صفحه 8 از 63 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    من اين سايت رو نميشناسم
    چه مسيری رو مگه نشون ميده؟
    مثلا توی اکتبر راند تریپ از تورونتو به تهران مسیر رفت با ایر کانادا ( تورونتو-وین-تهران) و مسیر برگشت با لوفتانزا (تهران-فرانکفورت-تورونتو)

یا

توی همون اکتبر از تورونتو به تهران مسیر رفت با لوفت هانزا (تورونتو-مونترال-فرانکفورت-تهران) و مسیر برگشت با پرواز وین و ایر کانادا( تهران-وین- تورونتو)

تاریخ دو تا پرواز هم از 10 تا 24 اکتبر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    مثلا توی اکتبر راند تریپ از تورونتو به تهران مسیر رفت با ایر کانادا ( تورونتو-وین-تهران) و مسیر برگشت با لوفتانزا (تهران-فرانکفورت-تورونتو)

یا

توی همون اکتبر از تورونتو به تهران مسیر رفت با لوفت هانزا (تورونتو-مونترال-فرانکفورت-تهران) و مسیر برگشت با پرواز وین و ایر کانادا( تهران-وین- تورونتو)

تاریخ دو تا پرواز هم از 10 تا 24 اکتبر هست.
    خب چيز غير عادي نيست اين پرواز رو ميشه گرفت واقعن

Junior Member

سلام
    من اين سايت رو نميشناسم
    چه مسيری رو مگه نشون ميده؟
    از چه طریقی میشه از صحت خرید از یک سایت آنلاین اطمینان حاصل کرد؟

از چه طریقی میشه از صحت خرید از یک سایت آنلاین اطمینان حاصل کرد؟
    سيستم نداريم كه بتونه مشخص كنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

امكان رزرواسيون آنلاين وجود ندارد
    آنلاين فقط بليت رو به صورت آنی ميتونيد بخريد
    بهتره رزرو رو از طريق آژانسها انجام بديد
    از طریق سایت Turkish میشه بلیط به صورت آنلاین رزرو کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام این سایت cheapoair چقدر قابل اعتماده؟ کسی هست که با خرید از این سایت مشکلی براش پیش اومده باشه؟ من الان ازش بلیط خریدم با پرواز Qatar airways ولی یه کم استرس گرفتم. موقع برگشت ترانزیتم 55 دقیقه بیشتر نیست تو دوحه، از اونجایی که همیشه پروازها تاخیر دارند مطمئنم به پرواز دوم نمی رسم! میگن تو فرودگاه دوحه بیست دقیقه معمولا طول می کشه تا از هواپیما با اتوبوس ها برسی به ساختمان فرودگاه! اصلا کامنتهایی که تو فروم های خارجی راجع به پروازهای قطر نوشته شده رضایت بخش نیست! متاسفانه من دیر review ها رو خوندم!
    به نظرم اومد بعد از تجربه سفر بهتره یه فیدبک اینجا بزارم چون در مورد ترانزیت کوتاه هم ازم پرسیده بودن، شاید بعدا به درد کسی بخوره.
    اول اینکه cheapoair اوکی بود و Qatar airways هم عالی بود. حداقل برای من که مشکلی پیش نیومد. در مورد اینکه تاخیر داره و دیر به ساختمون فرودگاه میرسی و اینا هم که خونده بودم، حداقل برای من که پیش نیومد. شاید اونایی که اون review ها رو نوشته بودن خیلی بدشانس بودن.
    دوم در مورد کوتاه بودن زمان ترانزیت: موقع تحویل بار، boarding pass های شما رو داخل یه پاکت زرد و نارنجی می گذارن که روش نوشته Short Transfer و حتی label هایی که به چمدون یا کیف دستی شما هم می چسبونن به همین رنگه و روش قید شده. اینطوری وقتی به فرودگاه دوحه می رسید سریع به مامورین security بگید شما رو می فرستن جلوی صف. من که فقط دویدم و گیتم هم معلوم نبود، فقط سریع خودم رو به سالن ترانزیت رسوندم و از روی تابلوها شماره ی گیت رو پیدا کردم ولی بعد با یه صف بسیار طولانی تو قسمت security check مواجه شدم که اگر می خواستم تو اون بایستم حداقل دو ساعت طول می کشید نوبتم شه! ولی بدون معطلی به مامورین اونجا کارت پروازم رو نشون دادم و فقط گفتم short transfer و اونها برای من جلوی صف جا باز کردند. از اونجا تا گیت هم خیلی دور بود (ماشالا فرودگاه بزرگیه) فقط دویدم و هر جا احساس می کردم که تابلوها گیج کننده ست از مامورینی که جا به جا ایستاده بودند می پرسیدم و خدا رو شکر به پروازم رسیدم. تنها نکته ش اینه که عجله کنید و وقت رو تلف نکنید و هر جا مجبور بودید تو صف های طولانی وقت رو از دست بدید کافیه کارت پروازتون رو نشون بدید و یادآوری کنید که زمان ترانزیت شما کوتاهه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojimech نمایش پست ها
    از طریق سایت Turkish میشه بلیط به صورت آنلاین رزرو کرد.
    منظور ما ار خريد بليت اينترنتي خريد از سايت هاي معروف فروش بليت يا همان آژانسهای آنلاين هست
    مثل cheapoair يا kayak

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    به نظرم اومد بعد از تجربه سفر بهتره یه فیدبک اینجا بزارم چون در مورد ترانزیت کوتاه هم ازم پرسیده بودن، شاید بعدا به درد کسی بخوره.
    اول اینکه cheapoair اوکی بود و Qatar airways هم عالی بود. حداقل برای من که مشکلی پیش نیومد. در مورد اینکه تاخیر داره و دیر به ساختمون فرودگاه میرسی و اینا هم که خونده بودم، حداقل برای من که پیش نیومد. شاید اونایی که اون review ها رو نوشته بودن خیلی بدشانس بودن.
    دوم در مورد کوتاه بودن زمان ترانزیت: موقع تحویل بار، boarding pass های شما رو داخل یه پاکت زرد و نارنجی می گذارن که روش نوشته Short Transfer و حتی label هایی که به چمدون یا کیف دستی شما هم می چسبونن به همین رنگه و روش قید شده. اینطوری وقتی به فرودگاه دوحه می رسید سریع به مامورین security بگید شما رو می فرستن جلوی صف. من که فقط دویدم و گیتم هم معلوم نبود، فقط سریع خودم رو به سالن ترانزیت رسوندم و از روی تابلوها شماره ی گیت رو پیدا کردم ولی بعد با یه صف بسیار طولانی تو قسمت security check مواجه شدم که اگر می خواستم تو اون بایستم حداقل دو ساعت طول می کشید نوبتم شه! ولی بدون معطلی به مامورین اونجا کارت پروازم رو نشون دادم و فقط گفتم short transfer و اونها برای من جلوی صف جا باز کردند. از اونجا تا گیت هم خیلی دور بود (ماشالا فرودگاه بزرگیه) فقط دویدم و هر جا احساس می کردم که تابلوها گیج کننده ست از مامورینی که جا به جا ایستاده بودند می پرسیدم و خدا رو شکر به پروازم رسیدم. تنها نکته ش اینه که عجله کنید و وقت رو تلف نکنید و هر جا مجبور بودید تو صف های طولانی وقت رو از دست بدید کافیه کارت پروازتون رو نشون بدید و یادآوری کنید که زمان ترانزیت شما کوتاهه.
    ببنيد اين اسكجوال ها رو ارلاينز ها خودشون ميگذارند
    وقتي 55 دقيقه استاپ داريد يعني كافي هست اين زمان
    اگر كافي نبود خود ارلاينز اجازه صدور همچين بليتي رو نميداد
    برای همين اين نگراني رو بايد بيشتر ارلاينز داشته باشه تا مسافر چون ارلاينز بايد براي مسافر در صورت تاخير پرواز جايگزين پيد كنه

Junior Member

منظور ما ار خريد بليت اينترنتي خريد از سايت هاي معروف فروش بليت يا همان آژانسهای آنلاين هست
    مثل cheapoair يا kayak
    ببخشید جناب پیرسون ماهیت سایت Cheapoair با Kayak فرق میکنه. Cheapoair بلیط رو مستقیما میفروشه ولی Kayak یه جوری cheap ticket finder هست که کاربر رو وصل میکنه به سایت هایی که مسیر مورد نظر رو با قیمت پایین دارند، که یکی از سایت ها cheapoair هست.به نظرتون به بقیه سایت ها مثه flighthub که سایت کایاک پیدا میکنه هم میشه برای خرید اعتماد کرد؟

ببخشید جناب پیرسون ماهیت سایت Cheapoair با Kayak فرق میکنه. Cheapoair بلیط رو مستقیما میفروشه ولی Kayak یه جوری cheap ticket finder هست که کاربر رو وصل میکنه به سایت هایی که مسیر مورد نظر رو با قیمت پایین دارند، که یکی از سایت ها cheapoair هست.به نظرتون به بقیه سایت ها مثه flighthub که سایت کایاک پیدا میکنه هم میشه برای خرید اعتماد کرد؟
    سلام
    بله همانطور كه ميفرماييد بعضی هاشون فقط مسافر رو ارجاع ميدن مثل سايت خود GOOGLE FLIGHT ولی بعضی هاشون خودشون بليت رو مي فروشند مثل ONETRAVEL
    با FLIGHTHUB آشنايي ندارم متاسفانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)