صفحه 75 از 115 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام به همه
    بچه ها من پارسال برای شرکت در یک کنفرانس در اروپا اقدام کردم و متاسفانه ریجکت شدم. دلیلشون هم این بود که اون کنفرانس های تک بوده و نباید ایرانی بره و اطلاعان بگیره ( مکانیک شکست بود). خلاصه ریجکت کردن و مهر هم زدن تو پاسپورت من. من پند ماه بعد رفتم پاسم رو عوض کردم. من امسال اپلای کردم و از یک دانشگاه متوسط توی امریکا پذیرش گرفتم. حالا وقتی میخوام برم سفارت پی کار کنم؟ بگم ویزا قبلیم گم شده؟ یا اضلا ببرم ویرا قبلیمو نشون بدم و بگم آقا ریجکت شدم. بعد اگر بگم ریجکت شدم نمیگه چرا پاست رو عوض کردی؟!!!
    خواهشا راهنمایی کنید
    کسی تجربه مشابه داره؟

Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

دوستان ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید ، میخواستم ببینم f2یا j2 پزشک و خانم در امریکا باید به افیسر چه جوابی بده یعنی اگه پرسید در این یک سال چی کار میکنی چه جوابی بده؟

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پسرخاله ام و خانمشون امریکا تحصیل میکنند اما ایالتشون خیلی خیلی از ایالتی که من میخوام برم دوره. اگر نامه ی I 20 رو به آدرس اونها بفرستم. آیا در پروسه ی ویزا ممکنه مشکل ساز بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifsharif نمایش پست ها
    سلام به همه

بچه ها من پارسال برای شرکت در یک کنفرانس در اروپا اقدام کردم و متاسفانه ریجکت شدم. دلیلشون هم این بود که اون کنفرانس های تک بوده و نباید ایرانی بره و اطلاعان بگیره ( مکانیک شکست بود). خلاصه ریجکت کردن و مهر هم زدن تو پاسپورت من. من پند ماه بعد رفتم پاسم رو عوض کردم. من امسال اپلای کردم و از یک دانشگاه متوسط توی امریکا پذیرش گرفتم. حالا وقتی میخوام برم سفارت پی کار کنم؟ بگم ویزا قبلیم گم شده؟ یا اضلا ببرم ویرا قبلیمو نشون بدم و بگم آقا ریجکت شدم. بعد اگر بگم ریجکت شدم نمیگه چرا پاست رو عوض کردی؟!!!

خواهشا راهنمایی کنید

کسی تجربه مشابه داره؟
    سلام، اگه زمینه تحصیلی شما حساس نیست (rp غیرحساس همراهتون باشه) با اعتماد به نقس برید اونجا. خودتون هیچ اشاره ای به ریجکت نکنید. اگر هم راجع به پاس پرسید بگو مثلا قبلی رو گم کردم ولی بازم میگم خودت پیش دستی نکن.
    ویرایش توسط solaleh : February 28th, 2015 در ساعت 09:21 AM

ممنون. روی این پاس جدیده المثنی نخورده. اشکال نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    پسرخاله ام و خانمشون امریکا تحصیل میکنند اما ایالتشون خیلی خیلی از ایالتی که من میخوام برم دوره. اگر نامه ی I 20 رو به آدرس اونها بفرستم. آیا در پروسه ی ویزا ممکنه مشکل ساز بشه؟
    مثلا چه مشکلی؟
    تلاش، قهرمان سازه

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید ، میخواستم ببینم f2یا j2 پزشک و خانم در امریکا باید به افیسر چه جوابی بده یعنی اگه پرسید در این یک سال چی کار میکنی چه جوابی بده؟
    سلام
    پرسش شما نا مفهومه ، یعنی الان توی آمریکا هستید؟ میخواید برید؟ یا ...
    تلاش، قهرمان سازه

Member

ببخشید منظورم مصاحبه سفارت بود.J2 بزشک

Junior Member

بچه ها من خيلي واسم مهمه كه مولتيپل بگيرم، تا حالا شده كسي خودش روز مصاحبه به افيسر بگه من ويزاي مولتيپل مي خوام؟ واسه j1 مي پرسم.

Junior Member

سلام دوستان

می بخشید اینکه میگن برای روز مصاحبه بقیه پذیرش هایی که از آمریکاگرفتیم رو هم با خودمون ببریم به چه منظور هست ؟ من از 3 جا پذیرش گرفتم ، بعد اگر آفیسر پرسید بقیه رو هم اکسپت کردی یا نه باید چی گفت ؟ چون من از ترس اینکه این یکی درست نشه بقیه رو هم فعلن اکسپت کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)