از دانشگاه بگیرم، باید بگم بعد از اتمام زبان آفر دارم یا بگم بعد از اتمام phd؟ (من بعدش میخوام
    برا phd اقدام کنم با ارشدم) یعنی کلاً بگم بعد از زبان برمی گردم یا بعد از اتمام زبان می خوام بمونم برا phd ?

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer, Isfahan

من ارشد دارم می خوام با i-20 زبان برم بعد از اتمام دکترا اونجا اپلای کنم. حالا اگر آفیسر پرسید برنامت چیه بگم می خوام اونجا اپلای کنم یا باید بگم برمی گردم

Junior Member

سلام بچه ها
    من با I-20 یک دانشگاهی وقته سفارت دارم میگیرم ولی در طوله این مدت یک پذیرش دیگه از دانشگاهی که دوست دارم برم برام اومده ،من فرصتی ندارم که منتظر I-20 این دانشگاه بشم. آیا من میتونم توی سفارت بگم که من یک پذیرش جدیددارم و میخوام اونجا برم ولی چون دیگه وقتو گرفته بودم نمیتونستم منتظر باشم و طول میکشید که I-20 جدید به دستم برسه .آخه این دانشگاهه جدید منتظره که من زودتر جوابشو بدم و اگه بخواد I-20 منو بفرسته اون وقت من دو تا I-20 دارم .این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه؟ممنون میشم کمکم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Nano Electronics, University of Notre Dame, IN, USA

پیش فرض پاسخ : Negative point for visa-Question

سلام دوستان
    من عموم 37 ساله که تو آمریکا زندگی میکنه (ایالت florida). وقتی آفیسر میپرسه کسی رو داری اونجا چه جوابی بهش بدم که کارم خراب نشه؟

پیش فرض پاسخ : Negative point for visa-Question

نقل قول نوشته اصلی توسط kpourang16 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من عموم 37 ساله که تو آمریکا زندگی میکنه (ایالت florida). وقتی آفیسر میپرسه کسی رو داری اونجا چه جوابی بهش بدم که کارم خراب نشه؟
    آقا واقعيتو بايد بگي هرچي كه هست اگه بپيچوني يا هر دروغي بگي مي فهمه!
    هرچي هست بگو اميد به خدا نترس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)