صفحه 2 از 63 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

کسی از قیمتهای الاتحاد خبر داره؟

اين يك لينكه كه من از آژانس مسافرتي كه واسه قيمت بليط داشت برام جستجو مي كرد كش رفتم.اي آژانس كه خودش داشت واسه ملت از رو اين لينك بليط رزرو مي كرد.يسر بزنيد ضرر نداره.قيمتها رو از كمترين به بيشترين ليست مي كنه.در مورد پرواز ها به اروپا كه گويا ارزون ترينش(كه همون كلاس economic باشه)مربوط به شركت Lufthansa هست...
    http://www.cheapoair.com/
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام دوستان،
    من بلیطم رو از اونطرف خریدن و ایمیلی که براشون اومده(که بلیطم هست) برام forward کردن.. من همینو پرینت بگیرم ببرم یا چیز دیگه هم باید داشته باشم. از طرفی چون خودم نخریدم کارت اعتباری هم همراهم نیست که اگه ازم خواستن ارائه بدم. چیکار کنم که موقع check in مشکلی پیش نیاد؟

با سلام خدمت دوستان این سؤال من هم هست. لطفا ً هرکی میتونه به هر کدوم از سؤالات زیر پاسخ بده.

بعد از اینکه بلیط به صورت آنلاین خریداری شد اون وقت چی میشه؟!
    یک PDF میفرستند که ارائه اون کافیه؟ بلیطی نباید تهیه کنیم؟ بلیط رو باید توی فرودگاه تهیه کنیم؟ پست میکنند؟ (ممنون میشم اگه پروسه رو توضیح بدین)

یک سؤال دیگه هم دارم:

وقتی Search میکنید و توی سایت اسم پروازهای مختلف لیست میشه، حتما ً موجودند یا هنوز بعد از تقاضا معلوم میشه که موجود است یا نه؟

و سؤال آخر:
    کسی تا حالا از / به Kiev با UKRANIAN و Ukraine Intl Airlines پروازی داشته؟ رسید به مقصد؟! پروازهای خوبی هستند؟

راستی یک سؤال دیگه هم هست: چطور میشه از پروازانصراف داد؟ چقدرشو پس میدن؟
    ممنون از پاسخهاتون.

تا اونجا كه ميدونم مثلا براي قبرس اگه بليط رو كنسل كنين 30 دلار جريمه داره.
    Do not mistake coincidence for fate

Junior Member

سلام
    خطوط هوایی که من از آنها پرس و جو کردم، مثلاٌ خطوط هوایی انگلیس و امارات، بلیط اینترنتی را در فرودگاه امام خمینی تهران نمی پذیرند. یعنی در واقع خرید اینترنتی از مبدأ تهران را نمی پذیرند.

این یعنی اینکه خرید اینترنتیو بیخیال شیم؟!

کسی تا حالا با بلیط اینترنتی از فرودگاه امام جایی نرفته؟

از یک آژانس هواپیمایی پرسیدم؛ گفت Eticket به طور کلی معتبره و میشه باهاش پرواز کرد.

Senior Member maryamf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tarsim
    سلام
    خطوط هوایی که من از آنها پرس و جو کردم، مثلاٌ خطوط هوایی انگلیس و امارات، بلیط اینترنتی را در فرودگاه امام خمینی تهران نمی پذیرند. یعنی در واقع خرید اینترنتی از مبدأ تهران را نمی پذیرند.
    خیلی بد شد که . کسی در مورد فرودگاه آتاترک(اگه اشتباه نکنم) تو استانبول اطلاعاتی نداره؟ (علاوه بر فرودگاه امام)؟
    یعنی باید ازشون بخوایم واسمون پست کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7
    از یک آژانس هواپیمایی پرسیدم؛ گفت Eticket به طور کلی معتبره و میشه باهاش پرواز کرد.
    من به منشیه که گفتم، گفت مشکلی نیست و فقط ایمیلها رو نشونشون بده. چطوری مطمئن باشیم مشکلی پیش نمیاد؟؟ راهنمایی یه آژانس به تنهایی قابل اعتماد نیست..

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

برادر ها و خواهر ها
    سلام علیکم
    نه بابا. معتبره. هیچی نمیخاد. فقط همون ایمیل رو پرینت بگیرین و با خودتون ببرین فرودگاه.هیچ مشکلی پیش نمیاد. ازتون میگیرن و اسمش رو با پاسپورت تطابق میدن. کارت پرواز رو بهتون میدن. حله. تازه با کلاس تر هم هست. خیلی کلاس داره حمید !
    شما چیزی که از اون ایمیل میخاین فقط یه کد رزرو هست. یه چیزی شبیه BINRSD
    من خودم تا حالا چند بار با ترکیش هم از تهران ، هم از تبریز و هم طبیعتا کانکشن تو استانبول ( آتاتورک) و موقع برگشت هم از لندن امتحان کردم. یه بار هم از دبی برام پرواز ماهان تهران - دبی به صورت اینترنتی ( نمیدونم چه جوری از ماهان ) گرفته بودن و ایمیل رو فروارد کرده بودن و من با همون پرینت ایمیل رفتم فرودگاه امام.
    مشکلی نیست. اصلا نگران نباشین. فقط یه بار تو یه پست دیگه هم گفته بودم و چیزی هست که باید برای بلیط های عادی هم انجام بدین. اونم تماس با ایر لاین و ری-کانفرم کردن پرواز هست.

البته بعید نیست که اصلا قبول نکنن. رجوع شود به فایل ضمیمه ( مخلص حاج بابک و بقیه مدیر های گل از جمله خود آقای مدیر که دیشب این فایل رو براش ایمیل کردم. میدونم اینشالله اجازه میدن این فایل بمونه )

نکته : برادر فایل طنزه و اگه میخایی بخندی دانلود کن. مشکلی تو پرواز نیست. دیدم پست پروازیه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)