صفحه 38 از 63 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

دوستان سلام
    در مورد پرواز با Agean Air یونان کسی اطلاعاتی داره؟
    قیمتش خیلی مناسبه (برای میلان) میخواستم بدونم مشکلی بابت تاخیر و یا خدمات ارائه شده و غیره نداره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kahkeshan_2006 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در مورد پرواز با Agean Air یونان کسی اطلاعاتی داره؟
    قیمتش خیلی مناسبه (برای میلان) میخواستم بدونم مشکلی بابت تاخیر و یا خدمات ارائه شده و غیره نداره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    هواپيمايي Aegean جز اتحاديه star alliance هست و معتبر ميباشد

سلام
    برا سفر به بلژیک(بروکسل) از کجا بلیط تهیه کنم که قیمتش مناسبتر باشه؟
    مشکلی که دارم هنوز ویزا اوکی نشده و میترسم بلیط رو تهیه کنم و بعد ویزا اوکی نشه
    از اون طرف هر چی به تاریخ سفر نزدیک میشیم انگار بلیط ها گرونتر میشه
    موندم چیکار کنم
    ضمنا تاریخ حرکت (اگه ویزا اوکی بشه) 4 اکتبر یا همون 13 مهر هست برگشت هم 8 اکتبر یا 17 مهر هست تعداد نفرات هم 3 نفر هستیم (اینم بگم بازم معلوم نیست ویزا برا هر سه اوکی میشه یا ممکنه یکی یا دو تا یا سه تا اصلا اوکی نشه)
    توصیه میکنید بلیط برگشت رو بعد تهیه کنم؟ یا مثلا به جای اینکه از اینجا بلیط مستقیم بخرم بر بروکسل بلیط بخرم برم ترکیه(یا امارت یا ...) و از اونجا حضوری بلیط تهیه کنم؟ خودم جرات همچین ریسکی ندارم ولی یکی بهم میگفت قیمتش ارزونتر میشه!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط BetaMaster نمایش پست ها
    سلام
    برا سفر به بلژیک(بروکسل) از کجا بلیط تهیه کنم که قیمتش مناسبتر باشه؟
    مشکلی که دارم هنوز ویزا اوکی نشده و میترسم بلیط رو تهیه کنم و بعد ویزا اوکی نشه
    از اون طرف هر چی به تاریخ سفر نزدیک میشیم انگار بلیط ها گرونتر میشه
    موندم چیکار کنم
    ضمنا تاریخ حرکت (اگه ویزا اوکی بشه) 4 اکتبر یا همون 13 مهر هست برگشت هم 8 اکتبر یا 17 مهر هست تعداد نفرات هم 3 نفر هستیم (اینم بگم بازم معلوم نیست ویزا برا هر سه اوکی میشه یا ممکنه یکی یا دو تا یا سه تا اصلا اوکی نشه)
    توصیه میکنید بلیط برگشت رو بعد تهیه کنم؟ یا مثلا به جای اینکه از اینجا بلیط مستقیم بخرم بر بروکسل بلیط بخرم برم ترکیه(یا امارت یا ...) و از اونجا حضوری بلیط تهیه کنم؟ خودم جرات همچین ریسکی ندارم ولی یکی بهم میگفت قیمتش ارزونتر میشه!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام
    سفرتون توی هایسیزن نیست که نگران تهیه بلیت باشید
    صبر بفرمایید ابتدا ویزاتون رو بگیرید
    راهنمایی بیشتر خواستید پیام خصوصی بدید

Junior Member

با سلام
    برای سفر به پاریس می خواستم بلیط تهیه کنم، اما تصمیم گرفتم ابتدا منتظر ویزا بمونم و بعد برای بلیط اقدام کنم چون نتیجه ویزا مشخص نیست؛ انتخابم هم ماهان بود (به دلیل روز و ساعت مناسب، استاپ نداشتن و قیمت مناسب)؛ اما قیمت بلیتش از قبل از مصاحبه ام تا الان 3 بار بالا رفته؛ چندتا ایرلاین دیگر رو هم که چک میکنم، گرون شدن.
    دوتا سوال داشتم:
    1- الان ارزونترین ایرلاین قطرایرویز هست که در دوحه یکساعت و 15 دقیقه توقف داره؛ آیا این فاصله زمانی برای عوض کردن پرواز، کمه؟
    2- اگه پروازی مثل آلیتالیا بگیرم که در رم مثلا توقف داشته باشد، آیا مشکلی پیش میاید، با توجه به اینکه گفته میشود ورود به حوزه شنگن از همان کشوری باشد که ویزا از آن دریافت شده. (با فرض اینکه ویزای توریستی شنگن از سفارت فرانسه بگیرم).

ممنون
    ویرایش توسط darya_s : September 28th, 2016 در ساعت 01:02 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    با سلام
    برای سفر به پاریس می خواستم بلیط تهیه کنم، اما تصمیم گرفتم ابتدا منتظر ویزا بمونم و بعد برای بلیط اقدام کنم چون نتیجه ویزا مشخص نیست؛ انتخابم هم ماهان بود (به دلیل روز و ساعت مناسب، استاپ نداشتن و قیمت مناسب)؛ اما قیمت بلیتش از قبل از مصاحبه ام تا الان 3 بار بالا رفته؛ چندتا ایرلاین دیگر رو هم که چک میکنم، گرون شدن.
    دوتا سوال داشتم:
    1- الان ارزونترین ایرلاین قطرایرویز هست که در دوحه یکساعت و 15 دقیقه توقف داره؛ آیا این فاصله زمانی برای عوض کردن پرواز، کمه؟
    2- اگه پروازی مثل آلیتالیا بگیرم که در رم مثلا توقف داشته باشد، آیا مشکلی پیش میاید، با توجه به اینکه گفته میشود ورود به حوزه شنگن از همان کشوری باشد که ویزا از آن دریافت شده. (با فرض اینکه ویزای توریستی شنگن از سفارت فرانسه بگیرم).

ممنون

سلام
    سوالتون مربوط به این ترد نیست
    1. اگر فاصله اینقدر کم باشه که امکان اینکه مسافر نرسه به پرواز بعدی اجازه صدور همچین بلیتی داده نمیشه . زمان کافی هست
    2. همچین چیزی ما نداریم ورود کشور شنگن باید از همون کشوری باشه که سفارتش ویزا داده
    صحیحش این هست که مقصد نهایی مسافر کشوری باشد که ویزاش رو از اون سفارت گرفته
    پس برای رسیدن با پاریس مشکلی نیست در رم فرانکفورت یونان هلند یا وین استاپ داشته باشید
    مشکل موقعی ممکنه پیش بیاد که با ویزای شنگن فرانسه مقصد نهایی شما مثلن استکهلم هست

ApplyAbroad Hero

Pearson عزیز خسته نباشی. واسه ایروان, ارمنستان تنها ایرلاین ایرانی که پرواز داره ماهان هست و اونم فقط از مبدا تهران. درسته!؟ به نظرت مثلا یک هفته (اوایل نوامبر) قبل از پروازهاشون آدم بلیط بگیره حله؟ یا معمولا زود پر میشه؟ ظاهرا آسمان (فقط چهارشنبه ها) هم پرواز داره. خواستم بدونم غیر از اینا که دیگه نداریم ؟ مرسی. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    Pearson عزیز خسته نباشی. واسه ایروان, ارمنستان تنها ایرلاین ایرانی که پرواز داره ماهان هست و اونم فقط از مبدا تهران. درسته!؟ به نظرت مثلا یک هفته (اوایل نوامبر) قبل از پروازهاشون آدم بلیط بگیره حله؟ یا معمولا زود پر میشه؟ ظاهرا آسمان (فقط چهارشنبه ها) هم پرواز داره. خواستم بدونم غیر از اینا که دیگه نداریم ؟ مرسی. ممنون
    پرواز های چارتر هم بعضی وقت ها هست غیر از این دو ارلاین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

سلام و عرض ادب.

من یه موقعیت پست داک در بنگلور هندوستان بهم پیشنهاد شده. برای ویزا اقدام کردم و بهم گفتن که ویزات 16 اکتبر میاد. من میخوام 30 اکتبر برم اونجا. این ترد رو خوندم البته نه کامل. متوجه شدم یه سری وبسایت هست برای خرید آنلاین بلیط که نام بردین و یه سری توصیه ها کردین در موردشون. اکثر بحثا هم حول پرواز به اروپا و یو اس و کاناداست. با توجه به کیس من که مستر کارت و ... ندارم، بهترین گزینه برای تهیه بلیط چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.

من یه موقعیت پست داک در بنگلور هندوستان بهم پیشنهاد شده. برای ویزا اقدام کردم و بهم گفتن که ویزات 16 اکتبر میاد. من میخوام 30 اکتبر برم اونجا. این ترد رو خوندم البته نه کامل. متوجه شدم یه سری وبسایت هست برای خرید آنلاین بلیط که نام بردین و یه سری توصیه ها کردین در موردشون. اکثر بحثا هم حول پرواز به اروپا و یو اس و کاناداست. با توجه به کیس من که مستر کارت و ... ندارم، بهترین گزینه برای تهیه بلیط چیه؟

سلام
    کلن خرید بلیت آنلاین از مبدا ایران توی قیمت یکسان با سیستم آژانسی به دلیل مشکلات احتمالی پرداخت و از بین بردن آپشن ها تغییر تاریخ بلیت و کنسلی آن توصیه نمیشود
    سوال بیشتر داشتید پیام خصوصی بدید
    دوستانی که سوال های خارج از موضوع این ترد میکنند متاسفانه از جواب دادن معذورم
    سوال تون رو لطفن توی ترد مربوطه خودش بفرمایید یا توی پیام خصوصی بپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)