صفحه 48 از 63 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی از سامانه دور و نزیک بلیت تهیه کرده؟ من امروز بلیتم رو به صورت تلقنی اشون خریدم وای یکم شک کردم چون چیزی که ارسال شد اصلا شبیه بلیت نیست ممنون می شم اگر کسی راهی برای استعلام اعتبار بلیتم داره بهم اطلاع بده.پرواز قطر ایرویز
    دوست عزیز من چندین بار ازین سایت خرید کردم. نگران نباشید معتبر هست. در صورتی که تیکت نامبر روش هست و بارکد داره و شماره پرواز هم مشخص هست مشکلی نیست.

سلام.ممکنه بگید کدام ایرلاین به ونکوور بیشترین امکان حمل بار را به مسافر میدهد؟برای ماه ژانویه قیمتها چقدر است؟ قبل و بعد از تعطیلات آیا فرق دارند؟ چقدر؟ ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام.ممکنه بگید کدام ایرلاین به ونکوور بیشترین امکان حمل بار را به مسافر میدهد؟برای ماه ژانویه قیمتها چقدر است؟ قبل و بعد از تعطیلات آیا فرق دارند؟ چقدر؟ ممنون از پاسختون
    سلام
    سوالتون مربوط به این ترد نمیباشد
    لطفن سوالتون رو ترد مربوط پرواز به کانادا مطرح بفرمایید
    لینک توی امضای من هست

سلام دوستان کسی از سامانه دور و نزیک بلیت تهیه کرده؟ من امروز بلیتم رو به صورت تلقنی اشون خریدم وای یکم شک کردم چون چیزی که ارسال شد اصلا شبیه بلیت نیست ممنون می شم اگر کسی راهی برای استعلام اعتبار بلیتم داره بهم اطلاع بده.پرواز قطر ایرویز
    سلام
    هیچ سایت آنلاینی چه خارجی چه داخلی نمیتونه بلیتی از خودش به در کنه
    سایت ها فروش بلیت در واقع فقط واسطه بین مسافر با ارلاین و یا نماینده اشون آژانس های مسافرتی میتونند باشند

سلام دوستان.ویزای یکبار ورود یا سینگل اروپا(تحصیلی) برای کشور رومانی که جز شینگن هم نیست باید بصورت رفت و برگشت باشه ؟؟؟یا صرفا میشه بلیط رفت اینترنتی تهیه کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_lg نمایش پست ها
    سلام دوستان.ویزای یکبار ورود یا سینگل اروپا(تحصیلی) برای کشور رومانی که جز شینگن هم نیست باید بصورت رفت و برگشت باشه ؟؟؟یا صرفا میشه بلیط رفت اینترنتی تهیه کرد...
    سلام
    میشه یه طرفه گرفت
    حالا این موضوع به آنلاین خریدن بلیت چه ربطی داشت؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

اگه پول بلیط هواپیماپرداخت شده باشه یه شماره رزرو شامل حروف واعداد صادرمیشه وارد سایت شرکت هوامیمایی میشی وعضومیشی واون شماره رو وارد میکنی تامشخصات شمارو بیاره .پگاسوس و هواپیمایی یونان روامتحان کردم اینطور بود.امابرای قطر ،توی سایت قطرایرلاین واردگزینه manage bookingمیشی واون شماره 6 رقمی رو که گفتم واردمیکنی

سلام.
    من از orbitz یا expedia میخوام یه پکیج بلیط+هتل بخرم. میخوام بدونم مشکلی نخواهد بود اگر با ویزا کارت مجازی خرید کنم ؟ یا ویزا کارت شخص دیگه که تو سفر نیست؟ باعث نمیشه گیر بدن برای تخویل بلیط پرواز؟ چون تا جاییکه میدونم این گیر دادنه، فقط برا مواقعیه که از سایت خود ایرلاین بخری و خرید از واسط با هر کارتی ایراد نداره. درسته ؟
    سوال بعد اینکه این دوتا سایتی که گفتم معتبرن دیگه ؟ چون تو kayak لیست شدن طبیعتا باید معتبر باشن.
    سوال اخر :
    چرا وقتی تو کایاک و اوربیتز و اکسپدیا میخوام پکیج هتل+پرواز رو سرچ کنم نمیتونم از تهران بزنم و میگه بخاطر تحریمها مبدا تهران نداریم اما تو cheapoair میشه ؟
    ویرایش توسط arashtajdar : October 20th, 2017 در ساعت 02:29 AM دلیل: اضافه کردن سوال آخر

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام.
    من از orbitz یا expedia میخوام یه پکیج بلیط+هتل بخرم. میخوام بدونم مشکلی نخواهد بود اگر با ویزا کارت مجازی خرید کنم ؟ یا ویزا کارت شخص دیگه که تو سفر نیست؟ باعث نمیشه گیر بدن برای تخویل بلیط پرواز؟ چون تا جاییکه میدونم این گیر دادنه، فقط برا مواقعیه که از سایت خود ایرلاین بخری و خرید از واسط با هر کارتی ایراد نداره. درسته ؟
    سوال بعد اینکه این دوتا سایتی که گفتم معتبرن دیگه ؟ چون تو kayak لیست شدن طبیعتا باید معتبر باشن.
    سوال اخر :
    چرا وقتی تو کایاک و اوربیتز و اکسپدیا میخوام پکیج هتل+پرواز رو سرچ کنم نمیتونم از تهران بزنم و میگه بخاطر تحریمها مبدا تهران نداریم اما تو cheapoair میشه ؟
    سلام
    بعضی وقت ها هتل ها موقع چک این اصل کردیت کارتی رو که باهاش هتل رو رزرو کرده اید میخواهند
    سایت ها معتبرند
    با ایران DEAL نمیکنند دیگه
    ویرایش توسط Pearson : October 20th, 2017 در ساعت 08:03 AM

سلام
    ببخشید کسی که ویزای type D (بلند مدت تحصیلی) داشته باشه، میتونه بلیت هواپیمایی AEGEAN رو بخره؟ توقف در حد چند ساعت در یونان هست و ادامه مسیر کشور عضو شنگن. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)