صفحه 44 از 63 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. ایشون بدون مشکل از ایران رسیدند ولی بلیت رفت و برگشت بود. ممکنه موقع برگشت دچار مشکل بشن( از دانمارک)؟ توصیه میکنید به دفتر کی ال ام زنگ بزنیم؟ ممنون
    نه مشکلی نداره
    موقعی که شما یه بلیت round trip گرفتید و رفت بلیت انجام شده یعنی هنوز سفر مسافر به اتمام نرسیده ، نه اینکه دو تا بلیت جدا دارید حالا رفتش بدون مشکل بوده برگشتش به مشکل بخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام میخواستم در مورد این پرواز ها که سایت های اینترنتی ایرلاین های مختلف رو به هم وصل می کنند بپرسم.
    مثلا ما می تونیم برای سفر به تفلیس پرواز امارات (امارات ایرلاین) رو استفاده کنیم و در دبی ترنسفر داشته باشیم و از اونجا با پرواز فلای دبی بریم تفلیس؟ یا برای اینکار ویزا دبی میخواد؟
    ممنون میشم کمک کنید
    حواستون باید به دوتا موضوع باشه>

1. وقتی شما هر دو تا پای پرواز رو از یه ایرلاین میخرید، اگر برای پرواز اول مشکلی پیش بیاد و پرواز تاخیر داشته باشه، معمولا برای پرواز دوم گیت رو مدت بیشتری باز نگه میدارن یا اینکه حتی یه مقداری تاخیر میندازن که مسافرای پرواز قبلی برسند. به کرات این تجربه رو داشتم.
    2. حتما چک کنید که چمدونتون خودش منتقل بشه بین دوتا پرواز. چون وقتی از دوتا ایرلاین مختلف بگیرید یه وقتایی ناهماهنگی هایی پیش میاد بینشون. برای دوست من تو دیترویت این مشکل پیش اومده بود و چمدونش دیر به دستش رسید.

نکات بعدی..
    3. البته باز خودتون میدونید ولی واقعا عجیبه این پروازی که شما گرفتین!!! یعنی هم دارین هزینه ی بیشتر میدین، هم دردسرها و علاف شدن های کانکشن رو تحمل میکنید، هم زمان پروازتون رو چندین برابر میکنید.. ایرلاین های دیگه ای هم هستشا!! البته باز احتمالا دلیلی داشته!

4. نکته ی بسیار مهم اینه که اون دوستی که صرفا با گفتن "مشکلی نداره" جواب شما رو گفتن "کاملا" صحبت غلطی کردند. مگر اینکه همزمان ریاست هردو ایرلاین رو بر عهده داشته باشن و از هماهنگی کاملشون اطمینان 100 درصدی داشته باشن.. همینطور باید از شرایط جوی و سلامت کامل هواپیماها و تاخیر نداشتن پرواز اول اطمینان داشته باشن!
    من باز هم خواهش میکنم اگر دوستان اطلاع و اطمینان 100 درصدی ندارند جواب ندن حداقل.. اینجوری بهتره نسبت به اینکه به ارائه ی اطلاعات ناکافی و بسیار خلاصه شده باعث ایجاد مشکل برای بقیه در طول سفر بشن..
    ویرایش توسط ehsan9 : May 2nd, 2017 در ساعت 08:49 PM

Junior Member

سلام. من از اسکای‌اسکنر دنبال بلیت می‌گردم برای بارسلون (برای نیمه‌ی دوم ژوئن). دو هفته‌ای هستم و برمی‌گردم. آیا پروازهایی که این سایت معرفی می‌کنه قابل اعتماد هستن؟ قیمت همینه؟ رفت و برگشت مثلا من دیدم ۳۷۰ دلار بود بعصی ایرلاین‌ها (Alitalia). امکان پرداخت پول این بلیت از داخل ایران هست با همین سایت‌های واسط پرداخت ارز (از بانک‌های ایرانی نمیشه استفاده کرد)؟ برای بلیت ارزون سایت‌های دیگه‌ای سراغ دارین؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh1992 نمایش پست ها
    سلام. من از اسکای‌اسکنر دنبال بلیت می‌گردم برای بارسلون (برای نیمه‌ی دوم ژوئن). دو هفته‌ای هستم و برمی‌گردم. آیا پروازهایی که این سایت معرفی می‌کنه قابل اعتماد هستن؟ قیمت همینه؟ رفت و برگشت مثلا من دیدم ۳۷۰ دلار بود بعصی ایرلاین‌ها (Alitalia). امکان پرداخت پول این بلیت از داخل ایران هست با همین سایت‌های واسط پرداخت ارز (از بانک‌های ایرانی نمیشه استفاده کرد)؟ برای بلیت ارزون سایت‌های دیگه‌ای سراغ دارین؟
    سلام

سایت های اسکای اسکنر و ممندو(momendo) از سایت های خوب و معتبر برای پیدا کردن و چک کردن پرواز های محتلف هستند. خود من برای اطمینان از قیمت ها و گاهی وقت ها افرهایی که می زنند سایت خود ایرلاین را هم چک می کنم.قاعدتا نباید اختلاف قیمت زیادی ببینید!.

برای پرداخت پیشنهاد می کنم از دوستان همین فروم بخواهید از بانک های خارج ایران برای شما پرداخت کنند و معادل ریالی در ایران بهشون بدهید.

موفق باشید

سلام دوستان،

برای سفر به امارات چجوری باید ویزا و بلیط بگیرم که هزینه ها کمتر باشه؟ سفارت امارات که ویزا نمیده میگه برین از آژانس بگیرین. بعضی از آژانس ها میگن اگه ویزا می خوای باید بلیط و هتلو از ما بگیری که من میخوام هتلو خودم بگیرم. حالا چجوری ویزا و بلیط بگیریم. جای خاصی هست که بلیط خوش قیمت داشته باشه؟

ممنوون

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم بلیط از سالیت cheapoair بخرم از تهران به پاریس، مسیری که بهم پیشنهاد داد رفت با پگاسوس و برگشت با یونان... مشکلی دارم اینه که هیچ جای سایت مقدار باری که میتونم داخل هواپیما ببرم رو نزده و نمیتونم پیدا کنم.. و سوال بعدی اینکه مشکلی نداره ایرلاین های رفت و برگشت فرق داره و اینکه یونان ویزای ترانزیت نمیخواد با توجه به اینکه از فرانسه دارم برمیگردم؟

سلام
    هیچ وقت بدون ویزا به صورت آنلاین بلیتی نگیرید
    بلیت آنلاین به درد کسی میخورد که امکان تغییر تاریخ یا کنسلی بلیتش صفر باشد
    لطفن از اسم بردن وبسایت های فروش بلیت که بر خلاف مقررات فروم هست پرهیز بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_465 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم بلیط از سالیت cheapoair بخرم از تهران به پاریس، مسیری که بهم پیشنهاد داد رفت با پگاسوس و برگشت با یونان... مشکلی دارم اینه که هیچ جای سایت مقدار باری که میتونم داخل هواپیما ببرم رو نزده و نمیتونم پیدا کنم.. و سوال بعدی اینکه مشکلی نداره ایرلاین های رفت و برگشت فرق داره و اینکه یونان ویزای ترانزیت نمیخواد با توجه به اینکه از فرانسه دارم برمیگردم؟
    دوستان من ویزا دارم، ولی کسی نمیخواد جواب سوال من رو بده؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    هیچ وقت بدون ویزا به صورت آنلاین بلیتی نگیرید
    بلیت آنلاین به درد کسی میخورد که امکان تغییر تاریخ یا کنسلی بلیتش صفر باشد
    لطفن از اسم بردن وبسایت های فروش بلیت که بر خلاف مقررات فروم هست پرهیز بفرمایید
    ممنون از پاسختون
    ولی چطور میتونم آژانس معتبری که قیمت مناسبی هم داشته باشه پیدا کنم؟ قیمت ها خیلی متفاوته...

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_465 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    مشکلی نداره ارلاین های متفاوت هستند
    جواب سوال در رابطه به بارتون رو خود چیپ ار نمیدونه
    روی پگاسوس ممکنه بار مجانی نباشه
    راجع به ویزا هم مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)