صفحه 47 از 63 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

سلام
    من از خود سایت ایرلاینز S7 بلیت خریدم. البته با کارت شخص ثالث. پشتیبانی ایرلاینز گفت مشکلی نداره با کارت شخص دیگری بخری.
    فقط سوالی که دارم اینه که موقع رفتن به فرودگاه باید کپی چی رو با خودم ببرم؟ کپی همون فایل رسیدی که بهم ایمیل کرده اند؟ همون رو نگاه می کنند و پس از تطبیق اطلاعات مسافر با پاسپورتش، میگن بفرما سوار شو؟
    البته روی اون رسیدی که برام فرستاده اند نوشته شده: This is not a boarding pass.
    یعنی چی؟
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام
    من از خود سایت ایرلاینز S7 بلیت خریدم. البته با کارت شخص ثالث. پشتیبانی ایرلاینز گفت مشکلی نداره با کارت شخص دیگری بخری.
    فقط سوالی که دارم اینه که موقع رفتن به فرودگاه باید کپی چی رو با خودم ببرم؟ کپی همون فایل رسیدی که بهم ایمیل کرده اند؟ همون رو نگاه می کنند و پس از تطبیق اطلاعات مسافر با پاسپورتش، میگن بفرما سوار شو؟
    البته روی اون رسیدی که برام فرستاده اند نوشته شده: This is not a boarding pass.
    یعنی چی؟
    سلام S7 یک چیپ کرییر هست و مشکلی نداره
    کلن از مبدا ایران مشکلی ایجاد نمیکنه
    یعنی این کارت پرواز نیست فقط بلیت هست

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام پیرسون عزیز
    بین ایرلاین های قطر و اتحاد، شما کدوم را برای پرواز تهران به منچستر پیشنهاد میکنید؟
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام پیرسون عزیز
    بین ایرلاین های قطر و اتحاد، شما کدوم را برای پرواز تهران به منچستر پیشنهاد میکنید؟
    سلام
    قطری پنج ستاره اتحاد چهار ستاره هست

سلام میخوام بلیت تورکیش بخرم برای مادرم . برای در خواست خدمات اسیستانت چیکار باید کرد؟ میشه بلیت رو خرید و بعد اون رو هماهنگ کرد یا باید حین خرید جایی این خدمات را انتخاب کرد؟ ضمنا اینترنتی و مستقیم از وبسایت تورکیش میخوام بلیت بخرم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام میخوام بلیت تورکیش بخرم برای مادرم . برای در خواست خدمات اسیستانت چیکار باید کرد؟ میشه بلیت رو خرید و بعد اون رو هماهنگ کرد یا باید حین خرید جایی این خدمات را انتخاب کرد؟ ضمنا اینترنتی و مستقیم از وبسایت تورکیش میخوام بلیت بخرم. ممنون
    سلام
    بعد از این که خردید باید با دفتر ترکیش تماس بگیرید در خواست بدید برای مادرتون
    ضمنن نرخ جالبی از سایت ترکیش نمیتونید بخرید البته به تاریخ سفر هم بستگی داره

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    ببخشید یک سوال داشتم
    می خواستم بپرسم دلیل اختلاف قیمت بین نرخی که سایت خود ایرلاین ها، مثل قطر، اعلام می کنند با نرخی که روی وبسایت های واسطه خرید بلیط هست، چیه؟ چرا معمولا نرخ این وبسایت های واسط کمتره؟

با تشکر
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یک سوال داشتم
    می خواستم بپرسم دلیل اختلاف قیمت بین نرخی که سایت خود ایرلاین ها، مثل قطر، اعلام می کنند با نرخی که روی وبسایت های واسطه خرید بلیط هست، چیه؟ چرا معمولا نرخ این وبسایت های واسط کمتره؟

با تشکر
    سلام
    دلایل متفاوتی ممکنه باشه
    1. point of sales که مربوط به میشه به مکان که بلیت در آن صادر میشه ممکنه قیمت یه بلیت واحد اگر در تهران دبی یا بخارست صادرشه قیمت های متفاوتی داشته باشه با هم نسبت به مارکتینگ محلی
    2. fare rules شرایط بلیت که مربوط به جریمه های مختلف بلیت و شرایط استرداد حاضر نشدن مسافر پای پرواز گرفتن پوینت های پروازی و غیره که ممکنه متفاوت باشه
    3. چشم پوشی از قسمتی از سود فروش بلیت
    4. رقابت برای فروش بلیت برای رسیدن به تارگت خاص
    5. cooperative rate بعضی از مراکز به خاطر توافقی که با ارلاین دارند نرخ ویژه دارند
    6. دسترسی به ساب کلاس های پرواز خاص ، هر ساب کلاس پرواز نرخ خودش رو داره بعضی از مراکز به ساب کلاس های پرواز ارزونتری دسترسی دارند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

سلام دوستان کسی از سامانه دور و نزیک بلیت تهیه کرده؟ من امروز بلیتم رو به صورت تلقنی اشون خریدم وای یکم شک کردم چون چیزی که ارسال شد اصلا شبیه بلیت نیست ممنون می شم اگر کسی راهی برای استعلام اعتبار بلیتم داره بهم اطلاع بده.پرواز قطر ایرویز
    سخنت رمز دهان گفت و کمر سر میان
    و از میان تیغ به ما آخته‌ای یعنی چه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)