صفحه 9 از 115 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

بعد از بررسی کلی تاپیک های مختلفِ تجربیات 2 سال گذشته از آخر دقیق متوجه نشدم که اگر ازمون سوال شد بعد از مستر میخواین چی کار کنین چی باید جواب بدیم ؟

آیا بیان اینکه مثلا میخوایم برای یک PhD رنک بالا اپلای کنیم جواب بدی خواهد بود ؟ آیا صرفا گفتن اینکه میخوایم برگردیم غیر معقول به نظر نمیرسه ؟

ممنونم .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام
    کسی میدونه از f2 چه سوالاتی می پرسند؟
    و ایا انگلیسی بایدبلد باشه f2 ؟

Junior Member

من وقت اظطراری گرفتم از سفارت، دوبی، فقط یک ایمیل زدند به من، من همین رو پرینت کنم یا لازمه بهشون ایمیا بزنم بگم مدرک دیگه ای بدند؟؟ من 2 هفته دیگه مصاحبه دارم، لطفا راهنمایی کنید. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    بعد از بررسی کلی تاپیک های مختلفِ تجربیات 2 سال گذشته از آخر دقیق متوجه نشدم که اگر ازمون سوال شد بعد از مستر میخواین چی کار کنین چی باید جواب بدیم ؟

آیا بیان اینکه مثلا میخوایم برای یک PhD رنک بالا اپلای کنیم جواب بدی خواهد بود ؟ آیا صرفا گفتن اینکه میخوایم برگردیم غیر معقول به نظر نمیرسه ؟

ممنونم .
    شما كه 2 سال هست اينجاييد و سمت مديريت داريد، حتما بايد بدانيد كه هر جواب ديگري به جز برگشتن به كشور اصلي در بهترين حالت كارتان را سخت مي نمايد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AP66 نمایش پست ها
    سلام
    و ایا انگلیسی بایدبلد باشه f2 ؟
    تسلط به انگليسي براي f2 لازم نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط AP66 نمایش پست ها
    سلام
    يادمه تو يكي از فايلهاي PDF راهنماي دانشگاهها نوشته بود كه بد نيست f2 برنامه اي براي زندگي در آمريكا داشته باشه. 100% نمي تونه كار كنه. اما فعاليت هاي داوطلبانه، دوره هاي آموزشي و ... . پس ممكنه كه بپرسن مي خواي چي كار كني اونجا. و احتمالا هدف و برنامت براي آينده چي هست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang_alami نمایش پست ها
    شما كه 2 سال هست اينجاييد و سمت مديريت داريد، حتما بايد بدانيد كه هر جواب ديگري به جز برگشتن به كشور اصلي در بهترين حالت كارتان را سخت مي نمايد.
    ممنون از جوابتون با توضیحات اضافه .

من بعد از پرسیدن این سوال ، یک صحبت مفصلی داشتم با چند تا وکیل طراز اول در آمریکا و همگی به من گفتن بگو میخوای PhD بخونی بعدش.

پ.ن : تنها چیزی که بعد از 2 سال اینجا بودن بهش رسیدم اینه که نمیشه جواب سوالی رو اینگونه داد و خوبی فروم تبادل اطلاعات است نه گنجینه ی اعتماد به نفسِ کاذب.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : family tie رو چه طور ثابت کنیم؟

سلام به همه
    من عمويي در امريكا دارم ولي نام خانوادكيش در باسبورت با اسبلينك متفاوتي هست و جزيي إز اون رو نداره أيا اين موضوع رو بنهان كنم ميتونند بفهمند أيا داشتن عمو در أيالت همسايه نقطه ضعف بزركي محسوب ميشه
    ببخشيد بابته مشكل در نوشتن
    تشكر

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamE نمایش پست ها
    سلام به همه
    من عمويي در امريكا دارم ولي نام خانوادكيش در باسبورت با اسبلينك متفاوتي هست و جزيي إز اون رو نداره أيا اين موضوع رو بنهان كنم ميتونند بفهمند أيا داشتن عمو در أيالت همسايه نقطه ضعف بزركي محسوب ميشه
    ببخشيد بابته مشكل در نوشتن
    تشكر
    سلام
    عمو در ایالت بغلی چه مشکل بزرگی داره .. اصلا مشکل بزرگی نیست.
    توی فرم هم از شما فقط پرسیده آیا فامیل درجه 2 در آمریکا دارید یا خیر.
    ممکنه فقط وقت مصاحبه بپرسه این فامیل های درجه 2 کی هستند. من خودم یک فروند عمو .. یک فروند عمه و یک فروند دایی به همراه همسرانشان و تعداد زیادی فرزندان اینها در آمریکا دارم .. اصلاً از من نپرسید این خویشاوندان کی هستند و کجا می باشند.

اصلاً چیزی را پنهان نکنید و دروغ نگویید .. چون مساله مهمی هم نیست و اگر هم بپرسند و معلوم شود چیزی را پنهان کرده اید ویزای آمریکا را باید برای همیشه بیخیال شوید.
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsia نمایش پست ها
    سلام
    عمو در ایالت بغلی چه مشکل بزرگی داره .. اصلا مشکل بزرگی نیست.
    توی فرم هم از شما فقط پرسیده آیا فامیل درجه 2 در آمریکا دارید یا خیر.
    ممکنه فقط وقت مصاحبه بپرسه این فامیل های درجه 2 کی هستند. من خودم یک فروند عمو .. یک فروند عمه و یک فروند دایی به همراه همسرانشان و تعداد زیادی فرزندان اینها در آمریکا دارم .. اصلاً از من نپرسید این خویشاوندان کی هستند و کجا می باشند.

اصلاً چیزی را پنهان نکنید و دروغ نگویید .. چون مساله مهمی هم نیست و اگر هم بپرسند و معلوم شود چیزی را پنهان کرده اید ویزای آمریکا را باید برای همیشه بیخیال شوید.
    خيلي ممنون. منظورتون إز فرم كدام فرمه
    اتش ان نيست كه إز شعله ان خندد شمع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)