صفحه 72 از 115 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

دوستان
    من راستش تنها برای یه دانشگاه مریلند اپلای کردم و برای همون فقط پذیرش گرفتم. دلیلشم این بود که یکی از دوستام بهم اینجا را پیشنهاد کرد و گفت که استاد لنگ دانشجو و همه چیزش راستش خوب بود وگرنه من قصد اصلیم واسه سال دیگه است. حالا من باید به آفیسر چی بگم . اگر پرسید چندجا اپلای کردی و چرا این دانشگاه؟ چی بگم راستشو یا یه چیز دیگو. مثلا خوب رنکش خیلی خوبه یا ...
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    دوستان
    من راستش تنها برای یه دانشگاه مریلند اپلای کردم و برای همون فقط پذیرش گرفتم. دلیلشم این بود که یکی از دوستام بهم اینجا را پیشنهاد کرد و گفت که استاد لنگ دانشجو و همه چیزش راستش خوب بود وگرنه من قصد اصلیم واسه سال دیگه است. حالا من باید به آفیسر چی بگم . اگر پرسید چندجا اپلای کردی و چرا این دانشگاه؟ چی بگم راستشو یا یه چیز دیگو. مثلا خوب رنکش خیلی خوبه یا ...
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    چنتا ایالت مختلف و پرت و درب و داغون رو بگو
    چک نمیکنه که
    بگو 5 جا اپلای کردم
    این زودتر جواب داد منم دارم میرم اینجا
    استاداش خوبن و فیت کار من هستن

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط morera نمایش پست ها
    چنتا ایالت مختلف و پرت و درب و داغون رو بگو
    چک نمیکنه که
    بگو 5 جا اپلای کردم
    این زودتر جواب داد منم دارم میرم اینجا
    استاداش خوبن و فیت کار من هستن
    خب چرا دروغ بگن وقتی می تونن راستشو بگن؟!!!!
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Banned

شما ک دیگه این همه ستاره داری دیگه چرا؟
    بهتره بگن چندجا چون وقتی بگی یه جا و فاند هم نداشته باشی افیسر یه کم شک میکنه دیگه
    به نظر شما اگه یکی بگه من همینجا فقط دارم میرم خوبه؟
    من بارها گفتم حرفای ما اصلا قانون نیس ولی وقتی میشه ریسک کار رو آورد پایین چرا این کارو نکنیم؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط morera نمایش پست ها
    شما ک دیگه این همه ستاره داری دیگه چرا؟
    بهتره بگن چندجا چون وقتی بگی یه جا و فاند هم نداشته باشی افیسر یه کم شک میکنه دیگه
    به نظر شما اگه یکی بگه من همینجا فقط دارم میرم خوبه؟
    من بارها گفتم حرفای ما اصلا قانون نیس ولی وقتی میشه ریسک کار رو آورد پایین چرا این کارو نکنیم؟
    بحث بنده اینه که طبق قانونی که سفارت به همه ذکر می کنه، یک بندش میگه که "در هر مرحله ای اگه مشخص بشه که applicant در مدارکش تغییر به وجود آورده یا داره دروغ میگه، اون فرد ویزاش ریجکت میشه و به صورت همیشگی فاقد صلاحیت دریافت ویزا میشه."
    به هرحال مسایل باید به صورتی بیان بشن که کمترین حساسیت رو ایجاد کنن.
    در مورد ایشون مثلا میتونن بگن که من از شهر و دانشگاهش خوشم میومد، استادش هم دقیقا داره روی فیلدی کار می کنه که من میخوام کار کنم و بهم فول فاند داده و وقتی از ایشون جواب گرفتم دیگه برای جای دیگه ای اپلای نکردم.
    در هر صورت بنده در مورد مسایل سفارت حرفه ای نیستم و خیلی موارد هست که شاید ندونم، ولی چیزی که مسلمه اینه که با دروغ گفتن شما دارید این ریسکو می کنید که به صورت همیشگی فاقد صلاحیت دریافت ویزا بشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    لطفا راهنمایی کنید...
    من از فولرتون که دانشگاه معتبریه در کالیفرنیا پذیرش ربان گرفتم و برای لیسانس بهم پذیرش ندادن و گفتن GPA خیلی پایینه در حالیکه 30 سالمه و 9 سال سابقه کار دارم در زمینه برنامه ریزی تولید همراه با بیمه. بنظر شما در جواب آفیسر که چرا زبان؟چرا با این تاخیر؟ و بعدش میخوای چکار کنی چی بگم خوبه؟ و همینطور برای برگشت به ایران ؟ البته من دوست دارم یعنی هدفم اینه که در زمینه کاری و تخصصی خودم چه برای دوره های کوتاه مدت چه در شرکتها و چه دیگر کالجها ادامه تحصیل بدم...
    ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    لطفا راهنمایی کنید...
    من از فولرتون که دانشگاه معتبریه در کالیفرنیا پذیرش ربان گرفتم و برای لیسانس بهم پذیرش ندادن و گفتن GPA خیلی پایینه در حالیکه 30 سالمه و 9 سال سابقه کار دارم در زمینه برنامه ریزی تولید همراه با بیمه. بنظر شما در جواب آفیسر که چرا زبان؟چرا با این تاخیر؟ و بعدش میخوای چکار کنی چی بگم خوبه؟ و همینطور برای برگشت به ایران ؟ البته من دوست دارم یعنی هدفم اینه که در زمینه کاری و تخصصی خودم چه برای دوره های کوتاه مدت چه در شرکتها و چه دیگر کالجها ادامه تحصیل بدم...
    ممنون از شما
    راجع به اینکه چرا زبان میخوای بخونی باید دلیل بیاری که به پیشرفت کاریت کمک میکنه و بودن در محیط انگلیسی کارو آسونتر میکنه واسه یادگیری.آفیسر ی آدمه پس اگه واقعا بهش دلیل منطقی بدی واسه انتخابت ریجکت نمیکنه انشالله. پس متناسب با شرایط زنگی و کاریت فکر کن و جواب قانع کننده بده چرا الان به خوندن زبان در زندگی شما نیازی وجود داره.

Senior Member

سلام
    یکی از دوستان من یه مطلب عجیبی راجع به سوال و جواب آفیسر به من گفت خواستم ببینم صحت داره و اگه آره چی باید جواب داد
    این دوستمون که ویزای دانشجویی دوستش گرفته به نقل از اون گفت
    آفیسر پرسیده لاتاری شرکت کردی؟ و جواب باید بدی نه...چون در غیر این صورت فکر می کنه که تو بچه درس خون نیستی و یه آدم عشق آمریکایی که می خوای بری اونجا خودتو آویزون کنی و بمونی
    و یه سوالم کرده که فیسبوک داری؟ و خودشم مونده بود چرا این سوالو ازش پرسیده
    حالا خواستم ببینم نظر دوستان چیه
    منو یه بار برادرم اسممو لاتاری نوشته و نگران شدم.مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من یه مطلب عجیبی راجع به سوال و جواب آفیسر به من گفت خواستم ببینم صحت داره و اگه آره چی باید جواب داد
    این دوستمون که ویزای دانشجویی دوستش گرفته به نقل از اون گفت
    آفیسر پرسیده لاتاری شرکت کردی؟ و جواب باید بدی نه...چون در غیر این صورت فکر می کنه که تو بچه درس خون نیستی و یه آدم عشق آمریکایی که می خوای بری اونجا خودتو آویزون کنی و بمونی
    و یه سوالم کرده که فیسبوک داری؟ و خودشم مونده بود چرا این سوالو ازش پرسیده
    حالا خواستم ببینم نظر دوستان چیه
    منو یه بار برادرم اسممو لاتاری نوشته و نگران شدم.مرسی
    این مساله اصلا کلی نیست. من دهها نفر میشناسم که لاتاری ثبت نام کرده بودند و مشکلی هم براشون پیش نیومده. نگران نباشید
    ویرایش توسط mhrazeghi58 : October 18th, 2014 در ساعت 02:11 AM دلیل: اطلاعات اشتباه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zaban1 نمایش پست ها
    مطمئنا کسایی که لاتاری شرکت کردن در گرفتن ویزا مشکل برمیخورن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    خب حالا من که خودم لاتاری رو ننوشتم یه بار برادرم اسم منو نوشته منم اصلا خبر نداشتم
    نمیتونم بگم نه که...یه سرچ کنه می فهمه درسته؟
    به نظرتون چه جوابی باید بدم؟!
    دوستان خواهشا اگر اطلاعات ندارید بیخود دیگران رو گمراه نکنید
    شرکت در لاتاری به هیچ وجه نمره منفی نیس و توی دی اس160 هم لازم نیس اینو عنوان کنید
    اینارو از خودم نمیگم
    میتوتید با یه سرچ ساده توی همین ساده توی همین سایت ببینید که بودن که در لاتاری ثبت نام کردن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)