صفحه 6 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

بنظر من برای خرید بلیط پرواز خارجی از وبسایت Cheapoair استفاده کنید. به راحتی می توانید مسیرهای رفت و برگشت خود را انتخاب کنید و با توجه به تاریخ دلخواه در هر ساعت شبانه روز به صورت مستقیم بلیط پرواز خارجی مورد نظر خود را خرید نمایید...
    تهیه بلیط اینترنتی از طریق سایت Cheapoair از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از تهیه بلیط پرواز خارجی از آژانس های هواپیمایی خواهد بود (تا حدود ۱٫۵ تا ۲ میلیون ارزان تر).
    تضمین بهترین قیمت: سایت Cheapoair ارزان ترین راه ممکن برای خرید بلیط پرواز خارجی (international flight ticket) می باشد. تنها با جستجو در سایت Cheapoair می توانید مقصد دلخواه با قیمت دلخواه را در هر کجای دنیا انتخاب نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam64 نمایش پست ها
    بنظر من برای خرید بلیط پرواز خارجی از وبسایت Cheapoair استفاده کنید. به راحتی می توانید مسیرهای رفت و برگشت خود را انتخاب کنید و با توجه به تاریخ دلخواه در هر ساعت شبانه روز به صورت مستقیم بلیط پرواز خارجی مورد نظر خود را خرید نمایید...
    تهیه بلیط اینترنتی از طریق سایت Cheapoair از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از تهیه بلیط پرواز خارجی از آژانس های هواپیمایی خواهد بود (تا حدود ۱٫۵ تا ۲ میلیون ارزان تر).
    تضمین بهترین قیمت: سایت Cheapoair ارزان ترین راه ممکن برای خرید بلیط پرواز خارجی (international flight ticket) می باشد. تنها با جستجو در سایت Cheapoair می توانید مقصد دلخواه با قیمت دلخواه را در هر کجای دنیا انتخاب نمایید.
    براي خريد بليت آنلاين بايد حتمن به نكات زير توجه بفرماييد
    1. بليت غير قابل استرداد هست
    2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
    3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
    4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
    5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
    6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود.
    7. در بعضی مواقع اغلب در هايسيزن اين سايت ها پروازهايي كه موجود نميباشند رو AVAILABLE برای مسافر نشون ميدهند كه در هنگام نهايي كردن خريد قيمت رو تغيير ميدهند و يا كلن ميگن بليتي موجود نيست براي همين قيمت هاش مخصوصن توي هايسيزن 100 درصد قابل استناد نيست
    8. در هنگامي كه يك از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
    9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غير در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
    2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
    3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل
    ویرایش توسط Pearson : June 16th, 2014 در ساعت 07:36 AM

لطفا يك آژانس مسافرتي مطمئن بهم معرفي كنيد براي گرفتن ويزاي توريستي سنگاپور... ممنون

Junior Member

من قراره واسه دادشم که الان تو شهر میسور (هندوستان) هست بین تاریخ های 4 تا 7 جولای بلیط تهیه کنم بیاد ایران و حدودا واسه 2 ماه و نیم بعدشم باز برگرده میسور
    میخاستم لطف کنید و ارزون ترین بلیط رو پیشنهاد بدید
    ضمنا برادرم دانشجوی دندان پزشکی هست و نامه غیر ارزی رو هم از وزارت بهداشت گرفته
    (چون ظاهرا با نامه غیر ارزی تخفیف میشه گرفت)

سلام این سایت cheapoair چقدر قابل اعتماده؟ کسی هست که با خرید از این سایت مشکلی براش پیش اومده باشه؟ من الان ازش بلیط خریدم با پرواز Qatar airways ولی یه کم استرس گرفتم. موقع برگشت ترانزیتم 55 دقیقه بیشتر نیست تو دوحه، از اونجایی که همیشه پروازها تاخیر دارند مطمئنم به پرواز دوم نمی رسم! میگن تو فرودگاه دوحه بیست دقیقه معمولا طول می کشه تا از هواپیما با اتوبوس ها برسی به ساختمان فرودگاه! اصلا کامنتهایی که تو فروم های خارجی راجع به پروازهای قطر نوشته شده رضایت بخش نیست! متاسفانه من دیر review ها رو خوندم! من می ترسم چون از طریق cheapoair این بلیط رو خریدم در صورتی که از پروازم جا بمونم هواپیمایی قطر هیچ مسئولیتی رو به عهده نگیره. چون قبلا همچین تجربه ی بدی رو داشتم و بخاطر تاخیر پرواز اول دومی رو از دست دادم ولی هواپیمایی مربوطه هتل، غذا، ترانسفر و بلیط در اختیارم گذاشت و حتی مقداری از مبلغ پرواز رو هم بعنوان خسارت بهم پس دادند. اما نمی دونم این بار چه بلایی قراره سرم بیاد. استرس گرفتم! بنظرتون چه کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام این سایت cheapoair چقدر قابل اعتماده؟ کسی هست که با خرید از این سایت مشکلی براش پیش اومده باشه؟ من الان ازش بلیط خریدم با پرواز Qatar airways ولی یه کم استرس گرفتم. موقع برگشت ترانزیتم 55 دقیقه بیشتر نیست تو دوحه، از اونجایی که همیشه پروازها تاخیر دارند مطمئنم به پرواز دوم نمی رسم! میگن تو فرودگاه دوحه بیست دقیقه معمولا طول می کشه تا از هواپیما با اتوبوس ها برسی به ساختمان فرودگاه! اصلا کامنتهایی که تو فروم های خارجی راجع به پروازهای قطر نوشته شده رضایت بخش نیست! متاسفانه من دیر review ها رو خوندم! من می ترسم چون از طریق cheapoair این بلیط رو خریدم در صورتی که از پروازم جا بمونم هواپیمایی قطر هیچ مسئولیتی رو به عهده نگیره. چون قبلا همچین تجربه ی بدی رو داشتم و بخاطر تاخیر پرواز اول دومی رو از دست دادم ولی هواپیمایی مربوطه هتل، غذا، ترانسفر و بلیط در اختیارم گذاشت و حتی مقداری از مبلغ پرواز رو هم بعنوان خسارت بهم پس دادند. اما نمی دونم این بار چه بلایی قراره سرم بیاد. استرس گرفتم! بنظرتون چه کار کنم؟
    اگر نرسيد با پرواز بعدي قطري كه شش ساعت بعد هست رهسپار خواهيد شد نگران نباشيد
    بليتش هم مشكل نداره فقط به نكاتي نوشتم توجه بفرماييد

Junior Member

سلام دوستان،
    من این چند صفحه رو خوندم و یک سوالی بود که کسی جواب نداده، اینکه باید اسم دارنده کردیت کارت با صاحب بلیط به دلایل امنیتی یکی باشه درسته؟ من الان می خوام به دوستم که کردیت کارت داره بگم برام بلیط بگیره، به نظرتون تو فرودگاه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط candywoman نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من این چند صفحه رو خوندم و یک سوالی بود که کسی جواب نداده، اینکه باید اسم دارنده کردیت کارت با صاحب بلیط به دلایل امنیتی یکی باشه درسته؟ من الان می خوام به دوستم که کردیت کارت داره بگم برام بلیط بگیره، به نظرتون تو فرودگاه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    اگر از وبسايت خود ارلاينز ها خريداری نشه مشكلي نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط candywoman نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    لطفا راهنمایی کنید.
    نه مشکلی نداره. من همیشه همینطوری بلیط خریدم و مساله ای نبوده. فقط برای اطمینان بهتره شما هم یه کپی از کردیت کارت ایشون همراهتون باشه. اگر مستقیم از سایت خود ایرلاینر هم بخرید بعضی هاشون از مسافر میخوان که یه فرمی به اسم Authorization letter from Credit/debit cardholder که توسط دارنده کارت امضا شده رو همراه داشته باشه، ولی در واقعیت فکر نکنم کسی چک کنه. از من که حتی موقع گرفتن خسارت هم چنین مدرکی نخواستن، تازه بلیط رو مستقیم از سایت خود هواپیمایی خریده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    نه مشکلی نداره. من همیشه همینطوری بلیط خریدم و مساله ای نبوده. فقط برای اطمینان بهتره شما هم یه کپی از کردیت کارت ایشون همراهتون باشه. اگر مستقیم از سایت خود ایرلاینر هم بخرید بعضی هاشون از مسافر میخوان که یه فرمی به اسم Authorization letter from Credit/debit cardholder که توسط دارنده کارت امضا شده رو همراه داشته باشه، ولی در واقعیت فکر نکنم کسی چک کنه. از من که حتی موقع گرفتن خسارت هم چنین مدرکی نخواستن، تازه بلیط رو مستقیم از سایت خود هواپیمایی خریده بودم.
    اگر بليت رو رو از سايت امارت بخريد و بعد مبدا پرواز شما مثلن از هندوستان باشه
    و صاحب كرديت كارت خود مسافر نباشه و يا يكی از مسافرين نباشه ، امارات كارت پرواز برای مسافر صادر نميكنه فرمی هم از قبل به مسافر داده نميشه تا نامه تاييديه گرفته شه
    و همينطور روی بعضی از كرييرهای امريكايی اگر مبدا پرواز شما مثلن از آمريكای جنوبی باشه
    برای همين بهتره اگر بليت رو از وبسايت ارلاينز ميخريد حتمن چك كنيد باهاشون وقتی مسافر صاحب كارت نيست
    هر چند همانطور كه گفتم 99 درصد موارد مشكلي نيست
    از مبدای ايران كلن هيچ مشكلي نداره بليت رو به چه طريقی خريديد و يا صاحب كارت چه كسی هست
    و همينطور اگر بليت از جايی غير از وبسايت ارلاينز ها خريداری شه مثل آژانسهای آنلاين چيپ و ار كاياك يا غيره باز مبدا سفر هيچ اهميتی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)