صفحه 25 از 63 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

دوستان من فروم یا انجمنی که راجع به پروازهای مقصد کانادا باشه پیدا نکردم. میشه اگر همچین تاپیکی وجود داره لینکشو بزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    دوستان من فروم یا انجمنی که راجع به پروازهای مقصد کانادا باشه پیدا نکردم. میشه اگر همچین تاپیکی وجود داره لینکشو بزارید
    لينكش توي امضا من هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر لاهیجان

با سلام و درود فروان
    من به همراه همسرم مسافر کبک هستم و برای اولین بار است که میخواهیم لند کنیم ٰٰٰٰ؛ برای فروردین 95 داریم برنامه ریزی میکنیم ٰ، خانم من باردار است و تا اون موقع ماه 4 بارداری رو میگذرونه ٰٰ، میخوام با یه پرواز مناسب برم که شرایط برای خانمم سخت نباشه و استراحت کنه ؛ خواهشمندم راهنمایی کنید . اگه پرواز در کلاسهای بالاتر بخواهیم به چه گونه است ؟
    تاریخ ارسال مدارک : 2011 تاریخ دریافت آپدیت : 2014/05 رشته :مهندسی نرم افزار مدرک زبان ب 1 ، ب 2

نقل قول نوشته اصلی توسط bob56ir نمایش پست ها
    با سلام و درود فروان
    من به همراه همسرم مسافر کبک هستم و برای اولین بار است که میخواهیم لند کنیم ٰٰٰٰ؛ برای فروردین 95 داریم برنامه ریزی میکنیم ٰ، خانم من باردار است و تا اون موقع ماه 4 بارداری رو میگذرونه ٰٰ، میخوام با یه پرواز مناسب برم که شرایط برای خانمم سخت نباشه و استراحت کنه ؛ خواهشمندم راهنمایی کنید . اگه پرواز در کلاسهای بالاتر بخواهیم به چه گونه است ؟
    درود
    سوالتان مربوط به پرواز به كانادا هست مربوط به اين ترد نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    ممنونم بایت پاسخ، یعنی از تاریخ رفت یا همین امروز؟
    یه سوال دیگه: شرکت های هواپیمایی حضوری برم چی؟، اون ها همین طوری میدن بلیط های رفت و برگشت رو؟
    از زمان كنونی
    به تاريخ رفت كاری نداريم
    بله

Junior Member

در حالی که من در سایت های ایرلاین ها و سایت های واسطه مثل cheapoair جستجو می کردم به این نکته برخوردم که در برخی از پرواز ها قیمت بلیط نوزاد حدود 5 تا 10 درصد بزرگسال است درحالی که در برخی دیگر از پرواز ها تفاوت چندانی با قیمت بلیط بزرگسال ندارد. اگر اشتباه نمیکنم لطفا دلیل آن را توضیح دهید. متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    در حالی که من در سایت های ایرلاین ها و سایت های واسطه مثل cheapoair جستجو می کردم به این نکته برخوردم که در برخی از پرواز ها قیمت بلیط نوزاد حدود 5 تا 10 درصد بزرگسال است درحالی که در برخی دیگر از پرواز ها تفاوت چندانی با قیمت بلیط بزرگسال ندارد. اگر اشتباه نمیکنم لطفا دلیل آن را توضیح دهید. متشکرم.
    توی بعضی از كلاسهای پروازی ممكنه قيمت بليت بچه و بزرگسال يكي باشد
    توی مسير دو طرفه ای كه يك نوزاد رفت زير دو سال هست ولی برگشت بالای دو سال ،‌ارلاين های مختلف پاليسی متفاوتی رو نسبت به يكديگر دارند
    مثلن در اين حالت لوفت هانزا نوزاد رو كودك و قطری همون نوزاد محسوب ميكند

Junior Member

منظورتون از کلاس پرواز چیه؟ من اکونومیک انتخاب می کنم. ضمنا سن نوزاد هم در زمان برگشت همچنان زیر 2 سال هست.
    ویرایش توسط sshman : January 4th, 2016 در ساعت 05:08 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

منظورتون از کلاس پرواز چیه؟ من اکونومیک انتخاب می کنم. ضمنا سن نوزاد هم در زمان برگشت همچنان زیر 2 سال هست.
    کلاس economic کلاس به صرفه و ارزانترین آپشن هست که امکانات خاصی نداره ولی کلاس Business و comfort صندلی متفاوت جداگانه با کنترلهای خاص دارن و پذیراییشون خیلی فرق داره. همچنین در این کلاس شما قادر به تغییر تاریخ بلیط بوده و نیز در صورت کنسل مبلغ زیادی بازگشت داده میشه و نیز شما بار بیشتری میتونید حمل کنید ولی قیمتشون خیلی (حتی دو برابر) بیشتر هست
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

منظورم ساب كلاس هاي پروازی هست
    مثلن كلاس ها اكونومي به ساب كلاس هاي مختلف تقسيم ميشوند كه هر كدام قيمت شرايط و ويژگی هاي خاص خودشون رو دارند در حاليكه از نظر فيزيكی هيچ تفاوتی بين آن ها نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)