صفحه 2 از 115 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

لطفا بچه هایی که قبلا یا اخیرا مصاحبه داشتن سوالتی که ازشون پرسیده شد رو اینجا بذارن تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.
    مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ به سوال مصاحبه در مورد دانشگاههای دیگری که درخواست داده ایم

سلام.

آیا واقعاً لازمه که تمام دانشگاههای دیگه ای که درخواست دادیم رو روز مصاحبه بگیم؟ منظورم بیشتر دانشگاههاییه که خارج آمریکا هستن. مثلاً اگه من توی اروپا و کانادا هم درخواست داده باشم، همه شونو باید بگم؟ می خوام بدونم اونا از جایی دسترسی به این اطلاعات دارن یا اینکه هر چی بهشون بگم (نگم) باور می کنن.

خیلی ممنون.

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوال مصاحبه در مورد دانشگاههای دیگری که درخواست داده ایم

lگه بگیم مگه ایرادی داره؟ من فکر می کردم این بهتره برا ویزا گرفتن که ما جای دیگه هم اپلای کرده باشیم و همه اصرارمون به آمریکا رفتن نباشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    lگه بگیم مگه ایرادی داره؟ من فکر می کردم این بهتره برا ویزا گرفتن که ما جای دیگه هم اپلای کرده باشیم و همه اصرارمون به آمریکا رفتن نباشه
    نه، ایرادی نداره. مسئله ی دانشگاههای دیگه ی من یه کمی پیچیده ست. من اینجا فوق کامپیوتر خوندم و برای دکترا ترجیحم این بوده که فلسفه بخونم. اصلاً هم علاقه ای به آمریکا نداشتم، اما چون تنها برنامه های فلسفه ی مناسبی که پیدا کردم توی آمریکا بود، تو آمریکا برای فلسفه درخواست دادم. اما تو اروپا و کانادا چون برای فلسفه برنامه ی مناسبی نبود، برای کامپیوتر درخواست دادم که اگه فلسفه نشدنی بود همون کامپیوتر رو بخونم. طبیعتاً تو آمریکا برای کامپیوتر اصلاً درخواست ندادم چون تو اروپا و کانادا هم می شد کامپیوتر خوند. حالا نگرانیم از اینه که فکر کنن وضع برعکسه. یعنی من اولویتم کامپیوتره و فقط برای اینکه برم آمریکا می خوام رشته م رو عوض کنم. برای همین ترجیح می دم اصلاً نگم که برای کامپیوتر هم جایی درخواست دادم.

خودم فکر می کنم توضیح دادن این مسئله -اون هم روز مصاحبه- کار سختیه و من رو آدم مشکوکی جلوه می ده. نظر شما چیه؟ مثلاً به نظرتون توضیحِ بالا قانع کننده ست؟

حالا این به کنار. آیا اونا می فهمن ما چه دانشگاههایی درخواست دادیم؟

فکر می کنم توضیح دادن این مسئله -اون هم روز مصاحبه- کار سختیه و من رو آدم مشکوکی جلوه می ده
    I agree with you to some extent. however it is better not to speak about it unless you are asked.
    try to be prepared for probable question but it is not so important to make you nervous and affect your interview.
    If your interviewer is good-humoured too it means that everything is OK
    In fact people are not so pessimist as we think about them

However be prapared!!

good luck
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

me_f
    Guest

پیش فرض يه جواب هوشمندانه ميخوام كه به آفيسر بدم!(شغل پدر در مصاحبه سفارت)

سلام

من پدرم نظامي بوده، تو نيروي هوايي، به خدا كاره اي هم نبوده!!!( منظورم از نظر دفاعيو سياسيه) الان هم چند سالي هست كه بازنشسته شده و به يه كار كاملا بي ربط با ارتش مشغوله. حالا اگه آفيسر شغل بابامو پرسيد كه ميپرسه، چي بگم به نظرتون كه اثر بدي نذاره. لطفا نظر بديد، خيلي فكرمو مشغول كرده!!!!!!

مرسي

پیش فرض پاسخ : يه جواب هوشمندانه ميخوام كه به آفيسر بدم!!!

فقط بگو بازنشسته است
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

میتونی شغل الآن پدرت رو بگی...
    سبز تویی که سبز می خواهمت

me_f
    Guest

اگه پرسيد بازنشسته كجا چي؟ منظور من بيشتر يه صورت مثبت از شغل نظاميه!!1 در وهله اول سعي ميكنم نگم، اما اگه نشد چي؟ :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    فقط بگو بازنشسته است

me_f
    Guest

اگه شغل الانو بگم، بعد جايي لو نميره و بد بشه؟ مثلا تو كليرنس و بگن چرا نگفتي؟ حتما مشكلي بوده؟؟ :-[
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mariam
    میتونی شغل الآن پدرت رو بگی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)