صفحه 4 از 115 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

Emamiane عزیز

مرصی از اطلاعات با ارزشی که دادی...سوالی که من دارم اینه که افیسر با اون سوال از فول فاندها به چه نتیجه ای میخواد برسه...؟یعنی تعداد دانشگاههایی که اپلای کردی و تعداد پذیرشات هر په بیشتر باشه بهتره؟؟؟؟ مثلا من 10 تا دانشگاه اپلای کردم...از 5 تایی که جواب دادن از 3 تا پذیرش گرفتم....شما از این چه استنباطی میکنی؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    ين موضوع که فقط از يکي پذيرش گرفتم رو چطور مطرح کنم که بد نباشه؟!!
    سلام. به همه
    والا این سوال من هم هست. یک چیز دیگه. فرض کنید که فول فاندید ایا رنک دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتید هم مهم هست؟
    yes, it is important.
    to all:
    why do you ask your questions here?try to concerate on the topic
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

من فکر میکنم محل اپلای براش مهمه اگه همه را یک ایالت اپلای کرده باشی دستش میاد کسی را اونجا داری .اینکه کجا اپلای کردی چند تا شا بگو(رنک بالا) حالا اون فکرمیکنه حضور ذهنت به همه دانشگاها نیست .

ولی جالب اینه که officer یک مرد 65 ساله قوی است که بیشتر سرپاست .اینکه خستگی ناپذبره و خیلی جالب به مانیتور کامپیوترش نگاه میکنه آدم کنجکاو میشه چی داره میبینه .پروندتا ;D

Shaya راست میگه دیگه این سوالا مربوط به تاپیک نیست .( نویسنده تاپیک )
    The truth of my life:I`m only looking for you

لينكه سوال ميكنه اگر ريجكت شديد چه كار ميكنيد چه جوابي بديم بهتره ؟بگيم انقدر اپلاي ميكنيم تا پذيرش بگيريم
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

بنظرت اگه زیاد اپلای کرده باشی (مثلا 10 تا) نمیگه که این فقط اپلای کرده که بره بمونه.......

به نظر من حالا نمي خواد بگيم 10 جا يا 20 جا اپلاي كرديم. يك تعدادي بگيم كه اولا نه خيلي زياد باشه نه خيلي كم. همش رو هم اگه ريجكته نگيم ريجكته بگيم چندتاشو كنسل كرديم چون از دانشگاه دلخواهمون پذيرش گرفته بوديم.
    در مورد اينكه بگه اگه ريجكت شديد چي كار مي كنيد بگيم مشغول كاري مي شيم كه قبل از اين هم اونجا كار مي كرديم خوبه؟ يا بگيم تو ايران ادامه تحصيل ميديم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    به نظر من حالا نمي خواد بگيم 10 جا يا 20 جا اپلاي كرديم. يك تعدادي بگيم كه اولا نه خيلي زياد باشه نه خيلي كم. همش رو هم اگه ريجكته نگيم ريجكته بگيم چندتاشو كنسل كرديم چون از دانشگاه دلخواهمون پذيرش گرفته بوديم.
    من موافقم لازم نیست همه را بگیم .اینکه پس ازریجکت چکار میکنید من تا حالا نشنیدم ولی اگه خودتا عاشق علم و ادامه تحصیل معرفی کنی بهتره
    The truth of my life:I`m only looking for you

پیش فرض سؤال سفارت: از چه دانشگاههای دیگری پذیرش دارید؟

گاهی سفارت چنین سؤالی می کنه: از چه دانشگاههای دیگری پذیرش دارید؟
    آیا لازمه که مدارک پذیرش اون دانشگاهها رو داشته باشیم؟ منظورم I20 نیست. نامه ی admission منظورمه. چون یکی از بچه ها می گفت که اینو لازمه ببرید. اونوقت مسئله اینه که الان خیلیا email میزنن فقط و قبل از I20 نامه رسمی نمی فرستند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سؤال سفارت: از چه دانشگاههای دیگری پذیرش دارید؟

اتفاقاً این سوال رو گاهی نمی پرسن اکثراً می پرسن.
    لزومی نداره نامه بگید فقط کافیه اسم ببرید. فقط حواستون باشه اسم 4-5 تا دانشگاه رو بیشتر نبرید اگه بگین مثلاً 10 تا دانشگاه apply کردم حتماً می پرسه چرا انقدر زیاد و ممکنه خدای نکرده فکر کنه که شما قصدتون ادامه تحصیل نیست و می خواین هر جور شده خودتون رو برسونین آمریکا.
    اصلاً هدف اصلی این سوال همینه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : سؤال سفارت: از چه دانشگاههای دیگری پذیرش دارید؟

حالا يه سوال ديگه
    اگه كشور ديگه اي هم اپلاي كرديم بگيم ؟‌ بگيم مثلا اپلاي كرديم و ريجكت شديم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)