صفحه 16 از 115 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط azyk نمایش پست ها

سلام بچه ها
    من با I-20 یک دانشگاهی وقته سفارت دارم میگیرم ولی در طوله این مدت یک پذیرش دیگه از دانشگاهی که دوست دارم برم برام اومده ،من فرصتی ندارم که منتظر I-20 این دانشگاه بشم. آیا من میتونم توی سفارت بگم که من یک پذیرش جدیددارم و میخوام اونجا برم ولی چون دیگه وقتو گرفته بودم نمیتونستم منتظر باشم و طول میکشید که I-20 جدید به دستم برسه .آخه این دانشگاهه جدید منتظره که من زودتر جوابشو بدم و اگه بخواد I-20 منو بفرسته اون وقت من دو تا I-20 دارم .این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه؟ممنون میشم کمکم کنین

نترس منم 2 تا آي 20 دارم. ولي توي سويس بايد اطلاعات دانشگاهيو پر كرده باشي كه مي خواي بري. ( كه 200 دلاره) بايد وقتي كه سفارت مي ري، براي همون دانشگاهي كه مي خواي بري باشه. چون آفيسر ازت مي پرسه اونجا كجا مي خواي بري، اگه دروغ بگي حتي اگه سهوي باشهشايد ريجكت كنه. خوب وايسا آي 20 جديد اومد با همون برو چرا عجله مي كني. اصلا اين يك امتازه كه شما چندجا آمريكا پذيرش داري، بهترينو مي خواي بري. نشون مي ده دانشجوي با هوشي هستي.
    موفق باشي
    براي منم دعا كنيد هفته ي ديگه مصاحبه دارم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Nano Electronics, University of Notre Dame, IN, USA

پیش فرض پاسخ : Negative point for visa-Question

نقل قول نوشته اصلی توسط armaaniiiii نمایش پست ها
    آقا واقعيتو بايد بگي هرچي كه هست اگه بپيچوني يا هر دروغي بگي مي فهمه!
    هرچي هست بگو اميد به خدا نترس.
    مرسی armaaniiiii جان، راستی یادم رفت بگم من تو ایالت florida هیچ دانشگاهی رو انتخاب نکردم!(شکلک دندان)

Junior Member

سلام دوستان ،لطفا منو راهنمایی کنید:
    اگر از من پرسید چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی ؟ اگه بخوام راستشو بگم ،من 4دانشگاهی رو انتخاب کردم که به محل زندگی خواهرم نزدیک باشه واز دانشگاهی پذیرش گرفتم که توی همون ایالتی هست که خواهرم ساکنه ولی این موضوع خیلی نشون نمیده که من خیلی اهل علم هستم ! به نظر شما چی بگم ؟با توجه به اینکه 8 سال از تمام کردنه لیسانسم میگذره وتنها کار مرتبط با رشته دانشگاهی ام تدریس خصوصی شیمی بوده. نمره تافل :590 نمره جی ار ای : 800 ،از دانشگاه تهران فارق التحصیل شدم.
    خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه !

Junior Member

ببخشید من متوجه منظور شما نشدم که گفتید : (اگر واقعا دانشجو هستید ).من از یکی از دانشگاههای امریکا برای ادامه تحصیل در رشته خودم پذیرش دارم ،تافل وجی ار ای هم که دادم ،علت انخاب دانشگاه نزدیک محل سکونت خواهرم این بوده که فکر میکنم اونجا بدون پشتیبان عاطفی نمیتونم دوام بیارم. نگرانی من از بابت زمان زیادیه که از لیسانسم گذشته که این مدت هم مشغول کار بودم و وقتی برای درس خوندن نداشتم . شما فکر میکنید این شرایط با تمایل من برای ادامه تحصیل مغایرت داره؟

سلام
    من ماه پیش از دوبی ریجکت شدم و دلیلش مشخص نبودن برنامه و قصد سفرم بوده!!!!(البته به گفته افیسر گرامی!)
    هفته دیگه باکو وقت دارم!نمی دونم باید چی بگم اگه بگه چرا دفعه پیش ریجکت شدی؟
    البته افیسر لحظه آخر درباره رنکینگ دانشگاهم هم گفت که خوب نیست!البته بدون اینکه از من بپرسه که رنکش چنده؟!که ایکاش می پرسید!
    اگه کسی راهنماییم کنه ممنون می شم خصوصا که کمتر از یه هفته وقت دارم!
    شرایطم هم اینه:پذیرش مستر دارم mbaبا گرایش جهانگردی و هتل داری
    بدون فاند
    خودم f1 اقدام کردم و همسرم f2
    +خواهرم تو همون شهر دانشجو هست!!!!!

سلام
    یه سوال داشتم من لیسانس شیمی آزاد دارم و برای سال 85 هستش و این مدتم کار کردم و سربازی بودم و البته تافل هم ندارم من یه پذیرش دارم از یه کالج زبان تو امریکا و قراره یه پذیرش شرطی برام بگیرن از یه دانشگاه به نظرتون بهم ویزا میدن با این شرایط در ضمن من داداشمم امریکاس ؟

Junior Member

من فقط برای یک دانشگاه اپلای کردم و پذیرش فول فاند گرفتم، آیا اینکه فقط برای یک دانشگاه اپلای کردم جنبه منفی داره؟ آخه این دانشگاه دقیقا همون رشته و گرایشی که من برای دکترا میخوام ارائه میده. آیا لازمه همینجوری برای چندجای دیگه اپلای کنم؟

Junior Member

سلام به همگی. بچه ها یه سوال براشون بیشتر فامیل درجه یک مهم هست که اونجا نباشه؟ من بدبخت از عمو ،عمه ،دایی ،مامان بزرگ بابابزرگ همه اونجان!! چه باید کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها
    سلام به همگی. بچه ها یه سوال براشون بیشتر فامیل درجه یک مهم هست که اونجا نباشه؟ من بدبخت از عمو ،عمه ،دایی ،مامان بزرگ بابابزرگ همه اونجان!! چه باید کرد
    دوست عزيز اين مساله خيلی مهم هست براشون و متاسفانه point منفی حساب ميشه . شما بايد قانشون کنيد که بر ميگردين
    Power Start

سلام دوستان
    من از دانشگاه California State
    University Northridge برای پاییز 2012 پذیرش گرفتم و حدودا" 2 هفته دیگه آنکارا وقت سفارت دارم. این دانشگاه رتبه اش 291 هستش. من برای مستر رشته برق پذیرش دارم با هزینه شخصی.21 ماه سابقه کار دارم تو شرکت مخابراتی. ولی 6ماه که کار نمی کنم بعلت تعدیل نیرو. حالا سوالی که دارم اینکه به نظرتون برای اثبات برگشتنم به ایران از شرکتی که توش کار میکردم نامه بگیرم یا نه(چون بهم همچین نامه ای رو میدن) و اگر این نامه رو نگیرم چه راهی هست که بتونم ثابت کنم بر میگردم. و اینکه این دانشگاه درست تو ایالتی هست که داییم زندگی میکنه و من توی فرمDS-160 هم قید کردم که داییم هست و میرم پیش اون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)