صفحه 31 از 63 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها
    جناب pearson بلیت های پرواز به امریکا در جولای که الان چک میکنم از طریق خیلی از سایت ها، نسبت به ماه پیشش خیلی گرونتر هست
    ایا ممکنه یک هفته به پرواز قیمت کمتر شود یا بیشتر میشود؟
    کلا قانونش چیست؟
    پرواز از استکهلم
    با تشکر
    شما هر چقدر به تاريخ سفر نزديك شويد شانس اينكه بليت گرونتر شود 95 درصد شانس اينكه اروزنتر شود فقط 5 درصد هست
    كريير ها توي مقاصد مخصوصن مهم قيمت هاي رقاباي خودشون رو دايم در نظر دارند
    مثلن اگر توی روت استكهلم به شيكاگو دو تا كريير نرخ بليتشون 1000 دلار هست ديگه كرير سوم حاضر نيست قيمت 500 دلاري قبليش رو بده و اون هم با باز بسته كردن كلاس هاي پرواز نرخ بليتش رو افزايش خواهد داد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad_SK نمایش پست ها
    سلام ، می خواستم بدونم برای تهران به ریجاینا ( سسکچوان ) پرواز چند تا توقف داره ؟ برای ایرلاینهای الاتحاد و ترکیش . مقرون به صرفه ترین و بهترین ایرلاین رو اگر ممکنه معرفی کنید . برای آخر ماه جولای می خوام لند کنم . یکطرفه . باتشکر
    سلام اين سوال مربوط به اين ترد نيست
    ما ترد پرواز به به كانادا و امريكا داريم خودمون

Senior Member kran آواتار ها

سلام

دوستان میخاستم قیمت بلیط ایتالیا رو بدونم. دوستان زیادی بهم شرکتهای متفاوتی رو گفتند، اما قیمت و سرویساشون خیلی با هم متفاوت است. از قیمت بار بگو تا بودن یا نبودن استاپ.
    برای بولونیا قبل نوامبر.
    قیمت برام خیلی مهمه.... ترجیحا مستقیم...
    خودم چندتا شرکت رو امار گرفتم داخلی و خارجی...
    اما نظر کسایی که این مسیر رو رفتند میخام بدونم.... بهترین و منطقی ترین کدومه؟

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام

دوستان میخاستم قیمت بلیط ایتالیا رو بدونم. دوستان زیادی بهم شرکتهای متفاوتی رو گفتند، اما قیمت و سرویساشون خیلی با هم متفاوت است. از قیمت بار بگو تا بودن یا نبودن استاپ.
    برای بولونیا قبل نوامبر.
    قیمت برام خیلی مهمه.... ترجیحا مستقیم...
    خودم چندتا شرکت رو امار گرفتم داخلی و خارجی...
    اما نظر کسایی که این مسیر رو رفتند میخام بدونم.... بهترین و منطقی ترین کدومه؟

ممنون
    مستقیم به بولونیا از ایران نداریم و مجبورین برین رم یا میلان که به نظرم گزینه سخت تری نسبت به دو پرواز هست. پس تا اینجا پرواز مستقیم رو که فقط توسط ایرلاینهای ایران ارایه میشن فراموش کنید. اگر قیمت براتون خیلی مهمه طبعا پگاسوس ارزونترین گزینه هست. اگر زودتر و با دیدن وبسایتش به طور مرتب بلیط بخرین میتونید با قیمتهای استثنایی هم خرید کنید.مثلا الان برای اکتبر میتونید راحت با 133 یورو بلیط یکطرفه بخرین.دو طرف به صرفه تر هست
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    مستقیم به بولونیا از ایران نداریم و مجبورین برین رم یا میلان که به نظرم گزینه سخت تری نسبت به دو پرواز هست. پس تا اینجا پرواز مستقیم رو که فقط توسط ایرلاینهای ایران ارایه میشن فراموش کنید. اگر قیمت براتون خیلی مهمه طبعا پگاسوس ارزونترین گزینه هست. اگر زودتر و با دیدن وبسایتش به طور مرتب بلیط بخرین میتونید با قیمتهای استثنایی هم خرید کنید.مثلا الان برای اکتبر میتونید راحت با 133 یورو بلیط یکطرفه بخرین.دو طرف به صرفه تر هست
    ممنون از پاسختون.
    چرا پروتزهای ایرانی رو ترجیح ندم؟ بعضی از دوستان میگند ارزونتره. منظور شما برای امنیت کمشون است؟
    اخه پگاسوس یه کم ریسکیه. من قبلا تجربه کنسلیشو داشتم و بهم اجازه ندادند. تازه ظرفیت بارشم در حد 20kg
    ممنون میشم بیشتر توضیح بدبد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

Thumbs down پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    چرا پروتزهای ایرانی رو ترجیح ندم؟ بعضی از دوستان میگند ارزونتره. منظور شما برای امنیت کمشون است؟
    اخه پگاسوس یه کم ریسکیه. من قبلا تجربه کنسلیشو داشتم و بهم اجازه ندادند. تازه ظرفیت بارشم در حد 20kg
    ممنون میشم بیشتر توضیح بدبد...
    سلام. اولا ایرلاینهای ایرانی که من با همشون مسافرت کردم سطحشون خیلیم بالاست و حتی یکبار هم برای پروازهای بین المللیشون اتفاقی نیفتاده خدا روشکر و از نظر با 37 سال تحریم قطعات و عدم فروش هنوز مثل مرد وایسادن در حالیکه بهترین ایرلاینها مثل مالزی هم کم گند نزدن در همین دو سالی. دوم اینکه ارزونتر نیستن. ارزونترینشون تهران-میلان با ماهان هست که 199 یورو هست! من به شما 133 یورویی معرفی کردم و اگر بار هم بخرین کیلویی 10 یورو هست متاسفانه. منظورتون رو از ریسک نمی فهمم. ایمنیشون تامین هست همشون ولی برای کنسلی و ... خوب کنسل نکنید. پگاسوس یک ایرلاین budget-based هست و برای بار و کنسلی کاملا بیرحم هستن(_گشنه هستن در واقع)
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام. اولا ایرلاینهای ایرانی که من با همشون مسافرت کردم سطحشون خیلیم بالاست و حتی یکبار هم برای پروازهای بین المللیشون اتفاقی نیفتاده خدا روشکر و از نظر با 37 سال تحریم قطعات و عدم فروش هنوز مثل مرد وایسادن در حالیکه بهترین ایرلاینها مثل مالزی هم کم گند نزدن در همین دو سالی. دوم اینکه ارزونتر نیستن. ارزونترینشون تهران-میلان با ماهان هست که 199 یورو هست! من به شما 133 یورویی معرفی کردم و اگر بار هم بخرین کیلویی 10 یورو هست متاسفانه. منظورتون رو از ریسک نمی فهمم. ایمنیشون تامین هست همشون ولی برای کنسلی و ... خوب کنسل نکنید. پگاسوس یک ایرلاین budget-based هست و برای بار و کنسلی کاملا بیرحم هستن(_گشنه هستن در واقع)
    این جمله اول شما کمی جای تامل داره. هنوز که هنوز داغ چندین و چند هواپیمای سقوط کرده ایرانی رو خیلیا رو پیشانیشون دارن. در ضمن نمیدونم چه ربطی به تحریم و 37 سال و اینا داره!! یه جوری میگین انگار خودشون هواپیما ساختن!! خوب همیشه کار ایران مبتنی بر مونتاژ و خرید هواپیماهای فرسوده بوده است
    اگه اینطوریه چرا له له میزنن واسه خرید ایرباس
    در ضمن نمیدونم چرا قیمت های بلیط ها وقتی از مرز ایران میخوان خارج یا وارد بشن شدیدا افزایش پیدا میکنه!!! مثلا اگر میخواین از تهران برین انکارا، قیمتش 500 هزار تومن بزاریم به طور معمول دقیقا از نزدیکی مرز ایران تا خود انکارا 120 هزار تومن هست در واقع برای خارج شدن از مرز اینا عملا 250 هزار تومن اضافی میگیرن حالا بقییش میمونه تهران تا مرز!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    این جمله اول شما کمی جای تامل داره. هنوز که هنوز داغ چندین و چند هواپیمای سقوط کرده ایرانی رو خیلیا رو پیشانیشون دارن. در ضمن نمیدونم چه ربطی به تحریم و 37 سال و اینا داره!! یه جوری میگین انگار خودشون هواپیما ساختن!! خوب همیشه کار ایران مبتنی بر مونتاژ و خرید هواپیماهای فرسوده بوده است
    اگه اینطوریه چرا له له میزنن واسه خرید ایرباس
    در ضمن نمیدونم چرا قیمت های بلیط ها وقتی از مرز ایران میخوان خارج یا وارد بشن شدیدا افزایش پیدا میکنه!!! مثلا اگر میخواین از تهران برین انکارا، قیمتش 500 هزار تومن بزاریم به طور معمول دقیقا از نزدیکی مرز ایران تا خود انکارا 120 هزار تومن هست در واقع برای خارج شدن از مرز اینا عملا 250 هزار تومن اضافی میگیرن حالا بقییش میمونه تهران تا مرز!
    من عرض کردم حوادث در پروازهای داخلی بوده نه خارجی. کی در پرواز بین المللی ما اتفاقی داشتیم؟

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند
    قصد سفر به یکی ازشهرهای امریکا رو داریم حدود 1 ماه بعد رفت و برگشت حدود 3ماه بعد
    سایتcheapoair چک کردم از طریق استانبول وتورنتو کانادا قیمتش هم نسبتا مناسبه رفت و برگشت رو میخوام بگیرم
    سوالم اینه که تو مسیر اگه فرودگاهها تغییر نکنه کانادا ازما ویزا میخواد استاپ حدود 1.5 ساعت در تورنتو است و اگه پسرم با کردیت کارت خودش برامون بلیط بگیره مشکلی که نیست یا من از طریق ایران با کردیت کارت ایشان بلیط بگیرم.
    ممنون از همکاری دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط davood94 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند
    قصد سفر به یکی ازشهرهای امریکا رو داریم حدود 1 ماه بعد رفت و برگشت حدود 3ماه بعد
    سایتcheapoair چک کردم از طریق استانبول وتورنتو کانادا قیمتش هم نسبتا مناسبه رفت و برگشت رو میخوام بگیرم
    سوالم اینه که تو مسیر اگه فرودگاهها تغییر نکنه کانادا ازما ویزا میخواد استاپ حدود 1.5 ساعت در تورنتو است و اگه پسرم با کردیت کارت خودش برامون بلیط بگیره مشکلی که نیست یا من از طریق ایران با کردیت کارت ایشان بلیط بگیرم.
    ممنون از همکاری دوستان

سلام
    نميتونيد در كانادا استاپ داشته باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)