صفحه 41 از 63 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من یه سوال فوری دارم. ساعت هایی که توی بلیط مینویسه به وقت ایرانه؟ یعنی زمان رسیدن هواپیما به کشور دیگه رو باید تبدیل کنیم؟
    سلام
    خیر همیشه به وقت لوکال هست

Junior Member

سلام دوستان.

من ی بلیط خریدم از Alitalia کلاسشم Economy promo موقعی که میخواستم انتحاب کنم کلاس پروازی یک اپشن داشت که میتونید hold baggage داشته باشی ولی موقعه که پرداخت کردم و confirmation کرفتم دیدم روبروی condition of carriage هیچی ننوشته و فقط میتونم ی carry on هشت کیلویی ببرم. و الان هر چی زنگ میزنم شرکت alitalia تو بلژیک کسی ورنمیداره.

حالا سوال من اینه که کسی تجربه این پروازو با این کلاس داشته و تونسته پمدون ببره.

نقل قول نوشته اصلی توسط nafasnafas نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من ی بلیط خریدم از Alitalia کلاسشم Economy promo موقعی که میخواستم انتحاب کنم کلاس پروازی یک اپشن داشت که میتونید hold baggage داشته باشی ولی موقعه که پرداخت کردم و confirmation کرفتم دیدم روبروی condition of carriage هیچی ننوشته و فقط میتونم ی carry on هشت کیلویی ببرم. و الان هر چی زنگ میزنم شرکت alitalia تو بلژیک کسی ورنمیداره.

حالا سوال من اینه که کسی تجربه این پروازو با این کلاس داشته و تونسته پمدون ببره.
    منظورتون از HOLD BAGGAGE چیه؟

Junior Member

hold baggage همونیه که شما موقعه checking دراپ میکنی. منظورم carry on نیست. و من زنگ زدم شعبه ایتالیا گفتن میتونی ببری یک 23 کیلو. چالب اینجاس تو کانفرمیشن ی جیزی دیگه نوشته.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nafasnafas نمایش پست ها
    hold baggage همونیه که شما موقعه checking دراپ میکنی. منظورم carry on نیست. و من زنگ زدم شعبه ایتالیا گفتن میتونی ببری یک 23 کیلو. چالب اینجاس تو کانفرمیشن ی جیزی دیگه نوشته.

ممنون
    اگر مایل بودید
    توی پیام خصوصی شماره ایتیکت و ریفرنس بلیت رو بفرستید چک کنم براتون

با سلام
    من یک سوال داشتم.
    برای رفتن به سیدنی استرالیا از تهران، یکی از ارزونترین راهها تاجایی که من فهمیدم، رفتن به مالزی هست که برای ما ایرانی ها ویزا هم نمیخواهد. ولی از کوآلالانپور تا سیدنی، اغلب یک استاپ توی سنگاپور هست. آیا برای ایرانی ها مشکلی ایجاد میکند؟
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    با سلام
    من یک سوال داشتم.
    برای رفتن به سیدنی استرالیا از تهران، یکی از ارزونترین راهها تاجایی که من فهمیدم، رفتن به مالزی هست که برای ما ایرانی ها ویزا هم نمیخواهد. ولی از کوآلالانپور تا سیدنی، اغلب یک استاپ توی سنگاپور هست. آیا برای ایرانی ها مشکلی ایجاد میکند؟
    ممنون از شما
    سلام
    مشکلی نیست
    میتونید توی سنگاپور استاپ داشته باشید

Junior Member

سلام،

ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست. من از سامانه ایران ایر به مقصد سوئد برای 2 ژانویه اینترنتی بلیط خریدم و پیامک و ایمیل مربوطه هم اومد. آیا باید بلیط رو جایی تایید کنم یا فقط با پرینت بلیط میتونم پرواز کنم؟؟ چون شنیدم چند روز قبل پرواز باید بلیط تایید بشه!! میشه دوستان راهنمایی کنن؟!

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط syavash20 نمایش پست ها
    سلام،

ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست. من از سامانه ایران ایر به مقصد سوئد برای 2 ژانویه اینترنتی بلیط خریدم و پیامک و ایمیل مربوطه هم اومد. آیا باید بلیط رو جایی تایید کنم یا فقط با پرینت بلیط میتونم پرواز کنم؟؟ چون شنیدم چند روز قبل پرواز باید بلیط تایید بشه!! میشه دوستان راهنمایی کنن؟!

ممنونم
    سلام
    نیاز به پرینت هم ندارید
    پای پرواز فقط پاستون رو باید بدید

Junior Member

سلام دوستان،
    برای گرفتن بلیط استرالیا حتما باید ویزای کشور بین راه رو داشت ؟ مثلا دبی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)