صفحه 56 از 115 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط niloobah نمایش پست ها
    آخه من کلا یک دانشگاه بیشتر اپلای نکردم! حالا یعنی الکی اسم چندتا دانشگاهو بگم؟
    بهتر از نگفتنش هست! می تونید به ترتیب از دانشگاه هایی که GRE و تافل ریپورت کردید رو بگید... (همین جوری...!) دسترسی ندارند به این که کجا ها اپلای کردید! و اسماش رو هم تو کامپیوتر وارد نمی کنن! فقط حتما! تو State های درب و داغون بگید که فکر نکنند همه رو یک جا زدید و حتماً می خواستید مثلاً برید California!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

آخه من کلا یک دانشگاه بیشتر اپلای نکردم! حالا یعنی الکی اسم چندتا دانشگاهو بگم؟
    الان یک بار دیگه کیستون رو خوندم! چون فاندتون فول نیست احتمالش که بپرسه یا نه 50 50 هست! ولی شما آماده باشید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    الان یک بار دیگه کیستون رو خوندم! چون فاندتون فول نیست احتمالش که بپرسه یا نه 50 50 هست! ولی شما آماده باشید!
    ممنون از پاسختون فاند من فول هست. فکر میکنید در صورتی که پرسیدند، چندتا دانشگاه رو نام ببرم وبگم از اونا فاند نگرفتم و اینو انتخاب کردم خوب باشه؟

ممنون از پاسختون فاند من فول هست. فکر میکنید در صورتی که پرسیدند، چندتا دانشگاه رو نام ببرم وبگم از اونا فاند نگرفتم و اینو انتخاب کردم خوب باشه؟
    به نظر جواب خوبیه!! نگید فاند ندادند... بگید این دانشگاه بهتر بود و امکان پیشرفتم بیشتره... و احتما این که بتونم به دکتر تبدیلش کنم هست! (البته اگر مستر هستید)

در ضمن شما چون استاد دارید یه نامه از استاد بگیرید که بگه به زودی فول فاند میشید.. همچین چیزی... خیلی کمک می کنه! بگید برای ویزا تاثیر میذاره خودش میده!

Junior Member

دقیقا میشه بگید چه گرایش هایی از فیزیک خطرناک محسوب میشه؟
    اگه آفیسر پرسید که بعد گرفتن B.S میخوای چی بکنی؟ من چی بگم؟ بگم میخوام همونجا ادامه بدم واسه M.S؟
    اصلا مشخص هست که به چه معیاری ویزا میدن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط PrH نمایش پست ها
    دقیقا میشه بگید چه گرایش هایی از فیزیک خطرناک محسوب میشه؟
    اگه آفیسر پرسید که بعد گرفتن B.S میخوای چی بکنی؟ من چی بگم؟ بگم میخوام همونجا ادامه بدم واسه M.S؟
    اصلا مشخص هست که به چه معیاری ویزا میدن؟!
    گرایش هایی که خیلی به مواد ربط پیدا کنند حساسند!

بگین می خوام ادام بدم یا مستر یا دایرکت phd

کلاً با لیسانس رابطه خوبی ندارند... ولی میدونم که آنکارا بهتر میده اگر معدل خوبی داشته باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    گرایش هایی که خیلی به مواد ربط پیدا کنند حساسند!

بگین می خوام ادام بدم یا مستر یا دایرکت phd

کلاً با لیسانس رابطه خوبی ندارند... ولی میدونم که آنکارا بهتر میده اگر معدل خوبی داشته باشی
    چه معدلی خوب محسوب میشه؟
    آیا به من نمیگن شما برای کارشناسی تنهایی میخوای بری اونجا زندگی کنی داخل آمریکا به دور از خانواده و از این حرفا؟ یعنی اگه چنین سوالی کردن و براشون جای سوال بود چی بگم؟
    بگن چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی چی بگم؟

Junior Member

با سلام و تشكر از سايت خوبتون
    من پذيرش فول فاند براي PhD گرفتم و ١٢ تا دانشگاه هم اپلاي كرده بودم به نظرتون اگه تو مصاحبه پرسيدن راستشو بگم؟ (دانشگاه ها تو يه إيالت نيستن و فاميل هم تو امريكا ندارم)
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط sherryhh نمایش پست ها
    با سلام و تشكر از سايت خوبتون
    من پذيرش فول فاند براي PhD گرفتم و ١٢ تا دانشگاه هم اپلاي كرده بودم به نظرتون اگه تو مصاحبه پرسيدن راستشو بگم؟ (دانشگاه ها تو يه إيالت نيستن و فاميل هم تو امريكا ندارم)
    مرسي
    سلام!

بله! چرا که نه! سعی کنید حسابی پخش و پلا بگید و دلیل خوب داشته باشید برای انتخاب این دانشگاه ها... مثلاً میتونید بگید همه تو زمینه فلان در رشته فلان معروفند و حداقل 5 تا استاد تو زمینه کاری من دارند...

در ضمن مثلاً اگر تو نیویورک 3 تا زدی... 2 تاشو بزار آخر بگو.. با هم دیگه نگو... چون معمولاً دیده شده 5 6 تا رو که میگی صحبتت رو قطع می کنه و میره سوال بعدی! اینطوری احتمال مشکل خوردن کمتره! میتونی اسم ایالت ها رو هم بگی که یه وقت خود آفیسر گیج نزنه فکر کنه فلان دانشگاه (که اسمش ایالتی نیست) تو فلان ایالته! مثلاً فکر نکنه دانشگاه Pittsburgh تو تگزاسه! مثلاً میتونی بگی فلانی تو این ایالت... برای اونایی که ایالتی نیست یا اسمش مشخص نمی کنه تو کدوم ایالته...!

حالا چرا Pittsburgh رو مثال میزنم؟! دوسته که میرفته Pittsburgh آفیسر میگه Pittsburgh تو Kansas که دوستمون میگه نه پنسیلوانیا!!! و آفیسر میگه آخه Pittsburgh تو کانزاس هم داریم! بعد که سرچ می کنه میبینه یه شهر درب و داغون کوچیک به این نام تو کانزاسه... و جالبه که افیسر میشناخته!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

سلام.2تا سوال دارم:1-من پارسال 5-6جا اپلای کرده بودم و پذیرشهام رو به امسال دیفر کردم.امسال هم 2جا اپلای کردم.باتوجه به اینها،در جواب آفیسر که میپرسه چندجا اپلای کردی چی بگم؟؟
    2-در رابطه با شغل، آیا لازمه مدرکی دال بر اشتغال به کار از شرکت یا موسسه نشون بدیم؟یا صرف گفتن کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)