صفحه 4 از 63 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Banned

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط amini
    سلام به همه

آيا می شه از طريق اينترنت بليط رزرو کرد يا فقط بايد به دفاتر مراجعه کرد؟
    چون می حوام برم استراليا بيشتر دنبال ايران ایر، قطر یا هر جای ارزون ديگه هستم....

ممنون میشم کمکم کنيد بليط ارزون گير بیارم...
    گلف ایر و امارات تا کوالالامپور قیمت های بسیار خوبی دارند. از طریق سایت های ticket booking برای بقیه مسیر تا استرالیا را هم خودت بگیر و به روشی که بچه ها گفتند، برو فرودگاه و القصه تمام است دوست من!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tarsim
    سلام
    خطوط هوایی که من از آنها پرس و جو کردم، مثلاٌ خطوط هوایی انگلیس و امارات، بلیط اینترنتی را در فرودگاه امام خمینی تهران نمی پذیرند. یعنی در واقع خرید اینترنتی از مبدأ تهران را نمی پذیرند.
    من علت را از دفتر این دو نمایندگی پرسیدم. آنها e-ticket را در فرودگاه های ایران قبول نمی کنن چون امکان پرداخت اینترنتی وجه بلیط از طریق سایت شرکتشان را برای یوزرهایی که از ایران برای خرید بلیط اقدام میکنن، بلاک کرده اند. این چیزی بود که مسوول آژانسهای امارات و مسوول رزرو بلیط BMI تایید کردند.

سلامآیا اگر از الان برای ماه بعد برای هلند بلیط بگیرم ارزونتر در میاد تا بخام دقیقه نود بخرم؟ چقدر ارزونتر میشه؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلامآیا اگر از الان برای ماه بعد برای هلند بلیط بگیرم ارزونتر در میاد تا بخام دقیقه نود بخرم؟ چقدر ارزونتر میشه؟ممنون
    سلام. مثل اینکه این فروم خیلی وقته فعال نیست. در مورد امریکا که میدونم هر چی زودتر بخریم ارزونتره که احتمالا واسه هلند هم همینه. چون احتمال بلیط ارزون گیر آوردن با گذشت زمان کم میشه.

سلام دوستان کسی تا بحال با هواپیمایی بلاویا پرواز کرده؟ کیفیتش چطوره؟ امنیت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaal83 نمایش پست ها
    سلام. مثل اینکه این فروم خیلی وقته فعال نیست. در مورد امریکا که میدونم هر چی زودتر بخریم ارزونتره که احتمالا واسه هلند هم همینه. چون احتمال بلیط ارزون گیر آوردن با گذشت زمان کم میشه.
    شما به ترد اصلی پرواز به امريكا مراجعه نكرديد

سلام

من احتیاج وافر به رزرو کردن سوری بلیط هواپیما از ونیز یا میلان به یکی از فرودگاه های لندن را دارم. تاریخ ۳ نوامبر رفت- برگشت ۱۴ یا ۱۵ نوامبر.

اگر لطف کنید میگید چه طوری می تونم این کار را بکنم؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط rasepideh نمایش پست ها
    سلام

من احتیاج وافر به رزرو کردن سوری بلیط هواپیما از ونیز یا میلان به یکی از فرودگاه های لندن را دارم. تاریخ ۳ نوامبر رفت- برگشت ۱۴ یا ۱۵ نوامبر.

اگر لطف کنید میگید چه طوری می تونم این کار را بکنم؟

با تشکر فراوان
    به صورت آنلاين نمي تونيد رزرو بگيريد بايد بليت رو آني بخريد

سلام بچه ها من برای ترم پاییز امسال پذیرش دارم، می خواستم ببینم برای خرید بلیط کجا را بهم معرفی می کنید؟ چون قیمت ها خیلی متغییره:-(

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shekoofeh780 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من برای ترم پاییز امسال پذیرش دارم، می خواستم ببینم برای خرید بلیط کجا را بهم معرفی می کنید؟ چون قیمت ها خیلی متغییره:-(
    سراغ آزانس ها نرین فقط!!! چون واقعا متفاوت و گرون میگند , خیلی باید پرس وجو کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)