صفحه 61 از 63 نخستنخست ... 1151525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

اگه از سایت خود ترکیش بلیط بگیریم تخفیف دانشجویی شامل ما میشه (ده کیلو بار اضافی)؟ چطوری اصلا این تخفیف دانشجویی رو میتونیم بگیریم؟
    I am still here. I am alive.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    آقای پیرسون

آیا با ویزای تایپ D میتونیم بلیطی از کشور اروپایی شینگن بگیریم برا استانبول با استاپ در لندن؟ (اصلا میشه از لندن به عنوان ترانسفر استفاده کرد)؟
    سوال دیگرم موقع برگشت میشه رفت اوکراین به عنوان ترانزیت با دو هواپیمایی مختلف؟ یعنی از استانبول به اوکراین با پگاسوس و از اونجا به کشور مقصد با هواپیمایی اون کشور؟

آقای پیرسون

آیا با ویزای تایپ D میتونیم بلیطی از کشور اروپایی شینگن بگیریم برا استانبول با استاپ در لندن؟ (اصلا میشه از لندن به عنوان ترانسفر استفاده کرد)؟
    بله استثانئن با تایپ D میشه
    توجه بفرمایید با تایپ C امکان پذیر نیست

سوال دیگرم موقع برگشت میشه رفت اوکراین به عنوان ترانزیت با دو هواپیمایی مختلف؟ یعنی از استانبول به اوکراین با پگاسوس و از اونجا به کشور مقصد با هواپیمایی اون کشور؟
    اگر کل مسیر یک بلیت واحد باشه بله امکان پذیر هست
    اگر بلیت های جدا جدا باشه ممکنه مشکل ساز باشه
    توجه بفرمایید بعضی از سایت فروش آنلاین بلیت های جدا جدا توی یک مسیر میفروشند مثل سایت کیوی که مناسب دارندگان پاسپورت ایرانی نیست این مسیر ها

Banned

بلیط هایی که اسکای اسکنر نشون میده بدون بار هست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

لزوما خیر. باید به دیتیلز هر پیشنهاد بروید و اطلاعات آنجا در مورد میزان بار و جابه جایی بین فرودگاهی و گاهی شرایط پرواز برای کرونا ... را ببینید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

لزوما خیر. باید به دیتیلز هر پیشنهاد بروید و اطلاعات آنجا در مورد میزان بار و جابه جایی بین فرودگاهی و گاهی شرایط پرواز برای کرونا ... را ببینید.

پایدار باشید
    ممنون ولی دیتیل نمینویسه فقط ایرلاین رو نشون میده فکر کنم

ApplyAbroad Superstar

ممنون ولی دیتیل نمینویسه فقط ایرلاین رو نشون میده فکر کنم
    انتخاب بفرمایید و جلو بروید در هر مرحله اطلاعاتی را اضافه میکند. بعد از انتخاب فروشنده برخی - مثلا شرایط پرواز از راویه کرونا - و قبل از مرحله خرید بعضی از دیگر از اطلاعات را نشان میدهند از جمله میزان بار و ...

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

اسکای اسکنر فقط موتور جستجو گر هست و شما رو به سایت فروش بلیت راهنمایی میکند
    ممکنه نرخ بلیت آپدیت نباشه
    ممکنه سایت اصلی فروش بلیت الکی نرخ پایین تری نشان دهد که در زمان سرچ به صورت مجازی بالاتر نشان داده شود نسبت به فروشندگان دیگه
    یکی از مشکلات سایت ها فروش آنلاین بلیت روشن ننمودن میزان جرایم تغییر تاریخ و کنسلی بلیت هست که این ممکنه به دو علت باشه
    1. از بس از کارگزاری های مختلف در این وسط در بستر اینترنت وجود دارند که دست به دست خریداری شده خودشان هم اطلاع ندارند
    2. دستشان را باز بگذارند که در موقع کنسلی گوش مسافرین رو ببرند بدین وسیله

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اسکای اسکنر فقط موتور جستجو گر هست و شما رو به سایت فروش بلیت راهنمایی میکند
    ممکنه نرخ بلیت آپدیت نباشه
    ممکنه سایت اصلی فروش بلیت الکی نرخ پایین تری نشان دهد که در زمان سرچ به صورت مجازی بالاتر نشان داده شود نسبت به فروشندگان دیگه
    یکی از مشکلات سایت ها فروش آنلاین بلیت روشن ننمودن میزان جرایم تغییر تاریخ و کنسلی بلیت هست که این ممکنه به دو علت باشه
    1. از بس از کارگزاری های مختلف در این وسط در بستر اینترنت وجود دارند که دست به دست خریداری شده خودشان هم اطلاع ندارند
    2. دستشان را باز بگذارند که در موقع کنسلی گوش مسافرین رو ببرند بدین وسیله
    با سلام به خدمت تمامیه دوستان خصوصا دوست گرامی جناب Pearson
    من نیاز به یه راهنمایی اساسی دارم. من میخوام با ویزای تایپ D ، پرواز داشته باشم توی فروردین ( حدودا 1 ماه دیگه) به ناحیه شینگن . 2 تا آپشن دارم . پگاسوس و ترکیش. جفتشون یک توقف در استامبول دارن و بعد از 3 ساعت توقف، پرواز دوم با همون شرکت انتخاب شده در گام اول ( پگاسوس یا ترکیس).
    سوالم اینه که با توجه به شرایط کرونا و ایران و اینکه من فقط ویزای شنگن تایپ D دارم ، امکان این هست که اصلا بتونم پرواز کنم ( بدون کارت اقامت کشور مقصد ) ؟؟؟
    با دادن تست کرونا و ... هیچ مشکلی ندارم ، فقط خیلی اتفاقی شنیدم که شاید یه سری محدودیت ها وجود داشته باشه.
    جهت اطلاع ، من پاسپورتم ایرانیه و کارت اقامت مقصد رو ندارم . ولی ویزای بلند مدت تایپ D جهت ادامه تحصیل دارم.
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)