صفحه 67 از 115 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط mehraneh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من چند روز دیگه وقت سفارت دارم و راجع به سوشال تای سؤال داشتم، اونایی که سفارت مصاحبه داشتن می شه چند دلیل قانع کننده مثال بزنند که چرا بر می گردن ایران. من خودم شرایطم اینه که پیشنهاد کار در حال حاضر در ایران ندارم، که بخوام بگم برمی گردم به شرکتم. تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که بگم سن پدر و مادرم بالا می ره و من می خوام برگردم پیششون. کسی جواب قابل قبول تر به ذهنش می رسه؟

با تشکر
    همین بسیار جواب خوبیه. مخصوصا اگر تک فرزند هستی. یکم آب و تابش بده بگو مادرم خیلی به من وابسته است. در مورد کار هم بگو ترجیح میدم توی کشور خودم و با کسانی که به زبون خودم صحبت می کنند کار کنم.
    ایشالا تو مصاحبه موفق باشی، فقط نگران نباش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام جناب هایزنبرگ.
    تو پست های قبلی از نظرات شما خیلی بهره بردم و الان منتظر جواب کلیرنسم هستم.
    من 15 می دوبی وقت مصاحبه داشتم. به تازگی برادر من از همون ایالت پذیرش گرفته و میخواد برای سفارت اقدام کنه. ایا تو فرم ds_160 راجع به فایل نزدیک که احیانا من خواهم.بود چیزی بگه? توی مصاحبه چطور? ایشون برای مستر دوم دارن اقدام می کنن. تو فنلاند اتوماسیون خوندن و احتمالا از همون سفارت هم.اقدام کنن. مستر دوم در امریکا راجع به مدیریت تکنولوژی هستش. به دلیل تک پسر بودن معاف از سربازی هست و سابقه کار دولتی و خصوصی هم نداشته در ایران. تغریبا پارشیال فاند هم محسب میشه. ممنون میشم راهنمایی کنین

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidrazmi نمایش پست ها
    سلام. رشته من مکانیکه هستش . فاند ندارم , استاد ندارم و ریسرچ بلن هم ندارم و خوذم هم ننوشتم میتونم اگه ازم خواست بگم بعدا برات ایمیل میکنم؟ و بعدا خودم بنویسم براش ایمیل کنم؟ ممنون اگه جواب بدین من یکشنبه وقت سفارت دارم.
    ریسرچ پلن معمولا رو سربرگه یا اگه نباشه امضا داره حداقل و شما نمیتونی خودت بنویسی. با دانشگاه تماس بگیر و بگو که سفارت نامه ای به این مضمون نیاز داره. برات مینویسن. حالا یا graduate doordinator یا رئیس دپارتمان. اگه تا یکشنبه نرسید بگو قبول کردن بنویسن برام ولی تا الان نفرستادن براتون ایمیل میکنم با 16 سوال. از همین الانم سوال 16 رو برا دانشگاه بفرست که به اون سوالا جواب بدن تو نامه. برا سوال 16 هم همونو بفرست بره بعدا
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engenieering

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    ریسرچ پلن معمولا رو سربرگه یا اگه نباشه امضا داره حداقل و شما نمیتونی خودت بنویسی. با دانشگاه تماس بگیر و بگو که سفارت نامه ای به این مضمون نیاز داره. برات مینویسن. حالا یا graduate doordinator یا رئیس دپارتمان. اگه تا یکشنبه نرسید بگو قبول کردن بنویسن برام ولی تا الان نفرستادن براتون ایمیل میکنم با 16 سوال. از همین الانم سوال 16 رو برا دانشگاه بفرست که به اون سوالا جواب بدن تو نامه. برا سوال 16 هم همونو بفرست بره بعدا
    من وقتی I_20 رو میخواستن صادر کنن بهشون گفتم گفتن تا حالا با چنین موردی برخورد نکردن و نمیتونن برام RP صادر کنن.مگه دبی 16 سوال داره؟
    تا وقتی دندون داری بخند.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidrazmi نمایش پست ها
    من وقتی I_20 رو میخواستن صادر کنن بهشون گفتم گفتن تا حالا با چنین موردی برخورد نکردن و نمیتونن برام RP صادر کنن.مگه دبی 16 سوال داره؟
    فکر کردم ترکیه میرین. آره خیلیا اینو میگن. باید توضیح بدین شرایط ایرانی ها رو و اگه بشه یه رفرنس یا لیینکی هم بزارین براشون که این مدرک خواسته شده
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

کسی که برای مستر میخواد بره اگه ازش پرسید بعدش قصد ادامه تحصیل داری بهتر چی جواب بده؟

Junior Member

سلام من برای مستر میخوام برم و فاند هم ندارم از دوتا دانشگاه دیگم پذیرش گرفتم اگه پرسید چرا این یکی رو انتخاب کردی چی بگم؟ میتونم بگم چون این رشته رو بیشتر دوست داشتم؟! راستی برای مستر هم باید RPداشت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

من برای مستر دوم دارم میرم. البته گرایشم تغییر کرده. حالا افیسر ازم بپرسه که بعد مستر چیکار میکنی چی بگم؟ بگم میخوام پی اچ دی بخونم اوکیه؟ آخه تو sop نوشتم که میخوام پی اچ دی بخونم ولی توی فرم ds160 گفتم که 18 ماه میخوام امریکا باشم. مطابق با چیزی که توی i20 فرمم نوشته بود.

Junior Member

من یک سوال دیگه هم داشتم. من دکتری مستقیم بودم اما نرفتم تو sop بهش اشاره کردم که به دلیل محدود بودن امکانات در ایران، ترجیه به ادامه تحصیل در یک کشور پیشرفته مثل آمریکا رو دادم. این قضیه آفیسر رو حساس می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin نمایش پست ها
    من برای مستر دوم دارم میرم. البته گرایشم تغییر کرده. حالا افیسر ازم بپرسه که بعد مستر چیکار میکنی چی بگم؟ بگم میخوام پی اچ دی بخونم اوکیه؟ آخه تو sop نوشتم که میخوام پی اچ دی بخونم ولی توی فرم ds160 گفتم که 18 ماه میخوام امریکا باشم. مطابق با چیزی که توی i20 فرمم نوشته بود.
    من نمیدونم چه لزومی داره که این چیزا رو توی sop بنویسی ، توی یکی از فرم ها یه چیزی بنویسی توی اون یکی یه چیز دیگه ، حالا برو فعلا مستر دوم رو بگیر تا بعد.این تناقض های ساده فقط باعث طولانی تر شدن پروسه ویزا میشه. الان هدف شما که در آینده میخوای پی اچ دی بخونی چه ربطی به sop مستر داره؟ الکی برای خودتون و آفیسر حساسیت ایجاد نکنید.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)