صفحه 33 از 63 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    پیمان جان، ممنون بابت توضیحات مثل همیشه، عالی که دادی، الان برای من سوالی پیش اومده، یعنی اگر من برای مادرم به صورت آنلاین از سایت ترکیش ایرلاین بلیط تهیه کنم، چون اسم من روی کارت هستش و اسم مسافر (مادرم) مسلما با من تفاوت داره، برای ایشون در فرودگاه مشکل پیش میاد؟
    از مبدا فرودگاه امام خير ولي مثلن اگر مبداشون استانبول باشه بليت رو از سايت توركيش خريده باشيد بله ممكنه اين مغايرت دارنده كرديدت كارت و مسافر مشكل ساز باشه
    باز توی همين مسير اگر بليت از سايت های ديگه ای به غير از توركيش خريداری شده باشه مشكلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoonee نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان
    یه سوال داشتم در مورد ترانزیت از اروپا:‌
    من از سنت لوییس(آمریکا) به لارناکا(قبرس) میخوام برم. مسیر پرواز اینه:‌سنت لوییس - شیکاگو - وین - لارناکا
    میخواستم مطمن بشم که تو وین ویزای ترانزیت فرودگاه (
    Airport transit visa – “A” Category ویزای شینگن) واسه من لازم نیست. ویزای قبرس رو هم خواهم داشت.
    ممنون
    ويزای ترانزيت نميخواهيد
    ضمن اينكه احتمالن قبرس امسال به ناحيه شنگن بپيوندد
    ویرایش توسط Pearson : June 17th, 2016 در ساعت 11:28 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    سلاممن می خوام برای سوئیس بلیط بگیرم این هفته، بار مجاز ترکیش 25 کیلوه، نگرانم اضافه بار بخوره چمدونم، از یکی از دوستام شنیدم میشه تو برخی ایرلاین ها موقع خرید بلیط تو کلاس اکونومی درخواست حد مجاز بار بیشتر کرد که بلیط گرونتر میشه. این هزینه با هزینه اضافه باری که تو فرودگاه باید پرداخت کرد یکیه یا کمتره؟ و اینکه همه ایرلاین ها این شرایطو دارن؟
    سلام
    همه ي ارلاين هاي همچين آپشني رو ندارند
    روی توركيش من تا حالا نديدم
    بهش اصطلاحن EXCESS BAGGAGE گفته ميشه
    روی ارلاين هايی كه اين آپشن رو دارند معمولن 25 درصد تخفيف داده ميشود تا پای كانتر پرداخت نماييد
    ویرایش توسط Pearson : June 17th, 2016 در ساعت 11:28 PM

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoonee نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان
    یه سوال داشتم در مورد ترانزیت از اروپا:‌
    من از سنت لوییس(آمریکا) به لارناکا(قبرس) میخوام برم. مسیر پرواز اینه:‌سنت لوییس - شیکاگو - وین - لارناکا
    میخواستم مطمن بشم که تو وین ویزای ترانزیت فرودگاه (
    Airport transit visa – “A” Category ویزای شینگن) واسه من لازم نیست. ویزای قبرس رو هم خواهم داشت.
    ممنون
    قبرس عضو شنگن نیست و با داشتن ویزای قبرس در وین مشکلی ندارید. ولی مطمئنید می تونید از آمریکا ویزای قبرس رو بگیرید؟ من که میخواستم بگیرم گفتن به درخواست کسانیکه سیتیزن آمریکا باشن یا گرین کارت داشته باشن رسیدگی می کنیم یا اینکه اگه با ویزا در آمریکا هستید، باید ویزای آمریکاتون در زمان تقاضای ویزای قبرس معتبر باشه. هر چی هم سعی کردم مفهوم ویزای سینگل و status قانونی F1 رو براشون توضیح بدم حالیشون نشد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام.
    من از طریق سایت کایاک دارم تلاش میکنم که پروازی با قیمت مناسب پیدا کنم واسه نیمه اول آگوست!
    همه پروازهای مالتیپل که عموما قیمت مناسب تری دارن تو اروپا استاپ دارن
    و نکته عجیب اینکه همه شون در کشوری که توقف دارن مثلا انگلیس٬ فرانسه و... ویزا نیاز دارند.
    به طور مثال ...
    این سوال برام پیش اومده که این visa required که جلوی لندن نوشته٬ ویزای کشور انگلستان مورد نظرشون هست یا همون ویزای کانادا کفایت میکنه برای ریچک؟؟
    متشکرم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام.
    من از طریق سایت کایاک دارم تلاش میکنم که پروازی با قیمت مناسب پیدا کنم واسه نیمه اول آگوست!
    و نکته عجیب اینکه همه شون در کشوری که توقف دارن مثلا انگلیس٬ فرانسه و... ویزا نیاز دارند.
    به طور مثال ...
    این سوال برام پیش اومده که این visa required که جلوی لندن نوشته٬ ویزای کشور انگلستان مورد نظرشون هست یا همون ویزای کانادا کفایت میکنه برای ریچک؟؟
    متشکرم
    اين اطلاعات ويزا قبل استناد نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اين اطلاعات ويزا قبل استناد نيست
    متوجه منظورتون نشدم از اینکه قابل استناد نیست! یعنی اینکه تو لندن ازمون ویزا نمی خوان بر خلاف چیزی که تو سایت کایاک نوشته شده؟

Junior Member

سلام آقای pearson

من برای تهران به san antonio بلیط یکطرفه واسه تاریخ 7-10 آگوست میخوام
    فکر کنم هر چه زودتر (همین یکی 2 روز بخرم بهتر باشه)
    دنبایل قیمت مناسب هستم
    میتونم بلیط را توسط شما تهیه کنم

ممنون

Junior Member

بچه ها یه سوال خیلی ضروری، ممنون اگه راهنماییم کنید، واسه خرید بلیط میشه از پرواز های multiple airline استفاده کرد، متاسفانه من در بی اطلاعی کامل نرفتم بلیط تهیه کنم و الان پرواز های بایک ایرلاین مثل ترکیش، قطر، الاتحاد و لوفتانزا که برا سن آنتونیو 4 ونیم میلیون تا 6 ونیم میلیون شده. حالا پروازهای مالتیپل ایرلاین (مثلاً الاتحاد + امیریکن ایرلاین با هم به همراه سه توقف) حدود 3 تا 3.5 میلیونه، میخواستم بدونم میتونم از این پرواز ها استفاده کنم؟ شرط استفادش چیه؟ اگه لوفتانزا تو ی فرانکفورت توقف کنه و هواپیمای بعدی امریکن ایرلاین باشه میتونم از این پرواز استفاده منم؟ یا اگه الاتحاد توی یه فرودگاه واسط آمریکا توقف کنه و بعد با یونایتد ایرلاین یا امریکن ایرلاین از این پورت بره سن آنتونیو ، میتومنم استفاده کنم از این پرواز؟
    ممنون میشم دوستان کمک کنند مخصوصاً جناب pearson

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام.
    به طور مثال ...
    متشکرم
    شما می تونید در اروپا یک استاپ داشته باشید که ویزا نخواد ولی شرطش اینه که از گیت رد نشید. در این پرواز در لندن شما مجبوری گیت عوض کنی (اونجوری که من متوجه شدم) پس لازمه ویزای شنگن داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)