صفحه 59 از 115 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام دوستان!
    من یک سؤال راجع به داشتن فامیل در آمریکا دارم:
    من چندتا دخترخاله دارم که خیلی از من بزرگتر هستن و 10 سال قبل از به دنیا اومدن من از ایران رفتن!! من می دونم که چندتا از اونا در آمریکا هستن ولی من واقعاً نمی شناسمشون فقط چندبار اسمشون رو از مادرم شنیدم! البته اگه از خاله ام که 40 سالی می شه کانادا زندگی می کنه (و تازه همین امشب فهمیدم که اول 3 سال امریکا بوده بعد رفته کانادا!) بخوام، آدرس هاشون رو می گه بهم! ولی من حتی نمی دونم چه شکلی هستن و احتمالاً اونا اصلاً نمی دونن که من وجود دارم! حالا می خواستم بدونم که اگه از من پرسیدن که آیا فامیل در آمریکا دارم و احیاناً بپرسن که کجای آمریکا هستن؟، من چه جوابی در مورد این دختر خاله هام باید بدم؟! همینا رو بگم؟ یا خیلی ساده بگم که چندتا کازین دارم ولی نمی شناسمشون! یا ...؟!
    خیلی ممنون

Junior Member

دوستان دو تا سوال دارم ممنون میشم کمک م کنین:

1- این که ما سه تا بچه ایم و دو تا داداش معلول دارم (که می تونم گواهی معلولیت شون و هم ارائه بدم) و کجای حرفام به آفیسر ه منتقل کنم و چی جوری این کار و بکنم؟ هم برای این که خیال شو راحت کنم که قصد برگشت دارم (چون واقعا همچین قصدی دارم)، و هم برای این که شانس مالتیپل گرفتنم بالاتر بره

2- اشاره کردن به سابقه 5 سال معلمی (به صورت نیروی آزاد توی مدارس غیردولتی) احیانا مشکلی ایجاد نمی کنه؟

پذیرش Education PhD دارم از UCF، معاف از سربازی و فعلا بدون فاند

سلام دوستان ... برای افرادی که معافیت تحصیلی دارند (15 میلیون وثیقه گذاشتند) در جواب آفیسر در مورد سربازی چه توضیحاتی باید داد؟ و چه مدارکی باید نشون بدیم برای اثباتش؟ لطفا اصطلاح انگلیسش رو اینجا بنویسید .... بسیار ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران

سلام. من براي 4 تا دانشگاه توي شيكاگو اقدام كردم كه از دوتاش پذيرش گرفتم. يكي رو قصد دارم برم و اون هم براي فاند (GA) گفته ماه بعد نتيجه را مي ده. همه شيكاگو هست چون اونجا دوستي دارم كه گفته مي تونم باهاش همخونه شم. تازه هم داره برام ويزاي آي20 صادر مي شه. تافل 94 - جي آر اي 141 وربال، 150 كوآنت - ليسانس و فوق ليسانس مديريت دانشگاه تهران- براي مستر اقدام كردم. آيا سفارت دسترسي به دانشگاه هايي كه اپلاي كردم داره؟ مي ترسم اينكه همه شون توي شيكاگو بودن به ضررم باشه و اگر هم نگم دروغ بشه.
    ممنون مي شم اگر بتوني كمكم كنيد

سلام

من تو کارنامه GRE م نمره م رو به 4 جا ریپورت کردم (Ottawa, Michigan , Rutgers, Wisconsin)، که بعدا اونجاها اپلای نکردم چون مینیمم تافل ای که میخواستن 100 بود و من 98 شدم.

حالا اگه بپرسن که کجاها اپلای کردی و بگم این 4تا دانشگاه رو نتونستم اپلای کنم دلیل چی بیارم؟

1. بگم نمره تافل م از مینیمم این دانشگاه ها کمتر شد.
    2. بگم روز آخر ددلاین GRE ثبت نام کردم و فرصت جستجوی دانشگاه نبود و بصورت random چهار تا دانشگاه انتخاب کردم (البته نمیدونم اینو بصورت انگلیسی چطور بگم )

کلا چی جواب بدم بهتره؟

و آیا کانادا اپلای کردن من جنبه + داره یا _ ؟ خوبه یا بد؟

سوال آخر اینکه: بگم بقیه دانشگاه هایی که اپلای کردم ریجکت شدم یا نه؟ (البته هنوز جواب ندادن و احتمالا میخوان ریجکت کنن)

پیشاپیش ممنونم
    ویرایش توسط Potential : April 28th, 2014 در ساعت 03:59 PM

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام. فکر کنم اینجا جای مناسب تری برای پرسیدن سوالم باشه. اگر افسر بپرسه که "چند جا اپلای کردی؟" من میخوام این جواب رو بهش بدم. نظرتون چیه؟ چجوری یک جواب خلاصه و مفید و شسته و رفته بدم که شبهه ای ایجاد نکنه؟ (چون اونقدر دلیل دارم که شاید سر مصاحبه بعضی هاشون یادم بره). تجربه تو اینجور مواقع چی میگه؟
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

سلام سلام!

من دبی وقت دارم! فول فاندم هستم! رشته مم معماریه! ینی حساس نیس!
    برادرم و خانمش توی همون دانشگاه ( خانم برادرم دقبقن همون رشته ای که من قراره بخونم ) درس میخونن و سال گذشته رفتن non-immigrant!
    حالا من در جواب آفیسر که چرا میخای بری بیخ گوش اونا چی بگم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    سلام. فکر کنم اینجا جای مناسب تری برای پرسیدن سوالم باشه. اگر افسر بپرسه که "چند جا اپلای کردی؟" من میخوام این جواب رو بهش بدم. نظرتون چیه؟ چجوری یک جواب خلاصه و مفید و شسته و رفته بدم که شبهه ای ایجاد نکنه؟ (چون اونقدر دلیل دارم که شاید سر مصاحبه بعضی هاشون یادم بره). تجربه تو اینجور مواقع چی میگه؟
    سلام
    تجربه میگه که خیلی راحت و بدن نگرانی، وقتی سوال رو پرسید، شما شروع کنید اسم چند تا دانشگاه و آرام آرام و به ترتیب بگید بیاید پایین. خودش یا قطع می کنه، یا سوال دیگر می پرسه. اصلا نمی خواد این سوال رو کلی توضیح و شرح بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

من تو کارنامه GRE م نمره م رو به 4 جا ریپورت کردم (Ottawa, Michigan , Rutgers, Wisconsin)، که بعدا اونجاها اپلای نکردم چون مینیمم تافل ای که میخواستن 100 بود و من 98 شدم.

حالا اگه بپرسن که کجاها اپلای کردی و بگم این 4تا دانشگاه رو نتونستم اپلای کنم دلیل چی بیارم؟

1. بگم نمره تافل م از مینیمم این دانشگاه ها کمتر شد.
    2. بگم روز آخر ددلاین GRE ثبت نام کردم و فرصت جستجوی دانشگاه نبود و بصورت random چهار تا دانشگاه انتخاب کردم (البته نمیدونم اینو بصورت انگلیسی چطور بگم )

کلا چی جواب بدم بهتره؟

و آیا کانادا اپلای کردن من جنبه + داره یا _ ؟ خوبه یا بد؟

سوال آخر اینکه: بگم بقیه دانشگاه هایی که اپلای کردم ریجکت شدم یا نه؟ (البته هنوز جواب ندادن و احتمالا میخوان ریجکت کنن)

پیشاپیش ممنونم
    سلام
    اول اینکه از شما نمی پرسه چرا این دانشگاه ها که ریپورت کردی اپلای نکردی
    دوم: اگر پرسید کجاها اپلای کردی، بقیه جاها رو شروع کن آرام آرام به ترتیب بگو، هیچ مشکلی پیش نمیاد
    کانادا اپلای کردن هم نه جنبه مثبت داره نه منفی. تاثیری نداره
    درباره سوال آخر هم: نه، هیچی راجع به دانشگاه های دیگه نگید
    موفق باشید

اگر كسي كه نامزد داره و نامزدش هم ايران ميمونه اين سؤشيال تاي حساب ميشه؟ يا بهتره عقدنامه و تو شناسنامه باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)