صفحه 3 از 63 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

سلام

دوستان آیا میشه برای پرواز استرالیا به تهران از دفتر امارات در تهران بلیط خریده بشه و بلیط خریده شده را با پست به استرالیا فرستاد ؟ علت این سوالم اینه که بلیطی که از طرف استرالیا ( یا هر کشور دیگه ) به سمت ایران از خود استرالیا خریداری بشه ( که خوب معمولش هم همینطوره ) خیلی خیلی گرانتر از مسیر برعکسه که از ایران خریداری میشه..( تقریبا 2.5 برابر ).

کسی نظر یا تجربه مشابهی داره ؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona.m
    سلام

دوستان آیا میشه برای پرواز استرالیا به تهران از دفتر امارات در تهران بلیط خریده بشه و بلیط خریده شده را با پست به استرالیا فرستاد ؟ علت این سوالم اینه که بلیطی که از طرف استرالیا ( یا هر کشور دیگه ) به سمت ایران از خود استرالیا خریداری بشه ( که خوب معمولش هم همینطوره ) خیلی خیلی گرانتر از مسیر برعکسه که از ایران خریداری میشه..( تقریبا 2.5 برابر ).

کسی نظر یا تجربه مشابهی داره ؟

شما قيمت استراليا به ايران رو از امارات پرسيديد ؟
    چون قيمت ايران به استراليا اينجا ارزونتره ، ولي اصلا نمي دونم كه مي تونند بليط استراليا به ايران رو بدون مسير رفت ( ايران به استراليا) صادر كنند يا خير ... اگه هم بتونند احتمالا همون قيمت درمياد.

Junior Member

بله از امارات پرسیدم. گویا همینه که هست! ولی یک طرفه هم میدن. هیچ فرق هم نمیکنه از ایران بگیری دی اچ ال کنی یا از خود استرالیا. هردو یه قیمت میشه ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    اين يك لينكه كه من از آژانس مسافرتي كه واسه قيمت بليط داشت برام جستجو مي كرد كش رفتم.اي آژانس كه خودش داشت واسه ملت از رو اين لينك بليط رزرو مي كرد.يسر بزنيد ضرر نداره.قيمتها رو از كمترين به بيشترين ليست مي كنه.در مورد پرواز ها به اروپا كه گويا ارزون ترينش(كه همون كلاس economic باشه)مربوط به شركت Lufthansa هست...
    http://www.cheapoair.com/
    من اين سايت رو چك كردم. بد نبود ولي تقريبا" قيمتش با قيمت آژانسهاي تو ايران فرقي نداشت. فقط 1 بليطي كه پيدا كرده بود ارزون تر بود كه بايد 12 ساعت تو فرودگاه الاف ميشدم!
    در كل بستگي به شانستون داره!
    موفق باشيد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

من با اولم هست می خوام با ویزای دانشجویی (3 ماهه هست تا نرم اونجا نمیشه اقامت)خارج بشم.چندتا بلیط فروشی رفتم گفتند که تو حتما باید 2 طرفه بگیری.نمیشه!
    یکی از دوستان می گفت یه طرفه بگیر برا برگشت تخفیف دانشجویی بگیر.
    حالا من مجبورم بلیط اینترنتی بگیرم؟یا اصلا برا ویزا سه ماهه یه طرفه صادر نمیشه؟یا این بلیط فروشیها پرتند!؟
    I remember the future again everyday

Junior Member

با یک طرفه مشکلی پیش نمیاد و فرودگاه قبول می‌‌کنه. به بلیط فروشی‌ها بگید مسوولیتش با خودم.

Junior Member

دوستان سلام سایت www.studentuniverse.com هم یه سری بزنید قیمتاش خیلی مناسبه ولی از ایران نداره ولی از استانبول و آنکارا داره فقطم برای آمریکاست .

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368
    دوستان سلام سایت www.studentuniverse.com هم یه سری بزنید قیمتاش خیلی مناسبه ولی از ایران نداره ولی از استانبول و آنکارا داره فقطم برای آمریکاست .
    شما از امنیت این سایت و واقعی بودنش مطمئنی؟

Junior Member

نه و نشنیدن کسی ازش خریده باشه ولی تو google مثلا student ticket رو جست و جو کنی این سایت جز اولین هاست که البته این دلیل محکمی نیست

سلام به همه

لطفا دوستانی که تجربه بلیط اینترنتی دارن کمک کنن

من شنیدم که اگر از رو سایت خود ایرلاین بلیط بگیرین ممکنه کارت اعتباری رو بخوان تو فرودگاه! ولی اگه از این سایتهای دیگه بگیرین لازم نیست و فقط برگه
    confimation کافیه!

کسی اطلاع داره در این باره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)