صفحه 96 از 115 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام
    کسایی که تجربه دارن کمک کنن که ایا می دونن داشتن یه نقص ظاهری ، (مثلا نابینایی یا ویلچری بودن) یا هر مشکل دیگه ای که امکان داره این سوال رو براشون پیش بیاره که این تنهایی اونجا شاید نتونه زندگی کنه، تو روند گرفتن ویزای دانشجویی امریکا مشکلی پیش میاره؟ یعنی همچین سوالایی هم می پرسن؟

Junior Member

دوستان من سربازیم رو کسری میگیرم و فقط 2 ماه آموزشی دارم. پروژه های کسری هم که برای دولت هست. در جواب اینکه سربازیت رو چه کردی چی باید گفت؟ چون تاریخ و مدت سربازی هم روی کارت پایان خدمت می خوره.!!!

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    دوستان من سربازیم رو کسری میگیرم و فقط 2 ماه آموزشی دارم. پروژه های کسری هم که برای دولت هست. در جواب اینکه سربازیت رو چه کردی چی باید گفت؟ چون تاریخ و مدت سربازی هم روی کارت پایان خدمت می خوره.!!!
    کسری که شما می گیری از چه طریق بدست اومده؟ یعنی چطور این کسری رو گرفتید؟ طرح بودین؟ تحقیق داشتین،بنیاد نخبگان و ...؟؟
    too much busy...

Junior Member

کسری ستاد نخبگان نیروهای مسلح- 2 تا پروژه یکی تهیه یک وب سایت و یکی هم ترجمه یک کتاب-

Junior Member

سلام. من 2 پسر خاله تو امریکا دارم که یکیشون ساکن کلرادو . منم اسمش رو توی ds-160 نوشتم و قصد دارم برم همون ایالت برای مستر. آیا مشکلی پیش میاد برام؟
    در جواب سوال اینکه تاثیر داشته فامیل داشتن در انتخاب این دانشگاه میخوام بگم که با توجه به اینکه کل مستر 2 ساله شاید بهم کمک کنه که سریعتر خودمو وفق بدم با محیط اما اولویتم نبوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra_str نمایش پست ها
    سلام. من 2 پسر خاله تو امریکا دارم که یکیشون ساکن کلرادو . منم اسمش رو توی ds-160 نوشتم و قصد دارم برم همون ایالت برای مستر. آیا مشکلی پیش میاد برام؟
    در جواب سوال اینکه تاثیر داشته فامیل داشتن در انتخاب این دانشگاه میخوام بگم که با توجه به اینکه کل مستر 2 ساله شاید بهم کمک کنه که سریعتر خودمو وفق بدم با محیط اما اولویتم نبوده.
    سلام به نظر من نگو. آخه چه کاریه که خودتو به شک بندازی؟ اون کانتکتی که تو دی اس 160 میخوان اصلا مهم نیست. یه دوستی که الانم دانشجو هست مثلا پیدا کن و اطلاعاتشو بده. تموم شد و رفت

Junior Member

سلام به همگی
    من برای سفارت رفتن وثیقه گذاشتم، 20روزم اجازه خروج دارم. فقط یه سوال که دارم اینه که من نامه ای ندارم که به سفارت و افیسر بگم معافیت تجصیلی دارم. الان چیکار باید بکنم؟ خواهشا رودتر جواب بدید چون به زودی وقت دارم.
    با تشکر

سلام دوستان

طبق قانون بایستی سربازان اعزامی سال 92، 21 ماه خدمت میکردند اما من به دلیل سابقه جبهه پدرم، 2 ماه از سربازیم را کسری گرفتم و 19 ماه خدمت کردم. الان باید اینو چطور به افسر بگم که واسم مشکلی پیش نیاد؟

Junior Member

سلام
    من 24 سالمه و برای دانشگاه CAL STATE LONG BEACH رشته مدیریت مقطع لیسانس بدون فاند برای SPRING 2016 اقدام کردم.خوشبینم که پذیرشو میگیرم.من دانشگاهو 2 سال پیش ول کردم.رشتم عمران بود و واقعا علاقه ای بهش نداشتم.4 تا دانشگاهم استرالیا اپلای کردم و فقط همین یه دانشگاه تو امریکا.نمره تافلم 84.حالا سوالم اینه:بهتره بگم دانشگاهو ول کردم یا بگم بعد از دیپلم محصل نبودم.2-کجا وقت بگیرم.3-I-20 اگه دیر برسه چی کار کنم چون کلاسا فوریه شروع میشه و تا من وقت سفارت بگیرم.اگه قبول بشم clearance بخورمو بندو بساتا چی میشه(چه خوشبینم D؟
    ممنوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام دوستان

طبق قانون بایستی سربازان اعزامی سال 92، 21 ماه خدمت میکردند اما من به دلیل سابقه جبهه پدرم، 2 ماه از سربازیم را کسری گرفتم و 19 ماه خدمت کردم. الان باید اینو چطور به افسر بگم که واسم مشکلی پیش نیاد؟
    سلام، خود آفيسر ها نسبت به اين نوع معافيت توجيه هستن.. از خود من دقيقا پرسيد كه معافيتت خدمت پدر بوده يا نه!!! اگه توضيح بديد هيچ مشكلي وجود نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)