صفحه 3 از 115 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : يه جواب هوشمندانه ميخوام كه به آفيسر بدم!!!

يعني اگر ما در مورد خانواده مون يكي چيزي رو غلط بگيم اونها متوجه ميشن البته نه مورد امريكا بودن يا نبودنشون
    مثلا در مورد شغل - ميزان تحصيلات - تعداد اعضاي خانواده و .....
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

me_f
    Guest

من تا حالا فكر ميكرم اينا جز موارديه كه تو كليرنس چك ميشه!!!! يعني اينطور نيست؟؟؟؟ من فكر كنم متوجه شن!!!!!! لطفا نظر بدين :-[ :-[ :-[

من چي بگم شغل بابامو :'(
    نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    يعني اگر ما در مورد خانواده مون يكي چيزي رو غلط بگيم اونها متوجه ميشن البته نه مورد امريكا بودن يا نبودنشون
    مثلا در مورد شغل - ميزان تحصيلات - تعداد اعضاي خانواده و .....

من فکر نمیکنم اوتا بفهمن شغل واقعیه پدرت چیه.....یعنی اینکه مجبور نیستی بگی نظامیه.....از کجا میفهمن؟مگه اینکه توی application form دانشگاه یا جایی نوشته باشی....بعضی دانشگاهها فرماشون طولانیه و راجبه همه چیز میپرسن...مثلا texas A&M راجب تحصیلات پدر مادر پرسیده بود اما یادم نمیاد راجب شغلشونم پرسیده باشه.....تازه اگرم پرسیده باشه بعیده به اون دسترسی داشته باشن.....

منم فک نمی کنم که متوجه بشن،
    و فک نمی کنم که شغل پدر برا اونا اهمیت زیادی داشته باشه؛ اگه اینطور بود الآن شاید خیلیا اونجا نبودن...

اگه تو تاپیک سوالتو مشخص بیان می کردی شاید خیلیا که شرایط تو رو داشتن بهت جواب می دادن
    سبز تویی که سبز می خواهمت

پیش فرض پاسخ : يه جواب هوشمندانه ميخوام كه به آفيسر بدم!(شغل پدر در مصاحبه سفارت)

دروست عزيز اصلا نگران نباش .
    من يكيو مي شناسم كه پدرش جزو كسايي بود كه پريده بود از ديوار سفارت و لانه جاسوسي رو اشغال كرده بود !!!‌ راحت هم ويزا گرفت و كلير شد، الان هم اونجاست ...بيخود خودتو نگران نكن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : يه جواب هوشمندانه ميخوام كه به آفيسر بدم!(شغل پدر در مصاحبه سفارت)

اصلا اونا از کجا می خوان شغل پدرمونو بدونن اگه جایی تو فرمای اون ور پر نکرده باشیم؟؟؟؟ آخه مگه می شه اونا شغل همه مردم جهان رو بدونن؟؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariam
    میتونی شغل الآن پدرت رو بگی...
    دقیقا همین کار رو انجام بده
    هر فرمی هم که پر کردی همین شغل رو برای پدرتون بنویسید چه فرم برای ادارات ایران و چه برای اون طرف

نگران نباش

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

وضعیت ویزا خوبه نگران نباشید من یک جمع بندی اگه از سوالهای مشترک داشته باشم

1- شما 2 حالت دارید اگه فول فاند باشید بیشتر سوال اینکه کجاهای دیگه اپلای کردی ؟چند تا دانشگاه دیگه اپلای کردی ؟چرا این دانشگاها انتخاب کردی

2- اگه فول فاند نباشی گیر میده به اسپانسرت و اگه یک bank statement با گردش مالی خوب داشته باشی هم ار ایران هم از آمریکا .چون دانشگاها الکی پذبرش بدون فاند میدن اون خیلی حساس میشه به برگشتتون اگه همسر یا فرزند اینجا داشته باشید خوب میده .در این حالت باید job offer قوی داشته باشی و ثابت کنی که برمیگردی .یا نشون بدی که وضعیت علمیت خوبه و از جای دیگه فاند میگیری
    3- سوالی که فاند نداری بیشتر میپرسه شغل پدرت چیه .research plan و بیشتر راجع به اسپانسرت میپرسه .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian

1-شما 2 حالت دارید اگه فول فاند باشید بیشتر سوال اینکه کجاهای دیگه اپلای کردی ؟چند تا دانشگاه دیگه اپلای کردی ؟چرا این دانشگاها انتخاب کردی
    راستش من به دليل مشکل نمره تافلم، زياد Apply نکردم و از بين اونايم که apply کرده بودم، همه رو رد شدم و فقط يکي پذيرش گرفتم. به نظرتون اگه اسم همه دانشگاها رو نيارم، اونا خودشون ميفهمن که من apply کردم و رد شدم؟! همچين اطلاعاتي دارن؟ اصلا اين موضوع که فقط از يکي پذيرش گرفتم رو چطور مطرح کنم که بد نباشه؟!! ممنون ميشم اگه کسي نظري داره، بيان کنه.
    (البته رنک دانشگاش خوبه و فاند هم کامله)

ين موضوع که فقط از يکي پذيرش گرفتم رو چطور مطرح کنم که بد نباشه؟!!
    سلام. به همه
    والا این سوال من هم هست. یک چیز دیگه. فرض کنید که فول فاندید ایا رنک دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتید هم مهم هست؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)