صفحه 56 از 63 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    خیلی متشکرم. واقعا راهنمایی های شما ضروری هر سفری است.

صحیح است اگر فرض کنم دبیت کارد هم همین شرایط را دارد؟
    تا اونجایی که اطلاع دارم با دبیت کارت نمیشه خرید آنلاین بلیت کرد.
    ولی اگر بشه دیگه پولش سکیور شده نیست و نباید مشکلی باشه.
    به هر حال بهترین کارت این هست که هیچ وقت توی حالتی که نام دارنده ی کارت با مسافر اصلی مغایرت داره بلیتی از سایت رسمی خود ارلاین خریداری نشه ولی از سایت های فروش بلیت دیگه مشکلی نداره
    علتش این هست که به این شکل ارلاین رو از نظر مالی مستقیم با مسافر طرف نمیکنه و یه ترد پارتی به وجود میاد که شر پرداختی مالیش گردون اون میافته

ApplyAbroad Superstar

بسیار متشکرم. نکته را متوجه شدم که دلیل حفظ ارتباط مستقیم بین مسافر اصلی و ایرلاین هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    تا اونجایی که اطلاع دارم با دبیت کارت نمیشه خرید آنلاین بلیت کرد.
    ولی اگر بشه دیگه پولش سکیور شده نیست و نباید مشکلی باشه.
    به هر حال بهترین کارت این هست که هیچ وقت توی حالتی که نام دارنده ی کارت با مسافر اصلی مغایرت داره بلیتی از سایت رسمی خود ارلاین خریداری نشه ولی از سایت های فروش بلیت دیگه مشکلی نداره
    علتش این هست که به این شکل ارلاین رو از نظر مالی مستقیم با مسافر طرف نمیکنه و یه ترد پارتی به وجود میاد که شر پرداختی مالیش گردون اون میافته

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید.
    برای کسی که میخواد اولین شینگن رو با دعوتنامه از فرانسه بگیره، و شهری که دعوت کننده هست یک شهر مرزی بین سوییس و فرانسه هست و فرودگاه مشترک داره( یعنی فرودگاه یک خروجی به فرانسه و یک خروجی به ژنو داره طبق گفته ی دعوت کننده) به نظرتون باید چی کار کنه؟پرواز رو اگه به ژنو بگیره دردسر نمیشه؟ اگه پروازی به یکی از شهرهای دیگه ی فرانسه بگیره و بعد یه بلیط قطار هم به اون شهر دعوت کنده بگیره چی؟سفارت گیر نمیده؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید.
    برای کسی که میخواد اولین شینگن رو با دعوتنامه از فرانسه بگیره، و شهری که دعوت کننده هست یک شهر مرزی بین سوییس و فرانسه هست و فرودگاه مشترک داره( یعنی فرودگاه یک خروجی به فرانسه و یک خروجی به ژنو داره طبق گفته ی دعوت کننده) به نظرتون باید چی کار کنه؟پرواز رو اگه به ژنو بگیره دردسر نمیشه؟ اگه پروازی به یکی از شهرهای دیگه ی فرانسه بگیره و بعد یه بلیط قطار هم به اون شهر دعوت کنده بگیره چی؟سفارت گیر نمیده؟ ممنون
    سلام
    مشکلی نداره با ویزای شنگن سوییس فرانسه یا آلمان میتونید به این شهر بلیت بگیرید
    https://en.wikipedia.org/wiki/EuroAi...house_Freiburg

سلام.
    تاریخی که ویزات میخوره باید تاریخ حرکت بلیطت از ایران از اون روز باشه یا تاریخی که وارد خاک کشور مقصد می شی اون تاریخ باشه؟ چقدر سخت گفتم
    منظورم اینه که مثلا اول ماه تاریخ شروع ویزات هست. باید همون اول ماه بلیطت از ایران باشه یا میتونه زودتر مثلا یک روز جلوتر بگیری وقتی میرسی مقصد بشه اول ماه که شروع ویزاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    سلام.
    تاریخی که ویزات میخوره باید تاریخ حرکت بلیطت از ایران از اون روز باشه یا تاریخی که وارد خاک کشور مقصد می شی اون تاریخ باشه؟ چقدر سخت گفتم
    منظورم اینه که مثلا اول ماه تاریخ شروع ویزات هست. باید همون اول ماه بلیطت از ایران باشه یا میتونه زودتر مثلا یک روز جلوتر بگیری وقتی میرسی مقصد بشه اول ماه که شروع ویزاست؟
    سلام
    مبنا زمان ورود به کشور مقصد هست نه حرکت

ممنون جناب پیرسون.
    مثل همیشه کمک رسان.

سلام خدمت دوستان گرامی. من برای برای سفارت نیاز دارم که یه بلیط به مقصد اسپانیا تهیه کنم. با توجه به این‌که ممکنه صدور ویزا دیر و زود بشه و لازم بشه من پرواز رو کنسل کنم، بهترین راه برای خرید بلیط چیه؟ طوری که در صورت کنسلی من کمترین جریمه رو پرداخت کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabdorri نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی. من برای برای سفارت نیاز دارم که یه بلیط به مقصد اسپانیا تهیه کنم. با توجه به این‌که ممکنه صدور ویزا دیر و زود بشه و لازم بشه من پرواز رو کنسل کنم، بهترین راه برای خرید بلیط چیه؟ طوری که در صورت کنسلی من کمترین جریمه رو پرداخت کنم.
    سلام
    شما به یک رزرو پرواز فقط نیاز دارید

Senior Member kran آواتار ها

دوستان ظاهرا پرواز مستقیم از کره به ایران موجود نیست.
    دوستان مناسبترین راه و البته ارزانترین کدام است؟ به جز China Southern

ممنون.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)