صفحه 26 از 115 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member hadi.shagerdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University / Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanchemical نمایش پست ها
    سلام من الان مشغول مستر هستم اما پذیرشم برا مستره و میخوام انصراف بدم... ممکنه بفهمن که دارم مستر میخونم؟ چی بگم واسه این یه سال؟
    حتما مدرکی از این که میخوای انصراف بدی رو نشون بده و واسه این کارت دلیل قانع کننده بیار. من برای مستر دوم میرم و گرایش های نزدیکن. ولی آفیسر عشق آباد یک دونه سوال هم نکرد. البته فک کنم تو آنکارا و دوبی حتما سوال بپرسن در این مورد.
    دلیلی هم که میتونی بیاری این قانون مسخره 8 میلیون هزینه خرید مدرکه که برای بچه های روزانه گذاشتن!
    زیبارویی که می داند ، زیبای ماندنی نیست ، پرستیدنی است .اُرد بزرگ

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان اینطور که فهمیدم از وضعیت سربازی سوال میکنن و مدرک میخوان. من که با وثیقه معافیت تحصیلی گرفتم چجوری باید اینرو بگم؟ آیا مدرک هم میخواد؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    دوستان اینطور که فهمیدم از وضعیت سربازی سوال میکنن و مدرک میخوان. من که با وثیقه معافیت تحصیلی گرفتم چجوری باید اینرو بگم؟ آیا مدرک هم میخواد؟
    دوست عزیز،شما میتونید نامهٔ مربوط به نظام وظیفه یا وزارت علوم رو که معافیت تحصیلی‌ شما رو نشون میده ارائه کنید. اگر ترجمهٔ اون رو هم همراه داشته باشین ضرری نداره.
    "For every two minutes of glamour, there are eight hours of hard work"

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    اصلا به این ها گیر نمیدن و فقط یه چیزی رو که خودم به چشم دیدم رو می خوام بگم !
    اون اینه که سفارت دنبال کسایی هستن که فول فاند و از دانشگاه رنک بالا پذیرش گرفته باشن ! همین ! اگر جز این باشه احتمال ریجکت شدن خیلی میره بالا ! پس الکی به خودت از الان استرس وارد نکن !
    در ضمن یه چیز دیگه برای سفارت اصلا مهم نیست که ترجمه ای که شده مهر دادگستر و وزارت امور خارچه داشته باشه ! فقط می خوان انگلیسی باشه که بتونن بخونن ! البته در دبی . ارمنستان و انکارا همشون فارسی بلدن !

موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Manufacturing Engineering - IUST

سلام دوستان
    یه سوال مهم ازتون داشتم، امیدورام جایه درستی دارم مطرحش میکنم!
    داشتن ویزایه دانشجویی استرالیا تویه پاسپورت که واسه فال 2012 هستش به نظرتون تاثیر داره تو نتیجه مصاحبه سفارت آمریکا که قراره با I20 اسپرینگ 2013 انجام بشه؟
    اگه آفیسر بپرسه چرا ویزایه دانشجویی داری و نمیری چی بگم بهش؟
    مرسی از جوابتون

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط panahi1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال مهم ازتون داشتم، امیدورام جایه درستی دارم مطرحش میکنم!
    داشتن ویزایه دانشجویی استرالیا تویه پاسپورت که واسه فال 2012 هستش به نظرتون تاثیر داره تو نتیجه مصاحبه سفارت آمریکا که قراره با I20 اسپرینگ 2013 انجام بشه؟
    اگه آفیسر بپرسه چرا ویزایه دانشجویی داری و نمیری چی بگم بهش؟
    مرسی از جوابتون
    دلیل بیا به دلایلی ادامه تحصیلم تو اون کشور برام مقدور نیست ( نمیدونم اونجا فاندش بدتر بوده یا ناکافی بوده یا گرونتر بوده) یا علایق تحصیلیم با این دانشگاه در آمریکا بسیار همخوانی بیشتری داشته..به نظرم شما باید از اپلای کردنت به استرالیا به نفع کیستون عمل کنید و نشون بدید هدفتون فقط آمریکا نبوده..

Junior Member

سلام
    من برای مستر Fashion Desingاز دانشگاه Academy of Art university/San franciscoپذیرش گرفتم معمولا برای هنر فاند نمیدن...و من ترم اولو دارم خودم میدم تا برسم اونجا و وام بگیرم...
    1-می خواستم بدونم برای توجیحش خوبه که بگم من برای اینکه رشتم اصلا مستر نداره تو ایران و بعد از برگشتم می خوام تو دانشگاه تدریس کنم و ...( برای دلیل برگشت ) خوبه؟
    2-و اینکه این رشته حتی تو خود آمریکا هم مسترش خیلی کمه و من چون دوست تو CA دارم این ایالت انتخاب کردم و این تقریبا تنها دانشگاهی بود که من تو اونجا پیدا کردم....
    3- و اینکه من نامه بانک و تقریبا 2 برابر پر کردم این فکر می کنید مشکلی ایجاد کنه؟ اگه اینطور هستش می نونم از بانک بخوام که برام کمتر بزنه؟ و اگه مقدارش با اون نا مه ای دادم براش دا نشگاه فرق کنه مشکلی ایجاد میشه؟
    4- من نمره زبانمو برای دانشگاه دادم ولی تو I20هیچی نزده و گفته که این دانشگاه خودش corseزبان ذاره ...به نظرتون من موقع مصاحبه ببرم کارنا مه زبا نمو؟ نمره خوبی هم دارم

خیلی برام این سوالها مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط emtin نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر Fashion Desingاز دانشگاه Academy of Art university/San franciscoپذیرش گرفتم معمولا برای هنر فاند نمیدن...و من ترم اولو دارم خودم میدم تا برسم اونجا و وام بگیرم...
    1-می خواستم بدونم برای توجیحش خوبه که بگم من برای اینکه رشتم اصلا مستر نداره تو ایران و بعد از برگشتم می خوام تو دانشگاه تدریس کنم و ...( برای دلیل برگشت ) خوبه؟
    2-و اینکه این رشته حتی تو خود آمریکا هم مسترش خیلی کمه و من چون دوست تو CA دارم این ایالت انتخاب کردم و این تقریبا تنها دانشگاهی بود که من تو اونجا پیدا کردم....
    3- و اینکه من نامه بانک و تقریبا 2 برابر پر کردم این فکر می کنید مشکلی ایجاد کنه؟ اگه اینطور هستش می نونم از بانک بخوام که برام کمتر بزنه؟ و اگه مقدارش با اون نا مه ای دادم براش دا نشگاه فرق کنه مشکلی ایجاد میشه؟
    4- من نمره زبانمو برای دانشگاه دادم ولی تو I20هیچی نزده و گفته که این دانشگاه خودش corseزبان ذاره ...به نظرتون من موقع مصاحبه ببرم کارنا مه زبا نمو؟ نمره خوبی هم دارم

خیلی برام این سوالها مهمه
    1- برای توجیه کردن که بر میگردید باید ببنید که چه دلیلی برای شما مناسب تره و خود شما بهتر از همه می تونید یه دلیل قانع کننده پیدا کنید ! مثلا اگر تک فرزند باشید می تونید بگید والدینتون رو نمی تونید ول کنید ! یا مثلا یه job offer از یه شرکت و سازمان ببرید که نشون بده بعد از تحصیل در اونجا استخدام میشید ! در مورد دانشگاه هم بهتره برید ببیند که چه چیر متفاوت یا بهتری نسبت به باقی دانشگاه ها براتون tفراهم شده که در باقی دانشگاه ها نیست !
    2- در مورد دوستتون هم که در CA هستن بهتره در سفارت عنوان نکنید اگر در مدارک شما چیزی ازش عنوان نشده! چون هرچه بیشتر اقوام و اشنا در امریکا داشته باشید اثبات برگست به ایران براتون سخت خواهد شد !

3- کامل متوجه نشدم ولی در سفارت به هیچ عنوان از وام گرفتن و کار کردن در هنگام تحصیل چیزی عنوان نکنید چون احتمال ریجکت شدنتون بالا میره !
    4- نمره toefl / gre/ ... رو هم بهتره همرا خودتون داشته باشید شاید افیسر بخواد نگاه کنه که چند شدید! مصاحبه رو هم سعی کنید کاملا انگلیسی صحبت کنید ! جتی اگر خودش باهاتون فارسی صحبت کرد !

موفق باشی !
    به دلیل کمبود وقت تا اطلاع ثانوی این اکانت غیر فعال است
    (به امید روزی که همه دانشجو های ایرانی بدون مشکل ویزا بگیرن )
    آمیـــــــــــــــــــــن یــــــــارب العالمیـــــــــــــــــن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر

سلام دوستان
    من PHD ریاضی دانشگاه رنک متوسط پذیرش فول فاند دارم ولی 2 تامشکل اساسی وجود داره:
    1- از فارغ التحصیلی مستر من حدود 5 سال می گذره. که البته در این مدت همش کار میکردم ولی از نظر اونها یه فاصله اکادمیکی زیادی محسوب می شه.با اینکه Job offer دارم ولی آیا انها قانع می شن؟ اگه پرسیدن این 5 سال چرا به فکر ادامه تحصیل نبودین بهترین جواب چی میتونه باشه؟
    2- من 30 سالمه و هنوز با وجود خوندن تمام پستهای قبلی نمی دونم سن میتونه امتیاز منفی باشه یا نه؟
    من چند روز دیگر عشق اباد وقت مصاحبه دارم . واقعا ممنون میشم کمک کنید چون خیلی استرس دارم که عوامل بالا باعث بشوند من ریجکت بشم.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

5سال کم نیست اما زیاد هم نیست نگران نباشید
    بگید تصمیم گرفتم بعد از 18 سال درس خوندن یکم استراحت کنم. و کار کنم تا بتونم مخارج تحصیل در مقطع دکتری رو تهیه کنم (شما که از اولش نمی دونستی فول فاند میگیری)
    همچنین خودم رو برای آزمون GRE و زبان انگلیسی آماده میکردم.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)