صفحه 29 از 63 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgh1989 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون
    پیشاپیش ممنون از جوابتون
    من یه سوال داشتم راجع به خرید بلیط
    میتونم خواهش کنم که راهنماییم کنید اگه اوایل جولای بخوام از استکهلم بیام تهران و اوایل اگوست برگردم ارزونترین قیمت چقدره؟
    راستش من با امادئوس سرچ کردم ارزونترینش اوکراینی بود.. (البته هنوزم قیمتش نسبت به اون چیزی که قبلا میخریدم بالا بود.)
    با توجه به تجربه ای که توی این فروم دارید به نظرتون اوکراینی ایرلاین خوبی هست؟ و یکی دو ساعت توقف توی فرودگاه کی یف کافیه برای انجام امور انتقال از یه پرواز به پرواز دیگه؟
    سلام
    بله كافيه

نقل قول نوشته اصلی توسط hotone نمایش پست ها
    سلام سوالی داشتم

همه میدونیم برای سفر به ایران، ایرانیان نمیتونن ویزای ایرانی دریافت کنند! و باید پاسپورت ایران داشته باشند
    همانطور که میدانید برای مسافرت به جزیره کیش نیازی به دریافت ویزا نیست
    آیا با پاسپورت آمریکایی و داشتن محل تولد ایران، میشه به کیش با پاسپورت آمریکا سفر کرد و فقط در آنجا ماند؟
    سلام
    اين سوالتون به اين ترد ربطي نداره
    كلن ايرانی تبار ها و كسايی كه قابليت گرفتن تبعيت ايران رو دارند حق سفر با گذرنامه غير ايرانی به ايران رو ندارند مسئله نياز به ويزا يا عدم ويزا برای سفر به ايران نيست
    مثلن پاسپورت تركيه هم برای ايران ويزا نميخواد اين دليل نميشه چون ويزا نميخواد يا چون كيش كلن ويزای ورود نداره برای هيچ مليتی شما بتونيد به عنوان ايرانی تبار با پاسپورت غير ايرانی به ايران سفر نماييد
    در صورت سفر موقع خروج يا ورود پاسپورت خارجی تون اخذ خواهد شد و بايد داخل كشور برای اخذ پاسپورت ايرانی اقدام بفرماييد برای خروج از كشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    یه سوال داشتم. ممنون می شم اگر من رو راهنمایی کنید. من وقتی تو سایت cheapoair کشورم رو کانادا انتخاب می کنم و پرواز مورد نظرم رو جستجو می کنم یک قیمت برای اون پرواز نشون می ده. حالا اگر کشورم رو انگلیس انتخاب کنم همون پرواز رو با یه قیمت دیگه نشون می ده (می دونم که بار اول داره به دلار کانادا نشون می ده و بار دوم به پوند). با یه قیمت دیگه نشون می ده یعنی چه به ریال تبدیل کنم چه از خود سایت بخوام به دلار کانادا یا امریکا نشون بده، اگر کشورم رو انگلیس انتخاب کنم بلیط ارزون تر می شه. می خواستم بدونم می شه با کردیت کارد یه نفر تو کانادا از سایت مربوط به انگلیس خرید کنم؟ چطور از حساب طرف کم می کنه؟ تو تبدیل پول به ضررم می شه اگر این کار رو کنم؟
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

نقل قول نوشته اصلی توسط sunsky نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم. ممنون می شم اگر من رو راهنمایی کنید. من وقتی تو سایت cheapoair کشورم رو کانادا انتخاب می کنم و پرواز مورد نظرم رو جستجو می کنم یک قیمت برای اون پرواز نشون می ده. حالا اگر کشورم رو انگلیس انتخاب کنم همون پرواز رو با یه قیمت دیگه نشون می ده (می دونم که بار اول داره به دلار کانادا نشون می ده و بار دوم به پوند). با یه قیمت دیگه نشون می ده یعنی چه به ریال تبدیل کنم چه از خود سایت بخوام به دلار کانادا یا امریکا نشون بده، اگر کشورم رو انگلیس انتخاب کنم بلیط ارزون تر می شه. می خواستم بدونم می شه با کردیت کارد یه نفر تو کانادا از سایت مربوط به انگلیس خرید کنم؟ چطور از حساب طرف کم می کنه؟ تو تبدیل پول به ضررم می شه اگر این کار رو کنم؟

سلام
    بله خب نرخ تبديل ارز ها بسته به نرخ خريد فروش توی بانكی كه كرديت كارت رو صادر كرده بر ميگرده
    ممكنه در اين صورت بليت به پوند گرونتر از دلار كانادا در بياد برای مسافر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    بله خب نرخ تبديل ارز ها بسته به نرخ خريد فروش توی بانكی كه كرديت كارت رو صادر كرده بر ميگرده
    ممكنه در اين صورت بليت به پوند گرونتر از دلار كانادا در بياد برای مسافر
    سلام.
    ممنون از راهنمایی. بخشید من دوباره در همین رابطه سوال دارم. وقتی مسیر مورد نظرم رو در تاریخ مورد نظر جستجو می کنم... تو سایت انگلیس انواع ترکیب پروازهای ترکیش-ایر کانادا-بریتیش با شروع قیمت از ۸۶۳ پوند(معادل ۱۶۰۸ دلار کانادا) رو میده اما تو همون تاریخ همون مبدا و مقصد... سایت کانادا پروازهای لوفت هانزا-ایرکانادا-اتریش با شروع قیمت از ۲۰۷۲ دلار کانادا میده....
    اول اینکه می دونید چرا پیشنهاداتش متفاوته؟
    و دوم اینکه با این اوصاف... همچنان اگر با کردیت کارد کانادا از انگلیس خرید کنم می تونه یه ضررم باشه؟

سلام.
    ممنون از راهنمایی. بخشید من دوباره در همین رابطه سوال دارم. وقتی مسیر مورد نظرم رو در تاریخ مورد نظر جستجو می کنم... تو سایت انگلیس انواع ترکیب پروازهای ترکیش-ایر کانادا-بریتیش با شروع قیمت از ۸۶۳ پوند(معادل ۱۶۰۸ دلار کانادا) رو میده اما تو همون تاریخ همون مبدا و مقصد... سایت کانادا پروازهای لوفت هانزا-ایرکانادا-اتریش با شروع قیمت از ۲۰۷۲ دلار کانادا میده....
    اول اینکه می دونید چرا پیشنهاداتش متفاوته؟
    و دوم اینکه با این اوصاف... همچنان اگر با کردیت کارد کانادا از انگلیس خرید کنم می تونه یه ضررم باشه؟
    سلام
    مربوط ميشه به point of sales های مختلف كه inventory های متفاوتی ممكنه داشته باشند در كشوری هاي گوناگون
    اگر از كرديت كارت شخص سوم استفاده ميفرماييد از سايت رسمی ارلاين نبايد بليت رو خريداری بفرماييد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

مجددا سلام.
    از راهنماییهای قبلیتون سپاسگزارم.
    یه سوال دیگه داشتم. من می خوام بلیط رفت و برگشت اصفهان به تورنتو بگیرم از طریق cheapoair. تو تمام پروازهایی که به من پیشنهاد می ده، در مسیر رفت، با ترکیش از اصفهان به استانبول و با ایر کانادا از استانبول به تورنتو می ره. فاصله بین این دو پرواز در استانبول (مسیر رفت) 1 ساعته. می خواستم ببینم 1 ساعت کم نیست؟ می تونم همین بلیط رو بگیرم؟

مجددا سلام.
    از راهنماییهای قبلیتون سپاسگزارم.
    یه سوال دیگه داشتم. من می خوام بلیط رفت و برگشت اصفهان به تورنتو بگیرم از طریق cheapoair. تو تمام پروازهایی که به من پیشنهاد می ده، در مسیر رفت، با ترکیش از اصفهان به استانبول و با ایر کانادا از استانبول به تورنتو می ره. فاصله بین این دو پرواز در استانبول (مسیر رفت) 1 ساعته. می خواستم ببینم 1 ساعت کم نیست؟ می تونم همین بلیط رو بگیرم؟
    سلام
    بله ميتونيد بگيريد
    فقط به نكاتي كه راجع به خريد آنلاين بليت نوشتم توجه بفرماييد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

جناب پیرسون، نکات شما راجع به خرید آنلاین رو خوندم.
    این نکته شما دوباره من رو نگران کرد: "3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل."
    حداقل فاصله پروازی رو گفتید سه ساعت. یعنی اگر بلیطی که بین دو پروازش یک ساعت فاصله هست رو بخرم با مشکل روبرو می شم؟(سوال قبلی)
    نکته دیگه ویزای ترانزیت: مسیر برگشت من از ونکوور به لندن، لندن به استانبول و استانبول به اصفهانه. لندن که ویزای ترانزیت نمی خواد؟
    ممنون

جناب پیرسون، نکات شما راجع به خرید آنلاین رو خوندم.
    این نکته شما دوباره من رو نگران کرد: "3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل."
    حداقل فاصله پروازی رو گفتید سه ساعت. یعنی اگر بلیطی که بین دو پروازش یک ساعت فاصله هست رو بخرم با مشکل روبرو می شم؟(سوال قبلی)
    نکته دیگه ویزای ترانزیت: مسیر برگشت من از ونکوور به لندن، لندن به استانبول و استانبول به اصفهانه. لندن که ویزای ترانزیت نمی خواد؟
    ممنون
    منظور از رعايت سه ساعت استاپ استاپی هست كه شما مرزهوايی رو رد ميكنيد نه استاپی كه شما در ترانزيت هستيد
    اين دو تا باهم كاملن متفاوت هستند
    استاپی كه شما در ترانزيت هستيد پاسپورت كنترال رو رد نميكنيد بارتون رو تحويل نميگريد و كارت پروازی نميگيريد
    استاپی كه شما مرز رو رد ميكنيد بايد پاسپورت كنترل رو رد كنيد كه به طبع امور مربوط به مهاجرت يا صدور استادی پرميت پيش مياد بعد گمرگ رو رد ميكنيد بعد بايد بارتون تحويل بگيريد به ارلاين بعدی بديد كه خودش وقت گير هست

راجع به استاپ در لندن بستگي به نوع ويزاتون داره اگر كارت PR داشته باشيد يا ويزای كاناداتون VALID باشه مشكلي نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)