صفحه 66 از 115 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

استاد هایزنبرگ بزرگ اساتید عزیز دیگه تورو خدا جواب منم بدید. ریجکت شم تقصیره شماس که جوابمو نمیدید ها!
    من برای مستر دوم دارم میرم. البته گرایشم تغییر کرده. حالا افیسر ازم بپرسه که بعد مستر چیکار میکنی چی بگم؟ بگم میخوام پی اچ دی بخونم اوکیه؟ آخه تو sop نوشتم که میخوام پی اچ دی بخونم ولی توی فرم ds160 گفتم که 18 ماه میخوام امریکا باشم. مطابق با چیزی که توی i20 فرمم نوشته بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام! شما اشتباه کردی زدی نسبت به این دوریو! ولی من بهت این نوید رو میدم که چون فول فاند هستی از سفارت های اصلی + عشق آباد ریجکت مصاحبه نمیشی! باکو ممکنه ریجکت کنه!

فاصله مهم هست! ولی باز به آفیسر ربط داره ، دیده شده به state های هم جوار هم گیر میدن گاهاً ولی شما فاصله ات زیادئه!

باز تاکید می کنم که شما رد نمیشی تو مصاحبه به خاطر فول فاند به امید خدا!

پسر عموی پدر چی ؟ نگم چیزی تو DS ؟ فامیل هامون یکیه ها !

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام دوستان،

من چند روز دیگه وقت سفارت دارم و راجع به سوشال تای سؤال داشتم، اونایی که سفارت مصاحبه داشتن می شه چند دلیل قانع کننده مثال بزنند که چرا بر می گردن ایران. من خودم شرایطم اینه که پیشنهاد کار در حال حاضر در ایران ندارم، که بخوام بگم برمی گردم به شرکتم. تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که بگم سن پدر و مادرم بالا می ره و من می خوام برگردم پیششون. کسی جواب قابل قبول تر به ذهنش می رسه؟

با تشکر

اون کاغذ دوم چی باید تحویل سفارت داد.منظورم research plan or purpose of statement.من rp ندارم .و چی بنویسم؟ کدوم رو سفارت می خواد؟ چون برای هر دانشگاهی یک چیزی نوشتم.پیشاپیش ممنون

جناب Heisenberg7 یه جا توی این تاپیک به یکی از دوستان توصیه کرده بودید در مورد اینکه کانادا اپلای کرده چیزی نگه میشه بگید چرا؟ منم برای چندین کشور اپلای کردم و فک می کردم اگه بگم که فقط آمریکا نبوده بهتره. توی DS-160 هم اونجایی که پرسیده بود (برای Unemployed ها) جکار میکردی تو این مدت بیکاریت گفتم برای Foreign Universities اپلای می کردم.... اشکالی داره به نظرتون؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

هایزی خان سلام ممنون میشم جواب بدین.
    1.من فقط یه جا اپلای کردم که همون یه جا رو هم دارم میرم ، این ممکنه به نظره آفیسر منفی بیاد؟
    2.من پدرم آمریکا درس خوندن و بعدش برگشتن ایران اینو باید اشاره کنم یا نه ؟ مثلا میخوام بگم که بازگشت بعد از تحصیل تو خانوادمونم وجود داشته.
    3. من مستر دوم میرم و مثلا در حواب این اگه بگم احساس میکردم هنوز آمادگی خوندن دکتری رو نداشتم و بعدش میخوام برا دکتری اقدام کنم بده؟
    4. فاند من ta هست اما مشخص نیست واسه چه درسی. اگه بپرسه واسه چه درسی یه چیزی بپرونم بهتره یا بگم نمیدونم؟!

سلام دوستان در جواب این سوال به نظرتون چه جوابی بهتره: اگه الان ریجکت بشین چیکار میکنین؟
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadsaf نمایش پست ها
    جناب Heisenberg7 یه جا توی این تاپیک به یکی از دوستان توصیه کرده بودید در مورد اینکه کانادا اپلای کرده چیزی نگه میشه بگید چرا؟ منم برای چندین کشور اپلای کردم و فک می کردم اگه بگم که فقط آمریکا نبوده بهتره. توی DS-160 هم اونجایی که پرسیده بود (برای Unemployed ها) جکار میکردی تو این مدت بیکاریت گفتم برای Foreign Universities اپلای می کردم.... اشکالی داره به نظرتون؟
    به نظرم استرالیا رو بزنید بهتره چون هم زبان انگلیسی داره هم تو آمریکای شمالی نیست.

Junior Member

استاد هایزنبرگ عزیز
    من با همسرم 28 خرداد (18 جون) ایروان وقت مصاحبه داریم. J با هزینه شخصی برای یکسال هر دو شاغل یکی هیئت علمی (j1) و دیگری شاغل دولتی (j2) رشته های غیر حساس، برای social tie چند تا سوال داشتم:
    من هنوز دانشجوی دکتری سال آخر هستم ذکر آن به نفع است یا خیر؟
    وکالت نامه بلاعزل روی مسکن داریم که تاریخ آن جدید است ارائه آن به نفع است یا خیر؟
    به نظر شما شرایط ما برای دریافت ویزا چطور است؟

یه سوال دیگه هم داشتم
    bs ما برای دو ماه پیشه آیا باید آپدیت شه؟
    ممنونم
    ویرایش توسط shabgard66 : May 30th, 2014 در ساعت 01:56 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engenieering

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام. رشته من مکانیکه هستش . فاند ندارم , استاد ندارم و ریسرچ بلن هم ندارم و خوذم هم ننوشتم میتونم اگه ازم خواست بگم بعدا برات ایمیل میکنم؟ و بعدا خودم بنویسم براش ایمیل کنم؟ ممنون اگه جواب بدین من یکشنبه وقت سفارت دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)