صفحه 17 از 115 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz1112sha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه California State
    University Northridge برای پاییز 2012 پذیرش گرفتم و حدودا" 2 هفته دیگه آنکارا وقت سفارت دارم. این دانشگاه رتبه اش 291 هستش. من برای مستر رشته برق پذیرش دارم با هزینه شخصی.21 ماه سابقه کار دارم تو شرکت مخابراتی. ولی 6ماه که کار نمی کنم بعلت تعدیل نیرو. حالا سوالی که دارم اینکه به نظرتون برای اثبات برگشتنم به ایران از شرکتی که توش کار میکردم نامه بگیرم یا نه(چون بهم همچین نامه ای رو میدن) و اگر این نامه رو نگیرم چه راهی هست که بتونم ثابت کنم بر میگردم. و اینکه این دانشگاه درست تو ایالتی هست که داییم زندگی میکنه و من توی فرمDS-160 هم قید کردم که داییم هست و میرم پیش اون
    سلام دوست عزیز...آیا شما دانشگاه‌های دیگه هم اپلای کردین؟؟این نکته خیلی‌ مهم هست که نشون بدین شما هدف اصلیتون تحصیل هست نه صرفاً رفتن پیش دأیتون. از اونجایی که دانشگاهتون ناحیه‌ای هست و نه ملی‌ (در سطح دوم دانشگاه‌های آمریکا قرار داره) یک مقدار کار رو دشوار میکنه. الان شرایط سفارت آمریکا در کشورهای مختلف به گونهٔ هست که جاب آفر خیلی‌ تعین کننده نیست و مهمتر از برگشتن به ایران شما باید آفیسر رو متقاعد کنین که هدفتون واقعاً تحصیل هست. با دوستان دیگه هم مشورت کنین، اما من فکر می‌کنم شما در عشق آباد شانس بالاتری دارین. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarchitect نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...آیا شما دانشگاه‌های دیگه هم اپلای کردین؟؟این نکته خیلی‌ مهم هست که نشون بدین شما هدف اصلیتون تحصیل هست نه صرفاً رفتن پیش دأیتون. از اونجایی که دانشگاهتون ناحیه‌ای هست و نه ملی‌ (در سطح دوم دانشگاه‌های آمریکا قرار داره) یک مقدار کار رو دشوار میکنه. الان شرایط سفارت آمریکا در کشورهای مختلف به گونهٔ هست که جاب آفر خیلی‌ تعین کننده نیست و مهمتر از برگشتن به ایران شما باید آفیسر رو متقاعد کنین که هدفتون واقعاً تحصیل هست. با دوستان دیگه هم مشورت کنین، اما من فکر می‌کنم شما در عشق آباد شانس بالاتری دارین. موفق باشین.
    سلام متشکر از کمکتون . بله من دانشگاه آریزونا هم اقدام کردم ولی ریجکت شدم.آیا باید مدرکی ببرم که اون دانشگاه هم اقدام کردم و اینکه ریجکت شدم دچار مشکل نمی شم؟؟؟

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

سلام متشکر از کمکتون . بله من دانشگاه آریزونا هم اقدام کردم ولی ریجکت شدم.آیا باید مدرکی ببرم که اون دانشگاه هم اقدام کردم و اینکه ریجکت شدم دچار مشکل نمی شم؟؟؟
    سلام، شما اگر چندین دانشگاه در نقاط مختلف اپلی‌ کرده بودین، خیلی‌ به نفعتون بود. اما حتما نامهٔ رجکتتون رو ببرین و اشاره کنین که آریزونا هم اپلی‌ کردین. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarchitect نمایش پست ها
    سلام، شما اگر چندین دانشگاه در نقاط مختلف اپلی‌ کرده بودین، خیلی‌ به نفعتون بود. اما حتما نامهٔ رجکتتون رو ببرین و اشاره کنین که آریزونا هم اپلی‌ کردین. موفق باشین.
    مرسی از راهنماییتون و اینکه دو تا دانشگاه تو کانادا هم اپلای کردم که جوابشون هنوز مشخص نیست اونهارو هم مطرح کنم یا نه؟ ممنونم که راهنمایی می کنید

دوستان وقت مصاحبه مدارک رو باید یک جا تحویل بدیم یا هر چی که ازمون خواستن دونه دونه؟ آیا اینکه مدارک رو تو یه پوشه تنظیم کنیم و اولش یه فهرست باشه که منظم باشه کار عاقلانه ای هست یا ممکن که اصن بعضی مدارک نخوان؟

Junior Member

دوستان وقت مصاحبه مدارک رو باید یک جا تحویل بدیم یا هر چی که ازمون خواستن دونه دونه؟ آیا اینکه مدارک رو تو یه پوشه تنظیم کنیم و اولش یه فهرست باشه که منظم باشه کار عاقلانه ای هست یا ممکن که اصن بعضی مدارک نخوان؟
    اصولآ قبل از اينكه به باجه مصاحبه برسين فيشinterviewو I20و پاس و كانفرمDS160 رو ميگرن . موقع مصاحبه هم مداركتون منظم دم دستتون باشه كه هر چيو ازتون خواست بتونين سريع ارائه بدين

سلام دوستان
    من یک سوال کلی داشتم. ایا هیچ کدام از دوستان عزیز اینجا هستند که فایلی را جهت سوال و جواب سفارت اماده کرده باشند. اگر لطف کنند و ان را با ما هم به اشتراک بگذارند نهایت لطف را کرده اند. من خودم 20 روز دیگه وقت مصاحبه دارم و چون وقت به صورت خیلی اتفاقی گرفتم اصلا هیچ چیزی هنوز اماده نکردم و این فایل میتونه کمک بزرگی به من بکنه
    با تشکر
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال کلی داشتم. ایا هیچ کدام از دوستان عزیز اینجا هستند که فایلی را جهت سوال و جواب سفارت اماده کرده باشند. اگر لطف کنند و ان را با ما هم به اشتراک بگذارند نهایت لطف را کرده اند. من خودم 20 روز دیگه وقت مصاحبه دارم و چون وقت به صورت خیلی اتفاقی گرفتم اصلا هیچ چیزی هنوز اماده نکردم و این فایل میتونه کمک بزرگی به من بکنه
    با تشکر
    فایل ضمیمه سوال ها و جواباییه که یکی از بچه ها بعد از مصاحبه خودش دست نویس نوشته. به انضمام یک فایل دیگه.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام دوستان
    سه سوال ابتدایی داشتم:
    آفیسر فارسی صحبت میکنه یا انگلیسی و اگه انگلیسیه شمردست دیگه ایشالاه؟‌ در غیر اینصورت میشه ازش خواست سوالش را تکرار کنه؟ (این نکته ی منفی حساب میشه؟؟)
    ویرایش توسط mt1986 : April 8th, 2012 در ساعت 07:42 PM

سلام. من و همسرم از یه جا پذیرش گرفتیم. ولی بعد بخاطر نمره زبان گفتن به همسرم پذیرش spring میدن . حالا میخوایم f1 f2 بریم. بعد همسرم اونجا ویزاشو به f1 تغییر بده برا ترم دوم. حالا سوالم اینه که وقتی آفیسر می پرسه همسرم برای چی داره میاد؟ حقیقت مطلب رو بگیم و بگیم قراره از ترم دوم درس بخونه. اونوقت نمی گه پس چرا f2 داری میری ؟ و یا اینکه بگه برو بعدا همون موقع بیا برا ویزا؟ یاینکه کلا ویزا ندن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)