صفحه 9 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ببنيد اين اسكجوال ها رو ارلاينز ها خودشون ميگذارند
    وقتي 55 دقيقه استاپ داريد يعني كافي هست اين زمان
    اگر كافي نبود خود ارلاينز اجازه صدور همچين بليتي رو نميداد
    برای همين اين نگراني رو بايد بيشتر ارلاينز داشته باشه تا مسافر چون ارلاينز بايد براي مسافر در صورت تاخير پرواز جايگزين پيد كنه
    نه لزوما. چون هم برای من و هم برخی از اطرافیانم پیش اومده که بخاطر تاخیر پرواز اول، دومی رو از دست دادیم و مجبور شدیم حتی 24 ساعت برای پرواز بعدی صبر کنیم که البته تقصیر ایرلاینر بود و قبول کرد خسارت بپردازه. من یک جایی هم خوندم که بعضی از ایرلاینر ها وقتی پروازی تاخیر داره، صندلی مسافرهایی که به پرواز بعدی قراره ترنسفر شن رو میفروشن! و این واقعیت داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    نه لزوما. چون هم برای من و هم برخی از اطرافیانم پیش اومده که بخاطر تاخیر پرواز اول، دومی رو از دست دادیم و مجبور شدیم حتی 24 ساعت برای پرواز بعدی صبر کنیم که البته تقصیر ایرلاینر بود و قبول کرد خسارت بپردازه. من یک جایی هم خوندم که بعضی از ایرلاینر ها وقتی پروازی تاخیر داره، صندلی مسافرهایی که به پرواز بعدی قراره ترنسفر شن رو میفروشن! و این واقعیت داره.
    پرواز اگه بخواد تاخير داشته باشه 5 ساعت هم استاپ داشته باشيد به پرواز بعدي ممكنه نرسيد
    ما يه هيستوري داريم براي هر شماره پروازي وقت تاخير يك شماره پروازي فقط يك درصد اون هم 15 دقيقه هست نمي دونم مسافر ها برای چي بايد همش دلواپس تاخير باشند براي رسيدن به پرواز بعدي!
    بعد هم هميشه پرواز دير نميرسه ممكنه زود برسه براي همين مسافر ها نبايد نگران اسكجوال پروازي باشند
    صندلي رو بفروشه به كسي ديگه مگه شما رو نبايد با پرواز ديگه بفرسته

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    پرواز اگه بخواد تاخير داشته باشه 5 ساعت هم استاپ داشته باشيد به پرواز بعدي ممكنه نرسيد
    ما يه هيستوري داريم براي هر شماره پروازي وقت تاخير يك شماره پروازي فقط يك درصد اون هم 15 دقيقه هست نمي دونم مسافر ها برای چي بايد همش دلواپس تاخير باشند براي رسيدن به پرواز بعدي!
    بعد هم هميشه پرواز دير نميرسه ممكنه زود برسه براي همين مسافر ها نبايد نگران اسكجوال پروازي باشند
    صندلي رو بفروشه به كسي ديگه مگه شما رو نبايد با پرواز ديگه بفرسته
    شاید. نمی دونم. بله ولی مشکل اینجاست که اگر پرواز بعدی 24 ساعت بعد باشه چی! هیچکس دوست نداره ساعتها تو فرودگاه منتظر بمونه یا حتی ناخواسته شبی رو تو شهر بگذرونه در صورتی کارهای مهم تری برای انجام دادن داره و از قرارهای کاریش یا هر چیز دیگه ای بمونه. برای اونایی که دو تا ترنسفر دارن که خیلی ضد حاله. به هر حال من چون پیغام خصوصی هم داشتم راجع به اینکه بقیه هم تو شرایط مشابه بودن و نگران، پرسیده بودن که من چه کار کردم و چطور شد، فقط خواستم تجربه ی شخصیم رو در اختیار بقیه بگذارم که اونها هم استرس نداشته باشن.

Junior Member

سلام. من اپلای ایتالیارو گرفتم. الان واسه گرفتن ویزا بلیط هواپیمارو می خوان. بلیطای پرواز مستقیم ایران خیلی گرونه ولی پروازای استانبول به ایتالیا شدیدا ارزونتره. آیا می تونم بلیط استانبول به مثلا میلان رو بگیرم و از ایران به استانبول رو زمینی برم؟(ایران به ترکیه نیاز به ویزا نداره و کلا تو مرز فقط نیم ساعت طول می کشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط ekoshv نمایش پست ها
    سلام. من اپلای ایتالیارو گرفتم. الان واسه گرفتن ویزا بلیط هواپیمارو می خوان. بلیطای پرواز مستقیم ایران خیلی گرونه ولی پروازای استانبول به ایتالیا شدیدا ارزونتره. آیا می تونم بلیط استانبول به مثلا میلان رو بگیرم و از ایران به استانبول رو زمینی برم؟(ایران به ترکیه نیاز به ویزا نداره و کلا تو مرز فقط نیم ساعت طول می کشه)
    سلام
    بله ميتونيد مشكلي نداره

سلام

من هم میخوام از تهران تا استانبول رو یا یه پرواز چارتر برم اگه ممکنه بعد بلیط اصلیم از استانبول به ایتالیا باشه. دوتا سوال:
    1) بلیط چارتر از تهران به استانبول یکطرفه میتونم بگیرم? اگه نه دوطرفه باشه بعدا کنسل میشه کرد که هزینش برگرده? قیمتش چنده? و بهترین راه برای خرید بلیط چارتر به ترکیه چیه?
    2) اگه من با چارتر تا ترکیه برم و از اونجا با یه بلیط دیگه برم ایتالیا، اگه زمان بندیم مناسب باشه مثلا پرواز از ترکیه 4ساعت بعد از رسیدنم به فرودگاه باشه، راهی داره که من بارم رو تهران بدم و ایتالیا بگیرم? اگه نه، مجبورم که از گیت ترکیه رد بشم برم ساک رو بگیرم و برگردم بیام اینور گیت. یعنی یه مهر خروج و ورود میخورم. این کار بنظرتون منطقی هست? بدن برام مشکل درست نمیکنه که برا نیم ساعت چرا ورود خروج داشتی? منظورم از مشکل داخل یا خارج ایرانه.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط phdhossein نمایش پست ها
    سلام

من هم میخوام از تهران تا استانبول رو یا یه پرواز چارتر برم اگه ممکنه بعد بلیط اصلیم از استانبول به ایتالیا باشه. دوتا سوال:
    1) بلیط چارتر از تهران به استانبول یکطرفه میتونم بگیرم? اگه نه دوطرفه باشه بعدا کنسل میشه کرد که هزینش برگرده? قیمتش چنده? و بهترین راه برای خرید بلیط چارتر به ترکیه چیه?
    2) اگه من با چارتر تا ترکیه برم و از اونجا با یه بلیط دیگه برم ایتالیا، اگه زمان بندیم مناسب باشه مثلا پرواز از ترکیه 4ساعت بعد از رسیدنم به فرودگاه باشه، راهی داره که من بارم رو تهران بدم و ایتالیا بگیرم? اگه نه، مجبورم که از گیت ترکیه رد بشم برم ساک رو بگیرم و برگردم بیام اینور گیت. یعنی یه مهر خروج و ورود میخورم. این کار بنظرتون منطقی هست? بدن برام مشکل درست نمیکنه که برا نیم ساعت چرا ورود خروج داشتی? منظورم از مشکل داخل یا خارج ایرانه.

ممنون
    سلام
    1. يكطرفه نميتونيد بگيريد | بليت چارتر قابليت كنسلي نداره اصلن | به تاريخ سفرتون بستگی دارد | پيام خصوصی بديد راهنماييتون كنم
    2. اگر بين دو ارلاينز قرارداد اينترلاين وجود داشته باشه بله ممكنه ولی معمولن پرواز های چارتر ارلاينز های معروفی نيستند كه قرارداد داشته باشند با كريير ها ديگه | نه مشكلي نداره اگر ورود خروج داشته باشيد برای تحويل بار

براي خريد بليت آنلاين بايد حتمن به نكات زير توجه بفرماييد
    1. بليت غير قابل استرداد هست
    2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
    3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
    4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
    5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
    6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود.
    7. در بعضی مواقع اغلب در هايسيزن اين سايت ها پروازهايي كه موجود نميباشند رو AVAILABLE برای مسافر نشون ميدهند كه در هنگام نهايي كردن خريد قيمت رو تغيير ميدهند و يا كلن ميگن بليتي موجود نيست براي همين قيمت هاش مخصوصن توي هايسيزن 100 درصد قابل استناد نيست
    8. در هنگامي كه يك از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
    9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غير در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
    2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
    3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل

اگر امکان تعیین صندلی در خرید اینترنتی مقدور باشه، کدوم صندلی ها در هواپیما بهترین جا هستند؟☺

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    اگر امکان تعیین صندلی در خرید اینترنتی مقدور باشه، کدوم صندلی ها در هواپیما بهترین جا هستند؟☺
    صندلي هايي كه رديف كمتري دارند نسبتن ارجيجت دارند به صندلي هايي كه رديف بيشتري دارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)