صفحه 79 از 115 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط samereha2000 نمایش پست ها
    اگه افیسر برای ویزای کاری بپرسه بعد اتمام ویزا میخواید به کشور برگردید چی باید گفت؟ چون ویزا کاریه و قابلیت تبدیل به گرین کارد رو داره. هر نظری کمک کننده اس لطفا درمیون بذارید
    1- به نظر من داشتن Job offer از یه شرکت در این مورد خیلی کمک میکنه (یه گوگل کن Sample Job Offer)
    2- بگو: این تخصص اگه برگردم ایران از نظر موقعیت کاری در ایران خیلی بهتره (بگو تو ایران با این تخصص میشه رییس یه بخش شد تو امریکا کارمند همون بخش! این مورد با Job offerت همخونی داشته باشه!) یعنی یه جورایی به آفیسر این رو القا کن که اگه برگردی ایران position بالاتری داری تا امریکا! )
    3- اگه پدر مادرت سن شون بالاست بگو که باید پیششون باشی
    4- اگه سن خودت بالای سی ساله بگو: من دیگه تو این سن خانواده برام مهمه و باید برگردم پیششون

Junior Member alireza365 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندس برق-مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط samereha2000 نمایش پست ها
    اگه افیسر برای ویزای کاری بپرسه بعد اتمام ویزا میخواید به کشور برگردید چی باید گفت؟ چون ویزا کاریه و قابلیت تبدیل به گرین کارد رو داره. هر نظری کمک کننده اس لطفا درمیون بذارید
    سلام، به نظرم اگر یه Job Offer از یه شرکت در زمینه کاری خودتون داشته باشید که در اون قید بشه به تخصص و تجربیات شما در آمریکا نیاز دارند و این دوره میتونه خیلی برای شرکت مفید باشه میتونه در نهایت برای شما کمک کننده باشه.

سلام
    دوستان بهترین راه برای ثابت کردن family tie چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان. من این سوالو آخر نفهمیدم کجا مطرح کنم اومدم اینجا! من دو تا مقاله کنفرانسی فارسی دارم که فقط با سرچ فارسی پیدا میشه و زمینش توربوماشینیه و تقریبا خطرناک. CV رو خیلی اصلاح کردم و هیچ اشاره ای به توربوماشین نکردم. حالا موندم اینارو بذارم بالاخره تو CV یا نه چون میشه پیداشون کرد. اگه بذارم یه درد سره اگه نذارم دردسر دیگه. حالا چیکار کنم به نظرتون؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    شغل پدر رو اگه پرسید بخوام بگم کارمند چی بگم که دردسر نشه؟
    جواب سوال خودم:
    employee of ....
    البته ازم سوال نکردن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام عزیزان
    بنده برا ارشد برق با فاند میخوام برم. میخوام بدونم بهترین جواب به سوال اینکه بعد ارشدت میخوای چیکار کنی چیه؟
    ممنون ازتون

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    بنده برا ارشد برق با فاند میخوام برم. میخوام بدونم بهترین جواب به سوال اینکه بعد ارشدت میخوای چیکار کنی چیه؟
    ممنون ازتون
    می تونی بگی: برمیگردم ایران دنبال پوزیشن استادی میگردم چون با تجربه ای که در امریکا کسب میکنم خیلی راحت میتونم در ایران هیات علمی شم.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام

من برارم آمریکاست و تمام پرداخت ها و.. را برام انجام داده. اگه آفیسر ازم درباره برادرم پرسید چی بگم؟ (آنکارا وقت گرفتم. ایالتم با برادرم یکی نیست)

ممنونم
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

دوستان به نظر شما اگر کسی دانشجوی دکترا باشه، بهتره به آفیسر بگه یا نه؟ اگر بگه، بهتره بگه که انصراف داده یا بگه که اگه ویزاش اومد، می خواد انصراف بده..

دوستان یه سوال. من یه سری مقاله امنیتی دارم که در مورد گمنامی تحقیق کردم. در واقع این کارهام anti-censorship بوده برای کمک به کاربران که گمنام بمونن! اما می خوام برای اینکه دردسری پیش نیاد توی CV بنویسم selected papers و صحبتی از این کارها نکنم. در واقع پایان نامه ارشدم هم در همین راستا بوده که می خوام یه جوری نگم اصلا قسمت امنیتیش رو! یعنی اسم security نمی خوام بیارم تو رزومه و صحبتهام! مقالاتم هنوز تحت رویو هستند ایا با این حساب اینها کلا راهی داره که بفهمن مثلا سی ویی که به اینها دادم با سی وی که به دانشگاه دادم مقایر باشه و برای یه جورایی دردسر ایجاد بشه یا مثلا برن اطلاعات پایان نامم رو دربیارن و این چیزها؟
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)