صفحه 90 از 115 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام
    من 4 سال پیش لیسانسمو گرفتم و واسه فال امسال پذیرش فول فاند مستر ریاضی تو امریکا گرفتم. علت این 4 سال گپ رو چی بگم بهتره؟

Junior Member

سلام
    من يه سوال داشتم در جواب اينكه افيسر ميپرسه بعد تحصيلت ميخوايي چيكار كني؟ اگه بگم براي كار ميخوام برم يه كشور ديگه تو اروپا آيا مشكل ايجاد ميكنه؟ بهتره بگم بر ميگردم ايران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jananz نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوال داشتم در جواب اينكه افيسر ميپرسه بعد تحصيلت ميخوايي چيكار كني؟ اگه بگم براي كار ميخوام برم يه كشور ديگه تو اروپا آيا مشكل ايجاد ميكنه؟ بهتره بگم بر ميگردم ايران؟
    اين كه قطعا با سوشاي تاي رد ميكنه. شما ميگين اروپا ولي آفيسر تو ذهنش ميگه خب چرا آمريكا نه! پس اين حتما وابستگي تو كشورش نداره

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط quentin نمایش پست ها
    سلام
    من 4 سال پیش لیسانسمو گرفتم و واسه فال امسال پذیرش فول فاند مستر ریاضی تو امریکا گرفتم. علت این 4 سال گپ رو چی بگم بهتره؟

سابقه کار ندارید مگه ؟ جور کنید - از یه دوستی آشنایی که شرکت ثبت شده داره .

Junior Member

سلام به همگی، من سه روز دیگه مصاحبه دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. من خواهرم بوستون زندگی میکنه و خودم از اوهایو پذیرش دکترا با فاند گرفتم. برای داشتن سوشیال تای دارم جاب آفر میبرم. بنظرتون کلا چی میتونم بگم که قانع بشه بعد تحصیل پیش خواهرم نمیرم؟
    من از جای دیگه ای هم نتونستم پذیرش بگیرم . در جواب این سوال که چندجا پذیرش گرفتی راستش رو بگم؟ دوستی اینجا نوشته بود که بالکی میشه گفت اکسپت شدم ولی فاند نداشته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Negative point for visa-Question

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    اگر خواهر شما ویزای خودش رو به ویزای کار تغییر بده برای شما نکته خیلی منفی حساب می شه ولی اینکه داره درس می خونه فکر نمی کنم نکته منفی باشه (مطمئن نیستم).
    پارسال دوتا از دوستای من که دوقلو بودن هر دو از یک دانشگاه پذیرش گرفتن و برای ویزاشون هیچ مشکلی ایجاد نشد و الان آمریکا هستن.
    میشه پاسخ بدین یا منو راهنمایی کنین اکه چطور میتونم جواب بگیرم
    اگه نظام وظیفه مستر به مستر معافیت بده؛ آیا سفارت (ارمنستان) گیر میده که چطور معافیت تحصیلی گرفتی و بگه این توو قانونش نیست؟؟؟ امکان داره در مورد معافیت تحصیلی بپرسه؟

Junior Member

اگه نظام وظیفه مستر به مستر معافیت بده؛ آیا سفارت (ارمنستان) گیر میده که چطور معافیت تحصیلی گرفتی و بگه این توو قانونش نیست؟؟؟ امکان داره در مورد معافیت تحصیلی بپرسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_mh87 نمایش پست ها
    سلام به همگی، من سه روز دیگه مصاحبه دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. من خواهرم بوستون زندگی میکنه و خودم از اوهایو پذیرش دکترا با فاند گرفتم. برای داشتن سوشیال تای دارم جاب آفر میبرم. بنظرتون کلا چی میتونم بگم که قانع بشه بعد تحصیل پیش خواهرم نمیرم؟
    من از جای دیگه ای هم نتونستم پذیرش بگیرم . در جواب این سوال که چندجا پذیرش گرفتی راستش رو بگم؟ دوستی اینجا نوشته بود که بالکی میشه گفت اکسپت شدم ولی فاند نداشته.
    در درجه اول مسلط به موضوع تحقییقاتی و اهدافتون بعد از اتمام درس باشید. این از هر سند و مدرکی مهمتر هست. باید خوب زمینه تحقیق و کاربردها رو در زمان کم و به زبان ساده توضیح بدین. شما حتما اسم حداقل سه چهارتا دانشگاه دیگه رو هم بیارید حتی اگه شده از اروپا. جاب آفر فکر نکنم تاثیر چندانی داشته باشه و یا آفیسر نگاه کنه.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط ManuMah نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم ، شما برای هر مقطع تحصیلی یه بار میتونید از نظام وظیفه معافیت بگیرید. پس عملا کسی که مستر فارغ التحصیل شده باشه تو ایران، نظام وظیفه میگه من فقط برای دکترا بهت معافیت میدم.
    حالا یه استثنا هست:
    اگه طرف قبل از فارغ شدن انصراف بده، نظام وظیفه بهت معافیت فقط برای دانشگاه کشور خارجی میده. فقط کسایی که این کار رو میکنن به 2 گروه تقسیم میشن:

1- کسایی که هنوز 1 سال از مسترشون تو ایران نگذشته. اینا برن سفارت، میتونن بگن که آقا ما تو دوران 1 ساله بعد از فارغ شدن لیسانس هستیم.
    2- کسایی که 1 سال از مسترشون گذشته. مچ اینا رو میشه گرفت. طرف میگه چرا تو که 2 سال از لیسانست گذشته نرفتی سربازی؟ حالا شاید 1 درصد طرف سوال نکنه. ولی خب ریسکه

برای اینکه مطمئن بشی یه زنگ به سازمان امور دانشجویان خارج بزن. باز به سازمان نظام وظیفه هم میتونی زنگ بزنی: 096480

سلام
    من دو تا از دایی هام سیتیزن هستند و توی فرم ds 160 قسمت us point of contact هم اسم یکیشون رو نوشتم (واسه اینکه دروغ نگفته باشم) . ایالتی هم که میرم با اونها یکیه ولی یه شهره دیگن. آیا با اینکه فول فاند هستم این موضوع مشکلی پیش میاره؟ به نظرتون اگه راجع بهشون پرسیدن چی بگم بهتره؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)