صفحه 27 از 63 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط miracle2013 نمایش پست ها
    سلام مجدد.

منظورم با استفاده از همون کردیت کارت های خارجی هست.
    چون قبلا شنیده بودم اگر از اینترنت ایران خرید کنید با وجود کردیت کارت معتبر و خارجی بازم ممکنه بلاک بشه.

مرسی
    البته چند مورد اين اتفاق افتاده بود در هنگام خريد بليت از سايت رسمي ارلاينز ولي از سايت هاي ديگه فروش بليت مشكلي نداشته

Junior Member mnaeem آواتار ها

جناب Pearson نظرتون در مورد سایت فارسی alibaba.ir که به صورت آنلاین و با کارت شتاب میشه بلیط پروازهای خارجی رو خرید چیه؟ آیا با توجه به مشکلات مربوط به پرداخت در خرید از سایتهای خارجی مثل cheapoair بهتر نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mnaeem نمایش پست ها
    جناب Pearson نظرتون در مورد سایت فارسی alibaba.ir که به صورت آنلاین و با کارت شتاب میشه بلیط پروازهای خارجی رو خرید چیه؟ آیا با توجه به مشکلات مربوط به پرداخت در خرید از سایتهای خارجی مثل cheapoair بهتر نیست؟
    سلام
    كلن تمام سيستم های آنلاين ايرانی كه من ديدم پر از BUG بوده و قيمت ها غير قابل استناد هستند حتی خود پرواز

Banned

با سلام

بنده از الان میخواستم بلیط خریداری کنم، بازه زمانی که مد نظرم هستش، برای حول و حوش فت 20 مارچ و برگشت 20 آپریل هست.
    قیمتی که برای این بازه و روزهای نزدیکش میبینم، نسبتا گرونه، آیا امکان داره در روزهای آینده قیمتش کاهش پیدا کنه ؟
    اصلا سیاست این قیمتهایی که ایرلاینها روی سایتشون ارائه میکنند چیه دقیقا ؟ چون تا 2 هفته پیش 200 یورو کمتر از این چیزی میداد که الان نشون میده !
    ایرلاین موردنظرم ترکیش هستش.

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    با سلام

بنده از الان میخواستم بلیط خریداری کنم، بازه زمانی که مد نظرم هستش، برای حول و حوش فت 20 مارچ و برگشت 20 آپریل هست.
    قیمتی که برای این بازه و روزهای نزدیکش میبینم، نسبتا گرونه، آیا امکان داره در روزهای آینده قیمتش کاهش پیدا کنه ؟
    اصلا سیاست این قیمتهایی که ایرلاینها روی سایتشون ارائه میکنند چیه دقیقا ؟ چون تا 2 هفته پیش 200 یورو کمتر از این چیزی میداد که الان نشون میده !
    ایرلاین موردنظرم ترکیش هستش.

ممنون.

سلام
    ما ساب كلاس هاي متفاوت پرواز داريم كه اين ها سهميه هاي فروش هستند
    هر كدوم از اين ها قيمت خاصي خودشون رو دارند و در حاليكه از نظر فيزيكي هيچ تفاوتي بين شون نيست و از نظر قيمتي ممكنه تا 300 درصد تفاوت قيمت داشته باشند
    ارلاين ها با باز بسته كردن اين ساب كلاس هاي قيمت هاي بليت رو مديريت ميكنند حالا اين احتمال هم ممكنه باشه كه با نزديكتر شدن به تاريخ پرواز كلاس هاي ارزون قيمت تر پر شده باشند

Junior Member

سلام جناب Pearson. من یه بلیط یک طرفه از شیراز به سیدنی می خواستم، بین 20 تا 26 مارچ، ارزونترین قیمتی که یه آژانس بهم گفت 3/800 بود با پرواز قطری. دو تا سوال داشتم: 1- اگه صبر کنم، ممکنه ارزونتر گیرم بیاد؟ یا همین رو بخرم؟ 2- حدود 14 ساعت توی قطر توقف داره... تو این مدت باید تو فرودگاه بشینیم؟ یا مکانی برا استراحت هست؟ یا اینکه میشه توی شهر رفت؟

با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeel_ef نمایش پست ها
    سلام جناب Pearson. من یه بلیط یک طرفه از شیراز به سیدنی می خواستم، بین 20 تا 26 مارچ، ارزونترین قیمتی که یه آژانس بهم گفت 3/800 بود با پرواز قطری. دو تا سوال داشتم: 1- اگه صبر کنم، ممکنه ارزونتر گیرم بیاد؟ یا همین رو بخرم؟ 2- حدود 14 ساعت توی قطر توقف داره... تو این مدت باید تو فرودگاه بشینیم؟ یا مکانی برا استراحت هست؟ یا اینکه میشه توی شهر رفت؟

با سپاس فراوان
    سلام
    اين سوال مرتبط به اين ترد نيست بايد پيام خصوصی بديد براتون چك كنم
    خيلي از پرواز ها رو به همون قيمت ميشه با استاپ كوتاه تر گرفت

Junior Member

سلام،
    همه ايرلاينها شرط يكي بودن نام صاحب كرديت كارت و مسافر رو دارن و موقع بوردينگ چك ميكنند؟
    نميشه يه نفر ديگه بليط رو واسه ما انلاين بخره ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mansooro نمایش پست ها
    سلام،
    همه ايرلاينها شرط يكي بودن نام صاحب كرديت كارت و مسافر رو دارن و موقع بوردينگ چك ميكنند؟
    بعضیا اینطور نیستن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

نقل قول نوشته اصلی توسط mansooro نمایش پست ها
    سلام،
    بستگي به مركز خريد بليتتون داره اين موضوع
    از مبدا ايران اصولن هيچ ريسكی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)