صفحه 43 از 63 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

سلام دوستان
    اگه یکی ویزای تحصیلی کاناداش اومده باشه و پذیرش از مونترال داشته باشه و بخواد توریستی بره کانادا فقط، میتونه تورنتو لند کنه؟
    برای ویزای تحصیلی CAQ ضروری بود ولی بعد از گرفتن CAQ الان اعتبارش تموم شده و میدونیم که تو مونترال نمیشه بدون CAQ لند کرد... میخوام ببینم بدون CAQ میشه تورنتو یا ونکوور لند کرد؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام دوستان
    من میخوام بلیط دوطرفه بگیرم از امریکا به ایران
    برای رفت خیلی از آپشنهایی که هست با 2 تا استاپ در اروپا هستش (مثلا لوفتانزا در وین و مونیخ استاپ داره)
    ولی واسه برگشت فقط یه استاپ داره
    برای رفت مشکلی پیش میاد واسم که 2 تا استاپ داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط danialnazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام بلیط دوطرفه بگیرم از امریکا به ایران
    برای رفت خیلی از آپشنهایی که هست با 2 تا استاپ در اروپا هستش (مثلا لوفتانزا در وین و مونیخ استاپ داره)
    ولی واسه برگشت فقط یه استاپ داره
    برای رفت مشکلی پیش میاد واسم که 2 تا استاپ داره؟

سلام
    بله نمیتونید با پاس ایرانی مرز هوایی شنگن رو در نقطه وین سوراخ کنید آزادنه در شنگن تردد داشته باشید بعد دوباره از مرز هوایی شنگن در مونیخ خارج شوید

نقل قول نوشته اصلی توسط danialnazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه یکی ویزای تحصیلی کاناداش اومده باشه و پذیرش از مونترال داشته باشه و بخواد توریستی بره کانادا فقط، میتونه تورنتو لند کنه؟
    برای ویزای تحصیلی CAQ ضروری بود ولی بعد از گرفتن CAQ الان اعتبارش تموم شده و میدونیم که تو مونترال نمیشه بدون CAQ لند کرد... میخوام ببینم بدون CAQ میشه تورنتو یا ونکوور لند کرد؟
    خیلی ممنون
    سلام
    چیزی به نام لند کردن توی مرز خاصی با ویزای کانادا وجود نداره
    ویزا ویزای کانادا هست نه شهر خاصی

Junior Member

سلام دوستان، روزتون بخیر
    من میخواستم برای پاریس رفت و برگشت از پگاسوس بلیط بخرم، ولی خب خودم که کردیت کارت که ندارم، میخواستم کسی از دوستان تو خارج از کشور بخره برام، ولی موقع خرید متوجه شدم باید اسم دارنده کارت با خریدار بلیط یکی باشه.. به خود کاستومر سرویس هم زنگ زدم گفتش حتی اگه بخری هم باید کردیت کارت تو فرودگاه همراهت باشه... منصرف شدم از این راه ،حالا نمیدونم این سایت های واسطه هم همین قانون رو دارند و من باید تو فرودگاه دوباره همراهم باشه کردیت کارت؟؟؟ به یکی از اونا هم زنگ زدم گفت گارانتی نمی کنم تو فرودگاه ازتون نخواند
    سوال بعدی اینکه من برشگتم اگه از یونان باشه، یعنی رفت رو با پگاسوس برم و برگشت رو با یونان ایرلاین، برگشتم ویزای ترانزیت میخوادش؟ ممنون از پاسخگوییتون

Junior Member

سلام میخواستم در مورد این پرواز ها که سایت های اینترنتی ایرلاین های مختلف رو به هم وصل می کنند بپرسم.
    مثلا ما می تونیم برای سفر به تفلیس پرواز امارات (امارات ایرلاین) رو استفاده کنیم و در دبی ترنسفر داشته باشیم و از اونجا با پرواز فلای دبی بریم تفلیس؟ یا برای اینکار ویزا دبی میخواد؟
    ممنون میشم کمک کنید

با کارت خودم برای پدر و مادرم بلیت گرفتم از کی ال ام و مسثقیم ازسایت کی ال ام خریدم. ممکنه براشون مشکلی پیش بیاد?و اگه بله چطور میشه حل رد?زنگ بزنم دفترش?فردا شب پرواز دارند. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    با کارت خودم برای پدر و مادرم بلیت گرفتم از کی ال ام و مسثقیم ازسایت کی ال ام خریدم. ممکنه براشون مشکلی پیش بیاد?و اگه بله چطور میشه حل رد?زنگ بزنم دفترش?فردا شب پرواز دارند. مرسی
    سلام
    از مبدا ایران مشکلی نداره ولی از مبادی دیگه این کار رو انجام ندید ریسکی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام میخواستم در مورد این پرواز ها که سایت های اینترنتی ایرلاین های مختلف رو به هم وصل می کنند بپرسم.
    مثلا ما می تونیم برای سفر به تفلیس پرواز امارات (امارات ایرلاین) رو استفاده کنیم و در دبی ترنسفر داشته باشیم و از اونجا با پرواز فلای دبی بریم تفلیس؟ یا برای اینکار ویزا دبی میخواد؟
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام
    مشکلی نداره
    فقط طول مدت سفرتون رو نظر بگیرید
    مسیر یک ساعته رو مثلن یهو هفت ساعت توی راه هستید

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    از مبدا ایران مشکلی نداره ولی از مبادی دیگه این کار رو انجام ندید ریسکی هست
    ممنون از پاسختون. ایشون بدون مشکل از ایران رسیدند ولی بلیت رفت و برگشت بود. ممکنه موقع برگشت دچار مشکل بشن( از دانمارک)؟ توصیه میکنید به دفتر کی ال ام زنگ بزنیم؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)