صفحه 81 از 115 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    اره ولی من حس میکنم مسخره است کسی دو سال بره زبانشناسی امریکا بخونه بعد بیاد و بگه میخوام دانشگاه تدریس کنم و دنبال پوزیشن اکادمیک باشم!با مستر که نمیشه.شاید بد نباشه بگم بعدش برای دکترا هم دانشگاههای تاپ اپلای میکنم هم امریکا هم اروپا و کانادا؟
    بعد آفیسر هم میگه بعد از دکتری احیانا قصد کار در این کشورها رو ندارید؟ مهاجرت چطور؟
    والا همین جوری بدون اینطور جوابا مردم به خاطر عدم اثبات سوشال تای رد میشن! عزیزم شما با همین ارشد زبان شناسی خیلی کارا میتونی بکنی مثلا میتونی تافل و جی آر ای تدریس کنی. اصلا شما بگو میخوام توی دانشگاه پیام نور هیئت علمی بشم منظورم اینه که اون که نمیاد گیر بده بگه شما با ارشد نمیتونی هیتئت علمی بشی، اگه گفت هم یه جوابی بدین دیگه. شما وقتی با اعتماد به نفس حرف بزنید و به گفته هاتون شک نداشته باشید ایشون هم شک نمیکنن.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی دانشگاه تهرانم رشته عمران. استادم بهم Job offer داده واسه تدریس در دانشگاه تهران بعده فارغالتحصیلی. به نظرتون این social tie خوبیه؟ ممکنه دولتی بودن دانشگاه تهران مشکلی ایجاد کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mech83 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من این سوالو آخر نفهمیدم کجا مطرح کنم اومدم اینجا! من دو تا مقاله کنفرانسی فارسی دارم که فقط با سرچ فارسی پیدا میشه و زمینش توربوماشینیه و تقریبا خطرناک. CV رو خیلی اصلاح کردم و هیچ اشاره ای به توربوماشین نکردم. حالا موندم اینارو بذارم بالاخره تو CV یا نه چون میشه پیداشون کرد. اگه بذارم یه درد سره اگه نذارم دردسر دیگه. حالا چیکار کنم به نظرتون؟!
    به هیچ وجه تو رزومه نزار. اصلا هم سرچ فارسی نمی کنن خیالت جمع.
    کسی که از ره تقوا قدم برون ننهاد - به عزم میکده کنون سر سفر دارد
    دل شکسته ی حافظ به خاک خواهد برد - چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

بچه ها اگه از شغل پدر پرسیدن در مورد اون هم میشه حقیقت رو نگفت. پدرم کارمند پتروشیمیه و خوب خطرناک هست. پیشنهادی دارید که در جواب بگم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    بچه ها اگه از شغل پدر پرسیدن در مورد اون هم میشه حقیقت رو نگفت. پدرم کارمند پتروشیمیه و خوب خطرناک هست. پیشنهادی دارید که در جواب بگم ؟
    دوست عزیز صفحه های اول همین تاپیک بخونی یادمه در رابطه باهاش بحث شده. نتیجم این بود که راستش بگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دانشگاه تهرانم رشته عمران. استادم بهم Job offer داده واسه تدریس در دانشگاه تهران بعده فارغالتحصیلی. به نظرتون این social tie خوبیه؟ ممکنه دولتی بودن دانشگاه تهران مشکلی ایجاد کنه؟
    دوست عزیز در این مورد تو ۱۶۰ چیزی نداره واسه وارد کردن. می تونی تو سی وی بنویسی اگه بگیره. تو خود مصاجبم اگه پرسید هدفت بعد از تحصیل چیه اونجا می تونی اشاره کنی. بعید می دونم ولی می تونی از استاد به نامه داشته باشی خواست بدی.
    ضمنا تای اینا با یه نامه که نیست اون از مجموعخ سوالایی که از شما می پرسه به این نتیجه می رسه که شما هدف برگشت یا نه. اونا خوب می دونن اگه به ایرانیا یا کشورهای جهان سوم بگن با سند کاخ سفید ویزا می دیم از فردا هر کی یه دونه جعل کرده برده.

Junior Member

سلام
    من 6 دانشگاه اپلای کردم که از یکی ریجکت شدم و از باقی پذیرش گرفتم ولی فقظ یکیشون پذیرش با فاند بود حالا اگه بگم علت این که اینو انتخاب کردم فاند بوده بده؟ راتستش در بین دانشگاههایی که پذیرش گرفتم یکیشون از اینی که فاند داده بهتره بقیه رنکشون جالب نیس

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام
    من 6 دانشگاه اپلای کردم که از یکی ریجکت شدم و از باقی پذیرش گرفتم ولی فقظ یکیشون پذیرش با فاند بود حالا اگه بگم علت این که اینو انتخاب کردم فاند بوده بده؟ راتستش در بین دانشگاههایی که پذیرش گرفتم یکیشون از اینی که فاند داده بهتره بقیه رنکشون جالب نیس
    می تونید بگید این دانشگاه تجهیزات بهتر و مجهزتری داره و همچنین زمینه ی کاری اساتیدش بیشتر مورد علاقه ی من هست. همچنین پیشنهاد مالی خوبی هم بهم دادند که باعث شد تصمیم بگیرم به همینجا برم.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

بچه ها جواب خوب به این سوال چیه؟
    چرا میخواهی ادامه تحصیل بدی؟ / فکر میکنی که ادامه دادن درس چه تاثیری تو زندگیت داره؟
    اگه بگم که حالا دارم به عنوان مدرس تو دانشگاه درس می دم اما دکترا می تونه بهم کنه که یه استاد تمام بشم بده ؟

سلام بچه ها
    ببخشین یه سوالی...

ما باید به طرف حالی کنیم بعد درس برمیگردیم ایران...!
    خب حالا اصولا خیلی از ماها قبلا حتی بیشتر جهت امتحان کردم شانسم که شدی توی لاتری شرکت کردیم... این نشون نمیده ما قرار نیست برگردیم؟؟؟

اگه افسر پرسید چی بگم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)