صفحه 23 از 63 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط alizadeh_kobra نمایش پست ها
    ببخشید میشه بگید در صورتی که بخوایم از ایران برای کانادا بلیت اینترنتی تهیه کنیم مثلا از cheapoair یا skyscanner، معقول ترین راه برای پرداخت هزینش چه گزینه ای هست؟ از دوستی خارج از ایران که کردیت داره و اسمش با مسافر طبیعتا متفاوته بخوایم برامون خرید کنه؟ از شرکت هایی مثل تهران پرداخت استفاده کنیم؟یا خودمون ویزا کارت تهیه کنیم و پرداخت رو انجام بدیم. ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
    خب ارزونترين راه اين هست كه دوستان تون براتون بخرند
    از شركت ها كه چند درصد ازتون كارمزد ميگيرند
    خودتون هم كرديت كارت بخريد دلار كرديت كارتي معمولن چندين درصد از بازار گرونتر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خب ارزونترين راه اين هست كه دوستان تون براتون بخرند
    از شركت ها كه چند درصد ازتون كارمزد ميگيرند
    خودتون هم كرديت كارت بخريد دلار كرديت كارتي معمولن چندين درصد از بازار گرونتر هست
    ممنونم از راهنماییتون.
    دو تا سوال دیگه هم داشتم.
    1) شما ارزونترین راه رو معرفی کردین. ممنون میشم اگه منطقی ترین و کم ریسک ترینش هم معرفی کنید. ازین نظر که بخاطر مغایرت نام مسافر و پرداخت کننده هیچ ریسکی وجود نداشته باشه. هرچند دیدم قبلا که فرمودین از مبدا ایران معمولا چنین مشکلی وجود نداره. ولی باز کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    2 ) دوم اینکه قبل از خرید بلیط از cheapoair و پرداخت چطور میشه در مورد میزان بار مجاز مطمئن شد؟
    پیشاپیش ممنونم.

ممنونم از راهنماییتون.
    دو تا سوال دیگه هم داشتم.
    1) شما ارزونترین راه رو معرفی کردین. ممنون میشم اگه منطقی ترین و کم ریسک ترینش هم معرفی کنید. ازین نظر که بخاطر مغایرت نام مسافر و پرداخت کننده هیچ ریسکی وجود نداشته باشه. هرچند دیدم قبلا که فرمودین از مبدا ایران معمولا چنین مشکلی وجود نداره. ولی باز کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    2 ) دوم اینکه قبل از خرید بلیط از cheapoair و پرداخت چطور میشه در مورد میزان بار مجاز مطمئن شد؟
    پیشاپیش ممنونم.
    سلام
    1. همانجور كه گفتم از مبدا ايران ريسكي نداره اين قضيه
    2. بعد از خريد ميشه متوجه شد ( اين هم يكی‌از نقايص خريد آنلاين بليت هست كه ميزان بار مجانی دقيق مشخص نميشه )

ببخشید میشه بگید در صورتی که بخوایم از ایران برای کانادا بلیت اینترنتی تهیه کنیم مثلا از cheapoair یا skyscanner، معقول ترین راه برای پرداخت هزینش چه گزینه ای هست؟ از دوستی خارج از ایران که کردیت داره و اسمش با مسافر طبیعتا متفاوته بخوایم برامون خرید کنه؟ از شرکت هایی مثل تهران پرداخت استفاده کنیم؟یا خودمون ویزا کارت تهیه کنیم و پرداخت رو انجام بدیم. ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
    با سلام.
    من نهایتا به دلایل مختلف تصمیم گرفتم از گزینه ی تهران پرداخت استفاده کنم برای خرید بلیت از cheapoair. شرکت کمتر از دو ساعت بعد از ثبت سفارشم خرید رو انجام داد و یه فایل پی دی اف شامل اطلاعات پرواز برام فرستاد. حالا من در مورد این فایل یکی دوتا سوال دارم.
    1) بالای بلیت نوشته :this reservation has been confirmed and the ticket numbers has been emailed
    توی فایل هم شماره بلیت زده شده.خواستم ببینم این بلیطه نهاییه یا باید منتظر کانفرم شدن نهایی توسط خود شرکت های هواپیمایی باشم و بلیت اصلی رو بگیرم؟
    2) توی قسمت
    Ticket policies نوشته fares are not garaunteed until ticketed. All changes are subject to availability,...
    این جمله بود که منو به شک انداخت شاید این بلیت نهایی نباشه. خواستم ببینم این جمله تناقضی با جمله ی اول داره؟
    3) مقدار بار مجاز توی این فایل نوشته نشده.یه لینک گداشته که ازونجا چک کنم. این طبیعیه؟
    ممنونم از لطفتون پیشاپیش.

با سلام.
    من نهایتا به دلایل مختلف تصمیم گرفتم از گزینه ی تهران پرداخت استفاده کنم برای خرید بلیت از cheapoair. شرکت کمتر از دو ساعت بعد از ثبت سفارشم خرید رو انجام داد و یه فایل پی دی اف شامل اطلاعات پرواز برام فرستاد. حالا من در مورد این فایل یکی دوتا سوال دارم.
    1) بالای بلیت نوشته :this reservation has been confirmed and the ticket numbers has been emailed
    توی فایل هم شماره بلیت زده شده.خواستم ببینم این بلیطه نهاییه یا باید منتظر کانفرم شدن نهایی توسط خود شرکت های هواپیمایی باشم و بلیت اصلی رو بگیرم؟
    2) توی قسمت
    Ticket policies نوشته fares are not garaunteed until ticketed. All changes are subject to availability,...
    این جمله بود که منو به شک انداخت شاید این بلیت نهایی نباشه. خواستم ببینم این جمله تناقضی با جمله ی اول داره؟
    3) مقدار بار مجاز توی این فایل نوشته نشده.یه لینک گداشته که ازونجا چک کنم. این طبیعیه؟
    ممنونم از لطفتون پیشاپیش.
    سلام
    1. فرق بليت قطعی شده با در حالت رزرواسيون اين هست كه يك بليت قطعی شده هميشه شامل يك ايتكت نامبر هست
    مثلن شماره ايتيكت نامبر هواپيمايي لوفت هانزا هميشه با عدد 220 شروع ميشه هواپيمايي اتريش با 257 و يا امارات 176
    2. به اين جمله ها روی كاغذي كه داريد نميتونيد استناد كنيد 100 درصد. توي پست شماره 211 آيتم 7 توي كتگوري دوم توضيح دادم كه ممكنه آژانس آنلاين اون قيمتي كه AVAILABLE نشون ميده رو نتونه براي مسافر نهايتن كانفرم كنه اين جمله دقيقن اين موضوع را توضيح داده. البته تا بليت قطعي نشه كرديت كارت خريدار رو شارژ نميكنه ولي چون شما دسترسي به كرديت كارت نداريد نميتونيد متوجه بشيد كه كرديت شارژ شده يا خير
    3. بايد دقيق مشخص بشه ميزان بار توي بليت

Junior Member

کسی راهنمایی کن چطور مر مینم بلیط دوطرفه تهران تورونتو تهیه کنم.

بچه ها کسی از هواپیمایی آزال آذربایجان استفاده نکرده؟ چجور خطوط هواپیماییه؟ کیفیتش خوبه؟
    من میخام برم فرودگاه جان اف کندی نیویورک، آزال ارزونترین خط بود اونطور که من تحقیق کردم... ولی میخام بدونم این ارزونی یه وقت حکمتی نداشته باشه....
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    بچه ها کسی از هواپیمایی آزال آذربایجان استفاده نکرده؟ چجور خطوط هواپیماییه؟ کیفیتش خوبه؟
    من میخام برم فرودگاه جان اف کندی نیویورک، آزال ارزونترین خط بود اونطور که من تحقیق کردم... ولی میخام بدونم این ارزونی یه وقت حکمتی نداشته باشه....
    ممنون
    با سلام و عرض ادب
    کیفیت رو نمی دونم اما می دونم فقط یک چمدون 23 کیلویی می تونی ببری (رو کلاس اکونومی)
    The table below shows the checked baggage allowance on flights of “Azerbaijan Airlines” depending on class of services, as well as the fares for excess baggage
    Class of Service
    Free baggage allowance
    Charge for the excess baggage
    Business Luxe
    3 pieces of baggage not exceeding32 kg each
    For each subsequent extra piece - 50 EURor equivalent in local currency.(50 AZN; 40 GBP; 65 USD;250 AED)
    Business
    2 pieces of baggagenot exceeding32 kg each
    Economy
    1 piece of baggage not exceeding23 kg

http://www.azal.az/services/baggage

پیروز وسعادتمند باشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

سلام خدمت دوستان محترم؛
    من متاسفانه اطلاعاتم در زمینه سفر به کشورهای اروپایی و ... در حد زیر خط فقره!!
    شاید سوالام خیلی کلیشه ای باشه، پیشاپیش عذر میخوام

اردیبهشت سال 95 جشن ازدواج دوستم هست توو کشور استرالیا، بعد اطلاعات پاسپورتی من و همسرم رو ازم گرفت برای درخواست و ارسال دعوتنامه.

حالا سوالم اینه که:
    1) من اونجا جای اسکان دارم و فقط باید هزینه بلیط بپردازم، میخوام بدونم هزینه بلیط (رفت و برگشت) نفری حداقل از چقد شروع میشه تا چقد؟ مثلا" اونیکه ارزونتره معایبش چیه؟
    2) بلیطی که از همه ارزونتره، بلیطی هست که آنلاین خریداری میشه؟ آیا من که کارت اعتباری ندارم میتونم آنلاین بلیط بخرم؟
    3) برای خرید بلیط باید کجا مراجعه کنم؟ بعد از اینکه دعوتنامه به دستم رسید باهاش کدوم دفتر هواپیمایی برم؟؟ ساکن رشت هستم، آیا باید تهران برم؟ سفارت هم باید برم؟
    4) دفتر هواپیمایی خوبی که برای سفر به استرالیا پیشنهاد می کنید و کارشون خوبه و مطمئن و باسابقه کدومه توو تهران؟
    5) میشه یه شرح مختصری از مراحل انجام این سفر رو به ترتیب مرحله به مرحله بگید؟ (با فرض اینکه این شرایط برای شما پیش میومد)

پیشاپیش از جوابتون خیلی خیلی خیلی متشکرم

سلام.
    من یه سوال دارم که ممنون می شم جوابش رو بدید.
    من مقیم دایم ( پی ار ) کانادا هستم و می خوام برای 1 ماه برم امریکا. قصد دارم از سایت cheapoair بلیط بگیرم. من می خوام از شهری که هستم ، اول با هواپیما برم تورنتو و بعد مستقیم برم شهر مقصدم در امریکا. حالا بلیط ایر کانادا پیدا کردم که هر دو تا پرواز رو اپریت می کنه . (هم از شهر خودم به تورنتو و هم از تورنتو به شهر مقصد در امریکا).
    حالا سوال من اینه که آیا من زمانی که چمدونم رو در ابتدای پرواز به سمت تورنتو، تحویل هواپیما می دم، باید در تورنتو اون رو تحویل بگیرم و دوباره به پرواز بعدی (که اونم ایر کانادا هست) تحویل بدم؟ یا اینکه خود چمدون رو در اول کار می دیم و در مقصد (امریکا ) تحویل می گیریم؟
    و اگر اینکه من بلیطی رو بگیرم که نصفش ماله کانادا ایر باشه و نصفش برای امریکن ایرلاین، اونوقت تکلیف چمدون من چی میشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)