صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Guilan University

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

سلام به دوستان. من می خوام برای پدر و مادرم بلیط به آمریکا بخرم از سایت cheapoair و با credit cart خودم پرداخت کنم. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد چون مبدا ایران هست؟ از بعضی دوستان شنیده بودم نمی شه خواسم مطمئن شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Melpomene نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من می خوام برای پدر و مادرم بلیط به آمریکا بخرم از سایت cheapoair و با credit cart خودم پرداخت کنم. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد چون مبدا ایران هست؟ از بعضی دوستان شنیده بودم نمی شه خواسم مطمئن شم.
    مشكلي نداره
    فقط به نكاتي كه توي پست ها قبليم راجع به خريد آنلاين نوشتم توجه بفرماييد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از کمکتون جناب Pearson. ممنون می شم اگه لطف کنید بگید کدوم وب سایت یا خط هوایی رو برای خرید آنلاین پیشنهاد می کنید که هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت پرواز قابل قبول باشه؟

مرسی از کمکتون جناب Pearson. ممنون می شم اگه لطف کنید بگید کدوم وب سایت یا خط هوایی رو برای خرید آنلاین پیشنهاد می کنید که هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت پرواز قابل قبول باشه؟
    به شهر مبدا و مقصدتون و همينطور به دو تاريخ زير بستگي داره
    1. تاريخي كه قصد پرواز داريد
    2. تاريخي كه قصد تهيه بليت داريد نسبت به availability اون ارلاينز

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    به شهر مبدا و مقصدتون و همينطور به دو تاريخ زير بستگي داره
    1. تاريخي كه قصد پرواز داريد
    2. تاريخي كه قصد تهيه بليت داريد نسبت به availability اون ارلاينز

ممنون. من می خوام برای اوایل June بلیط رفت بگیرم از تهران به Philadelphia PHL یا Newark. و برای برگشت هم اوایل سپتامبر یا اواخر آگوست. یه موضوع دیگه این هست که اگه از سایتی مثل cheapoair باشه برای تایین صندلی ها برای هر پرواز باید مینیموم $35 پرداخت بشه در غیر این صورت ممکن هست که صندلی ها کنار هم نباشه. نمی دونم اگه از خود شرکت هواپیمایی بلیط رو تهیه کنم این مشکل وجود نداره و به پرواز ها اطمینان بیشتری هست.

ممنون. من می خوام برای اوایل June بلیط رفت بگیرم از تهران به Philadelphia PHL یا Newark. و برای برگشت هم اوایل سپتامبر یا اواخر آگوست. یه موضوع دیگه این هست که اگه از سایتی مثل cheapoair باشه برای تایین صندلی ها برای هر پرواز باید مینیموم $35 پرداخت بشه در غیر این صورت ممکن هست که صندلی ها کنار هم نباشه. نمی دونم اگه از خود شرکت هواپیمایی بلیط رو تهیه کنم این مشکل وجود نداره و به پرواز ها اطمینان بیشتری هست.
    برای چی حالا اصرار داريد از چيپ و ار بليت رو بخريد حتمن كه آپشن های بليت رو از بين ببريد ؟ قيمت ارزونتري داره؟
    الان با قطري ميتونيد براي اين شهر ها با 3/180 تومن بليت گرفت
    35 دلار حتمن براي پرواز لوفت هانزا هست كه انتخاب صندلي رو پولي كرده ولي شما ميتونيد 24 ساعت قبل از پرواز توي آنلاين چك اين به صورت مجاني صندليتون رو انتخاب نماييد
    بعد هم موقعي كه شما براي چندين نفر همزمان رزرو ميگيريد يك شماره رزرو يكسان براشون تشكيل ميشه كه خود سيستم به صورت ديفالت تمام مسافرين رو كنار هم مياندازه
    نبايد نگران اين موضوع باشيد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام یک بلیط هوایما می خوام ایران به ونکور برای تاریخ 2 اپریل رزو کنم که ارزون ترین قیمت را داشته باشه ممنون می شم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    سلام یک بلیط هوایما می خوام ایران به ونکور برای تاریخ 2 اپریل رزو کنم که ارزون ترین قیمت را داشته باشه ممنون می شم راهنمایی کنید
    اين سوال رو بايد توي ترد پرواز به كانادا مطرح بفرماييد
    لينكش توي امضا من هست

سلام آقای پیرسون
    من می خواهم یک بلیط یکطرفه semi felexible را مستقیما" از سایت ترکیش با دبیت کارت خریداری کنم . می خواستم ببینم اگه بعدا" مجبور بشم کنسل کنم یا تغییر تاریخ بدم چقدر جریمه داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    من می خواهم یک بلیط یکطرفه semi felexible را مستقیما" از سایت ترکیش با دبیت کارت خریداری کنم . می خواستم ببینم اگه بعدا" مجبور بشم کنسل کنم یا تغییر تاریخ بدم چقدر جریمه داره؟
    سلام
    بستگي به سابت كلاس پروازيتون داره كه متاسفانه توي خريد آنلاين مشخص نيست
    معمولن كنسلي بليت هاي توركيش 50 يا 100 دلار جريمه داره
    توصيه من اين هست كه اگر احتمال ميديد تغيير تاريخ يا كنسلي داريد به صورت آنلاين بليت رو نگيريد
    كلن من هيچ حسنی رو توی خريد مستقيم از سايت هاي ارلاينز ها نمي بنيم به دلايل زير:
    1. روي بعضی از ارلاينز ها مثل مثلن امارات حتمن دارنده كرديت كارت بايد همون مسافر باشه
    2. موقع ريفاند يا تغيير تاريخ بليت بايد حضوري مراجعه كنيد دفتر ارلاينز ، تلفني يا كاري انجام نميدن و يا به سختي ميتونيد باهاشون ارتباط برقرار كنيد
    3. روي بعضی از ارلاينز مثل قطري كلاس هاي ارزون قيمت رو نشون نميدن توي وبسايت رسمي شون
    4. روي وبسايت ارلاينز ها اغلب پرواز هاي تركيبي رو نشون نميدن و دوست دارن توي هر مسير فقط پرواز هايي كه با خودشون آپريت ميشه رو بفروشند
    و يا حداقل بيشتر مسير رو خودشون آپريت ميكنند . مثلن سايت لوفت هانزا پرواز هايي رو كه با شماره پرواز اركانادا آپريت ميشه رو نشون نميده
    و يا امارت كانتاس رو نشون نميده
    5. در صورتي كه بخواهيد بليت رو ريفاند كنيد و با يك ارلاينز ديگه بريد به دليل خريد بليت از يك ارلاينز خاص پول تون چندين هفته بلوكه ميشه و امكان جا به جايي اون رو براي خريد بليت جديد نداريد. يعني بايد صبر كنيد ابتدا اون پول استرداد شه يه بليت جديد بخريد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)