صفحه 12 از 63 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    سلام من یک بلیط ارزان برای ترکیه می خوام دراین ماه میلادی(چارتری) و یک بلیط برای ونکور تا سه ماه اینده(هر زمان ارزان تر است) لطفا راهنمایی کنید چه روزی خریداری کنم و کمترین قیمت ها حدودا چند می باشد با تشکر
    سلام سوالتون مربوط به ترد پرواز به كانادا هست

براي خريد بليت آنلاين بايد حتمن به نكات زير توجه بفرماييد
    1. بليت غير قابل استرداد هست
    2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
    3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
    4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
    5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
    6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود.
    7. در بعضی مواقع اغلب در هايسيزن اين سايت ها پروازهايي كه موجود نميباشند رو AVAILABLE برای مسافر نشون ميدهند كه در هنگام نهايي كردن خريد قيمت رو تغيير ميدهند و يا كلن ميگن بليتي موجود نيست براي همين قيمت هاش مخصوصن توي هايسيزن 100 درصد قابل استناد نيست
    8. در هنگامي كه يك از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
    9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غير در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
    2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
    3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل

Junior Member behnamnj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

دوستان به نظر من سايت skyscanner.net معتبره حتي ميتونيد با نرم افزارش iphone check هم انجام بدين يعني نيازي به پرينت بليط نيست ، يكي از دوستان من امسال كه اومد از اين استفاده كرد م خوب بود ، هم قيمتش و هم خدماتش ولي باز هم توصيه ميكنم بيشتر تحقيق كنيد
    براي دوستان محافضه كار و كساني كه ميخوان ريسك نداشته باشن ميتونن برن نمايندگي لوفتهانزا در تهران كه قيمتش براي امريكا معقول و مناسبه و يا شركت تركيش اير ، قيمت ها رو ميتونين چك كنين حتي با تلفن
    نكته بعدي اين كه بعضي شركت ها همون بليط رو حدود صد دلار بيشتر ميگيرن ولي بليط قابل قابليت تغيير روز رو داره كه براي برگشت به نظر مورد استفاده هست ( حتي اگه رفتن شما هم ممكنه تغيير كنه به خاطر ويزا يا هر چيز ديگه بهترين راه همينه)
    و بهترين زمان براي خريد سه ماه قبل هست ، دو ماه قبل از پرواز يا جلوتر كاملا شانسيه

اگر بلیط هواپیما امارات با ویزا پرداخت بشه ولی نام صاحب کارت با پاسپورت شخص مسافر فرق داشته باشه مشکلی بوجود میاد یا اینکه صرفا پرداخت و رزرو آنلاین برای ایرلاین امارات مهم هست ؟ برای دبی می خوام بلیط رزرو کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط metalancer نمایش پست ها
    اگر بلیط هواپیما امارات با ویزا پرداخت بشه ولی نام صاحب کارت با پاسپورت شخص مسافر فرق داشته باشه مشکلی بوجود میاد یا اینکه صرفا پرداخت و رزرو آنلاین برای ایرلاین امارات مهم هست ؟ برای دبی می خوام بلیط رزرو کنم
    سلام
    مبدا رو نفرموديد؟
    امارات اغلب در اين موارد اجازه ی بوردينگ به مسافر نميده
    حداقل يكي از مسافرين بايد دارنده ی كارت باشند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    روی بعضی از ارلاينزها اگر بليت با كرديت كارت خريداري شه حتمن بايد مسافر همون دارنده كارت اعتباري و يا يكي از مسافرين باشه
    سلام و روزبخیر
    این مشکل روی پروازهای داخلی کانادا (با Air Canada یا West jet) هم هست؟ یعنی حتمن باید کردیت کارد به نام خود مسافر باشه یا همراش باشه؟ من خودم ویزا کارت نکردم و میخوام از مال یکی از دوستام برا خرید بلیط داخلی کانادا استفاده کنم. مشکل پیش میاد؟
    در ضمن چک کردم با یه آژانس تو تورنتو و همین بلیط رو 50 دلار گرونتر میدن.. اما خوب ریسکی از این جهت نداره. چون قبل از صدور بلیط از دارنده کردیت کارت کانفرمیشن میگیره...
    نظرتون چیه؟ ریسک کنم و بگیرم یا بلیط گرونتر بخرم؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط purban نمایش پست ها
    سلام و روزبخیر
    این مشکل روی پروازهای داخلی کانادا (با Air Canada یا West jet) هم هست؟ یعنی حتمن باید کردیت کارد به نام خود مسافر باشه یا همراش باشه؟ من خودم ویزا کارت نکردم و میخوام از مال یکی از دوستام برا خرید بلیط داخلی کانادا استفاده کنم. مشکل پیش میاد؟
    در ضمن چک کردم با یه آژانس تو تورنتو و همین بلیط رو 50 دلار گرونتر میدن.. اما خوب ریسکی از این جهت نداره. چون قبل از صدور بلیط از دارنده کردیت کارت کانفرمیشن میگیره...
    نظرتون چیه؟ ریسک کنم و بگیرم یا بلیط گرونتر بخرم؟!!!
    بليت رو از خود ايران هم ميتونيد بخريد نيازي نيست از آژانس در كانادا بخريد
    اگر كرديت كارت به نام مسافر نباشه اگر از آژانسهاي آنلاين بليت رو بخريد مشكلي نداره مثل چيپ و ار يا كاياك مشكلي موقعي ممكنه به وجود بياد كه از سايت رسمی خود ارلاينز ميخريد

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان علی الخصوص استاد گرام پیرسون
    من برای اولین ورودم به امریکا زمان نداشتم و با بلیط گرون اومدم
    الان می خوام بلیط دو طرفه بگیرم به ایران
    رفت: واشنگتن به تهران May 12th
    برگشت : تهران به واشنگتن Aug 19th
    از سایت خود قطر پیدا کردم 1180$
    از سایت ترکیش هم 1220 $
    البته رزرو کردم فعلا, قطر میگه تغییر تاریخ 200$, ترکیش هم 135$
    چون ممکنه سفرم یه هفته اینور اونور بشه هنوز نحریدم
    از cheapoair هم پرواز Austrian , Lufthansa که با کانکشن زیاد 11-12 ساعته حدود 1000-1100$
    1- کلا پیشنهاد بهتری دارین؟ این قیمتا الان بالاست پایینه چطوره اصلا؟
    2- ایا الان که حدود دو ماه مونده, از این به بعد پرواز گرونتر میشه خیلی؟
    3- اروپا به جز المان ویزا ترانزیت می خواد دیگه درسته؟
    4- راه دیگه هست بلیط ارزونتر بشه گرفت؟
    5- من گزینه insurance ندیدم که بخوام بگیرم اصلا!
    ممنون از وقتی که می ذارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اينجا ترد مربوط به سوالات خريد بليت به صورت آنلاين هست
    بقيه سوالات رو توي ترد پرواز به امريكا جواب ميدم خدمتتون
    سايت قطری اغلب پرواز رو كف قيمت بهتون نشون نميده برای همين خريد فقط روی كلاس N اش توصيه ميشه
    كلن خريد از سايت قطری حسنی نخواهد داشت
    این کلاسهای پروازی برای ما هم قابل دیدنه یا فقط آژانسها دسترسی دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_bab2 نمایش پست ها
    این کلاسهای پروازی برای ما هم قابل دیدنه یا فقط آژانسها دسترسی دارن؟
    سايت قطری ساب كلاس ها رو نشون ميده اغلب
    منتها به صورت واضح نميشه متوجه شده كه كلاس ارزونتري يا گرونتر از اين كلاس available هست يا خير

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)