صفحه 77 از 115 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط khashy_k1371 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. اگر در مورد relative بپرسن چی؟ باید بگم که دایی دارم؟ من فک کنم مشکلی نیست اگه کسی دایی داشته باشه تو ایالتای دیگه و بگه ولی این که هیچیی از این دایی ما نمیدونیم نگرانم کرده که سوالایی درموردش بپرسن که عدم دونستن من این شبهه رو براشون پیش بیاره که دارم خالی می بندم :دی
    باید خدمتتون عرض کنم که من یک بار در سفارت آمریکا در مالزی رجکت شدم و به شدت به من سخت گرفتن و حتی یه لیست بهم دادن که تمام مشخصات خودم رو بنویسم و چند تا آشنا تو آمریکا دارین و من هم سه تا خاله دارم اونجا و نوشتن مشخصات اونا همانا و پرسش های مصاحبه کننده که کجان چیکارن و این حرفا. البته همه بهم گفته بودن که مالزی همه ایرانی ها رو رجکت میکنه. بار دوم به سفارت آمریکا در دوبی مراجعه کردم و نه تنها چیزی در مورد اقوام نپرسیدن. کلی هم استقبال کردن و خیلی مصاحبه من خوب پیش رفت. نتیجه اخلاقی اینه که شما کافیه توی فرم DS-160 خودتون به یکی از اقوام اشاره کنین چون از شما خواسته شده و غیر قابل انکاره اشاره نکردن بهش و البته میتونین اسم و مشخصات دایی تون رو بنویسین. و البته در موقع مصاحبه ممکنه از شما در مورد اقوامتون سوال نشه اگر هم سوال شد راستش رو بگین ولی سعی کنین همیشه مصاحبه و سوال هاشو سوق بدین به سمت مسائل اصلی مثل تحصیل یا کار یا هر چیزی که براتون مهمه ولی میتونین باز هم اگر سوال بیشتر شد باز هم راستشو بگین و اشاره کنین که خیلی وقت باهاشون ارتباط نداشتین.
    برای مطالعه کامل مصاحبه و جریانات اون‌روز من می‌تونین به این لینک در همین فرم مراجعه کنین:

http://goo.gl/fraFv7

Junior Member

من پسر خالم تو همون دانشگاهی هست که من پذیرش گرفتم ، آیا لازمه که ازم پرسید آشنایی داری بگم پسر خالم ؟!! خواهش میکنم کسی راهنماییم کنه

دوستان براي من كه با بند 214 بي در تاريخ 5 مارس از آنكارا ريجكت شدم و الان هم براي اين هفته وقت باكو دارم، در مورد سوالات احتمالي مرتبط با بند 214 بي چه پيشنهاداتي دارين؟ چه مداركي ببرم....
    خانم! آقاي مدير عزيز لطفا اگه سوالم مرتبط نيست، فعلا حذفش نكنين. قول ميدم بعد از اينكه جواب گرفتم، خودم حذفش كنم.

بچه‌ها! من بنك استيتمنتم براي اول فوريه است. همونيه كه بردم آنكارا. همونو ببرم يا جديد بگيرم؟ من به خاطر همسرمف مجبور شدم مدرك مالي هم به دانشگاه ارائه كنم. چيزي حدود 30000 تا و فاند خودم حدود 22هزارتاست. به نظرتون اين بنك استيتمنت كافيه؟

من فول فاندم و همسرم باهام میاد.
    1) بنک استیتمنتی که نشون میدم تو فروم تا جایی که من خوندم ظاهرا میگن که 1.5 تا 2 برابر مقدار لازم برای یک سال اول باشه. درسته؟ یعنی بهترین حالتش اینه یا هر چی بیشتر باشه بهتره؟

2) اگر بپرسن برای سال های بعدش میخوای چیکار کنی به نظرتون اینکه بگیم خونه مونو (سند ببریم؟) اجاره میدیم و پولشو جمع میکنیم هرسال برامون میفرستن. این خوبه به نظرتون؟
    در ره عشق نشد کس به یقین محرم راز
    هر کسی بر حسب فکر گمانی دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiran نمایش پست ها
    من پسر خالم تو همون دانشگاهی هست که من پذیرش گرفتم ، آیا لازمه که ازم پرسید آشنایی داری بگم پسر خالم ؟!! خواهش میکنم کسی راهنماییم کنه
    گفتنش مشکلی براتون پیش نمیاره!

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    دوستان براي من كه با بند 214 بي در تاريخ 5 مارس از آنكارا ريجكت شدم و الان هم براي اين هفته وقت باكو دارم، در مورد سوالات احتمالي مرتبط با بند 214 بي چه پيشنهاداتي دارين؟ چه مداركي ببرم....
    خانم! آقاي مدير عزيز لطفا اگه سوالم مرتبط نيست، فعلا حذفش نكنين. قول ميدم بعد از اينكه جواب گرفتم، خودم حذفش كنم.
    بستگی داره علت ریجکت شدنتون رو چی حدس زده باشید! باید اول علت یابی کنید تا بتونید برای مصاحبه دفعه بعد رفعش کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    بچه‌ها! من بنك استيتمنتم براي اول فوريه است. همونيه كه بردم آنكارا. همونو ببرم يا جديد بگيرم؟ من به خاطر همسرمف مجبور شدم مدرك مالي هم به دانشگاه ارائه كنم. چيزي حدود 30000 تا و فاند خودم حدود 22هزارتاست. به نظرتون اين بنك استيتمنت كافيه؟
    توصیه میشه نامه بانکی جدید بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_1012 نمایش پست ها
    من فول فاندم و همسرم باهام میاد.
    1) بنک استیتمنتی که نشون میدم تو فروم تا جایی که من خوندم ظاهرا میگن که 1.5 تا 2 برابر مقدار لازم برای یک سال اول باشه. درسته؟ یعنی بهترین حالتش اینه یا هر چی بیشتر باشه بهتره؟

2) اگر بپرسن برای سال های بعدش میخوای چیکار کنی به نظرتون اینکه بگیم خونه مونو (سند ببریم؟) اجاره میدیم و پولشو جمع میکنیم هرسال برامون میفرستن. این خوبه به نظرتون؟
    اگر فول فاند هستید که این موضوعات مطرح نیست. هزینه یکسال هم رو ببرید برای اینکه همسرتون همراهتون هستند!

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

سلام بچه ها

دو تا سوال:
    یکی اینکه بالاخره اگر فاند داشته باشیم bs برای یک سال ببریم یا نه؟
    دوم اینکه اگر آفیسر گفت بعد از تحصیل میخوای چیکار کنی و من بگم میخوام با یک سری از بچه های دانشگاهم تو ایران که شرکت دارن کار کنم، این نکته منفی محسوب میشه؟ مثلا بگن انتقال تکنولوژیه و از این حرفا...؟ آخه دیدم همه گفتن میخوایم برگردیم و استاد دانشگاه بشیم...

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)