صفحه 60 از 63 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Banned

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    شنگن یک مرز هوایی داره
    شما توی نقطه فرانکفورت که وارد شنگن میشید و مهر ورود شنگن توی پاسپورتتون میخوره هیچ اهمیتی نداره که بعدش با هواپیما میرید اتریش یا تاکسی یا قطار یا دوچرخه و یا پیاده
    این موضوع به تحویل بار ربطی نداره
    بارتون هم اگر نمیخواستید تحویل بگیرید و به قول شما تا اتریشی یک ایرلاین بود مهر ورود شنگن یا مهر عبور از مرز هوایی شنگن در نقطه فرانکفورت توی پاستون میخورد به هر حال
    خیلی ممنونم جناب پیرسون
    پس این بحث ترانزیت عملا برای ویزای تایپ D مطرح نیست دیگه اون موقع؟
    چون برا من کارت پرواز از ایران فقط تا المان صادر میشه (و بقیه اش رو باید از المان کارت پرواز رو بگیرم) افسر اونجا گیر نمیده که ویزات اتریشیه و آلمان چرا اومدی؟ اونا از کجا مطمین میشن من نمیخوام داخل آلمان بشم یا اصلا براشون مساله ای نیست؟ و اگر مساله ای نیست برای ویزای D مساله ای نیست درسته؟
    ببخشید زیاد سوال کردم چون نگرانم و از طرفی بحث کوید نمیدونم ممکنه اونا رو هم حساس کرده باشه این روزها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    خیلی ممنونم جناب پیرسون
    پس این بحث ترانزیت عملا برای ویزای تایپ D مطرح نیست دیگه اون موقع؟
    چون برا من کارت پرواز از ایران فقط تا المان صادر میشه (و بقیه اش رو باید از المان کارت پرواز رو بگیرم) افسر اونجا گیر نمیده که ویزات اتریشیه و آلمان چرا اومدی؟ اونا از کجا مطمین میشن من نمیخوام داخل آلمان بشم یا اصلا براشون مساله ای نیست؟ و اگر مساله ای نیست برای ویزای D مساله ای نیست درسته؟
    ببخشید زیاد سوال کردم چون نگرانم و از طرفی بحث کوید نمیدونم ممکنه اونا رو هم حساس کرده باشه این روزها
    توی شنگن ما ترانزیت نداریم . بین کشورهای شنگن با هم مرز هوایی وجود ندارد
    شما اگر پرواز کانکشن داشتید یا الان که ندارید باید به هر حال از پاسپورت کنترل عبور بفرمایید و وقتی عبور بفرمایید عملن وارد آلمان میشوید
    یعنی بدون اینکه ابتدا وارد آلمان نشوید امکان سفر به اتریشی رو ندارید اصلن

برای ویزای تایپ D همانطور که گفتم اصلن مهم نیست از کدوم نقطه وارد شنگن میشید شما از مرز ترکیه با یونان میتونید وارد شنگن شوید و تا خود وین با اتوبوس برید

Banned

توی شنگن ما ترانزیت نداریم . بین کشورهای شنگن با هم مرز هوایی وجود ندارد
    شما اگر پرواز کانکشن داشتید یا الان که ندارید باید به هر حال از پاسپورت کنترل عبور بفرمایید و وقتی عبور بفرمایید عملن وارد آلمان میشوید
    یعنی بدون اینکه ابتدا وارد آلمان نشوید امکان سفر به اتریشی رو ندارید اصلن

برای ویزای تایپ D همانطور که گفتم اصلن مهم نیست از کدوم نقطه وارد شنگن میشید شما از مرز ترکیه با یونان میتونید وارد شنگن شوید و تا خود وین با اتوبوس برید
    با تشکر از شما بابت جزییات
    پس مامور بورد نمیتونه مانع ورود بشه در المان فقط ممکنه سوال بپرسه در مورد ویزا درسته؟

با تشکر از شما بابت جزییات
    پس مامور بورد نمیتونه مانع ورود بشه در المان فقط ممکنه سوال بپرسه در مورد ویزا درسته؟
    نه ولی قوانین کرونا هم چک کنید
    https://www.bundesgesundheitsministe...-englisch.html
    https://www.bundespolizei.de/Web/DE/...00317_faq.html

Banned

اقای پیرسون با عرض معذرت از شما

اخه به من گفتن که چون پروازتون با یک ایرلاین نیست نمیشه؟!!
    احتمالا نمیدونستن

اقای پیرسون با عرض معذرت از شما

اخه به من گفتن که چون پروازتون با یک ایرلاین نیست نمیشه؟!!
    احتمالا نمیدونستن
    اصلن با یک ایرلاین هست یا نیست هیچ فرقی توی موضوع نمیکنه
    شما در هر دو صورت توی نقطه فرانکفورت وارد شنگن میشید بقیه راه همانطور که گفتم اهمیتی نداره با چه وسلیه نقلیه میرید

با سلام خدمت دوستان عزیز

از وقتی این ترد درست شده بیش از 12 سال میگذره و تجربه من بیشتر و بیشتر شده راجع به خرید آنلاین بلیت برای همین میخواستم آخرین تجربیات خودم را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم

قبل از هرچیزی توضیح بدم خدمتتان که ما بلیت آنلاین با مفهومی که توی ذهن مسافرین هست نداریم
    همانجور که در سفارش غذا شما غذا را سفارش میدید و این خود اینترنت نیست که غذا رو درست میکنه بلکه یک آشپزخانه فیزیکی و یک آشپز واقعی وجود دارند که نهایتن غذا رو برای شما میپزه و تحویل میده
    در خرید بلیت به صورت آنلاین هم به همین صورت اینترنت به خودی خود بلیتی برای شما صادر نخواهد نمود و نهایتن این سفارش بلیت به یک سیستم رزرواسیون صدور بلیت که اصطلاحن بهش GDS میگند که ممکنه در یک ایرلاین یا یک آژانس هواپیمایی (نمایندگی ایرلاین) نصب شده است و واقع شده، ارسال میشود که این ایرلاین یا آژانس هواپیمایی به صورت فیزیکال وجود دارند سیستم دفتر و تجهیزات دارند و مسئول صدور بلیت هستند.
    یعنی اینترنت فقط بستر سفارش گیری رو به صورت دیجیتال فراهم میکند نه اینکه خودش بتواند از خودش بلیتی براش شما صادر نماید.

این سفارش بلیت ممکنه به صورت online باشه یعنی به صورت خودکار پس از صدور بلیت سیستم طوری تنظیم شده باشه که بلیت به صورت اتوماتیک بلافاصله صادر شود و میتواند هم به صورت offline باشه یعنی پس از ثبت سفارش و تسویه هزینه ی آن توسط مسافر یک کاربری در یک نقطه ی نامعلومی در دنیا این سفارش رو ببینید و حالا دنبال این برود که این بلیت را برای مسافر صادر نماید

مشکل خرید بلیت آنلاین این هست که چون دامنه ی اینترنت محدود به مکان جغرافیای خاصی نیست برای همین شما هیچ وقت مطلع نخواهید شد که نهایتن چه مرکزی در چه نقطه ای از دنیا بوده هست که این بلیت را صادر نموده است چون همانطور که گفتم هر بلیتی نهایتن یک point of sales فیزیکی دارد
    ویرایش توسط Pearson : December 2nd, 2020 در ساعت 05:00 AM

Banned

با سلام خدمت دوستان عزیز

از وقتی این ترد درست شده بیش از 12 سال میگذره و تجربه من بیشتر و بیشتر شده راجع به خرید آنلاین بلیت برای همین میخواستم آخرین تجربیات خودم را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم

قبل از هرچیزی توضیح بدم خدمتتان که ما بلیت آنلاین با مفهومی که توی ذهن مسافرین هست نداریم
    همانجور که در سفارش غذا شما غذا را سفارش میدید و این خود اینترنت نیست که غذا رو درست میکنه بلکه یک آشپزخانه فیزیکی و یک آشپز واقعی وجود دارند که نهایتن غذا رو برای شما میپزه و تحویل میده
    در خرید بلیت به صورت آنلاین هم به همین صورت اینترنت به خودی خود بلیتی برای شما صادر نخواهد نمود و نهایتن این سفارش بلیت به یک سیستم رزرواسیون صدور بلیت که اصطلاحن بهش GDS میگند که ممکنه در یک ایرلاین یا یک آژانس هواپیمایی (نمایندگی ایرلاین) نصب شده است و واقع شده، ارسال میشود که این ایرلاین یا آژانس هواپیمایی به صورت فیزیکال وجود دارند سیستم دفتر و تجهیزات دارند و مسئول صدور بلیت هستند.
    یعنی اینترنت فقط بستر سفارش گیری رو به صورت دیجیتال فراهم میکند نه اینکه خودش بتواند از خودش بلیتی براش شما صادر نماید.

این سفارش بلیت ممکنه به صورت online باشه یعنی به صورت خودکار پس از صدور بلیت سیستم طوری تنظیم شده باشه که بلیت به صورت اتوماتیک بلافاصله صادر شود و میتواند هم به صورت offline باشه یعنی پس از ثبت سفارش و تسویه هزینه ی آن توسط مسافر یک کاربری در یک نقطه ی نامعلومی در دنیا این سفارش رو ببینید و حالا دنبال این برود که این بلیت را برای مسافر صادر نماید

مشکل خرید بلیت آنلاین این هست که چون دامنه ی اینترنت محدود به مکان جغرافیای خاصی نیست برای همین شما هیچ وقت مطلع نخواهید شد که نهایتن چه مرکزی در چه نقطه ای از دنیا بوده هست که این بلیت را صادر نموده است چون همانطور که گفتم هر بلیتی نهایتن یک point of sales فیزیکی دارد
    اقای پیرسون ممنون بابت توضیحاتتون
    چرا خیلی وقتها خرید از خود سایت گرونتر میشه ؟
    مثلا ایران ایر به المان 12 میلیون رو انلاین میشه 8 و نیم هم خرید

اقای پیرسون ممنون بابت توضیحاتتون
    چرا خیلی وقتها خرید از خود سایت گرونتر میشه ؟
    مثلا ایران ایر به المان 12 میلیون رو انلاین میشه 8 و نیم هم خرید
    درود
    در ادامه میخواستم توضیح بدم این موارد را
    علت اختلاف قیمت میتونه همون آشپزخانه ای هست که مثال زدم
    چون تو بستر اینترنت آشپزخانه پخت بلیت مشخص نیست شما ممکنه این بلیت روی مارکت ایران به ریال یک نرخی ببینید ولی مثلن یک سایتی که کار API انجام میده یعنی میاد فقط از یک سایت دیگر بلیت رو خودش میگیره که اون سایت اصلی به کارنسی یورو هست و مربوط به نرخگذاری مارکت ایران نیست با تبدیل نرخ ارز یک نرخ دیگری به وجود بیاد
    جالب است بدونید که سایت معروف فروش بلیت در ایران اکثریت بلیتی که صادر میفروشند رو خودشان صادر نکرده اند بلکه نقش یک صرافی رو بازی میکنند در واقع
    پول رو از شما میگرند از سایت دیگه که API یا WHITE LABEL آن را دارند میخرند این در حالی هست که خود اون سایت هم ممکنه API و WHITE LAB یک آژانس دیگر باشد که نهایتن یهو شما میبنید بعد از چند دست منتهی میشه به یک آژانس صادر کننده در سریلانکا بلیت رو به روپیه صادر کرده است برای شما

Banned

آقای پیرسون

آیا با ویزای تایپ D میتونیم بلیطی از کشور اروپایی شینگن بگیریم برا استانبول با استاپ در لندن؟ (اصلا میشه از لندن به عنوان ترانسفر استفاده کرد)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)