صفحه 4 از 625 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 6246

موضوع: مدارک مورد نیاز برای روادید دانشجویی کانادا (سوالات کلی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت

همونطور که مي دونيد برا سفارت sop و resume لازمه، ميشه بگيد اين مدارک چطور باشن تا تاثير مثبت تو ويزا داشته باشن؟
    و ديگه اينکه من مي خواستم job letter رو از دانشگاهي که فارغ التحصيل شدم بگيرم، آيا کسي قبلا اين کارو کرده و آيا اصلا مي دن؟

Junior Member

کی گفته resume و sop برای سفارت لازمه!!!!!!! همان طور که می دونید فرم های سفارت کانادا صریح مدارک لازم رو نوشته.

resume بعضیا می‌دن ولی SOP دیگه رسما بی معنیه!
    من jobletter از دانشگاه گرفتم. قانون خاصی نداره. بستگیی به روابطتون داره!

Junior Member

پیش فرض سفارت چه مدتی پاسپورت رو نگه میداره؟

سلام.
    از اونجایی که دوستان نوشتن که ویزای کانادا هم سخت شده فکر میکنم خیلی از دوستان باشند که هم برای آمریکا و هم برای کانادا درخواست ویزا کنند. میخواستم ببینم آیا مشکلی برای این کار وجود داره؟ برای مثال:
    1- اگر ویزای کانادا یا آمریکا برای تحصیل در پاسپورت وارد بشه آیا کشور دیگه برای دادن ویزا مشکلی نداره؟
    2- آیا سفارت کانادا برای دادن ویزا مدت طولانیی پاسپورت رو پیش خودش نگه میداره یا نه؟ (اگر پاسپورت پیش اونها بمونه دیگه برای آمریکا شاید وقت نشه که اقدام کرد)

ممنون

Member

پیش فرض پاسخ : سفارت چه مدتی پاسپورت رو نگه میداره؟

حداقل زماني كه سفارت كانادا پاسپورت رو نگه ميداره از زمان تحويل مدارك تا دادن جوابه كه حدودا" 3 هفته طول ميكشه (البته خودشون ميگن 21 روز)، حالا اگه اين وسط روزي كه قراره جواب بدند جوابت آماده نباشه (مثلا به خاطر شلوغي سفارت اتفاقي كه قبل از عيد افتاد و بجاي 27 اسفند جواب ها رو 5 فروردين دادن) يا اينكه مديكال بدند يا وقت مصاحبه تعيين كنند بازم تا معلوم شدن نتيجه پاسپورت پيششون ميمونه.

alirajabi63
    Guest

سلام
    میشه بگید منظور از job letter چیه؟ من تازه میخوام واسه ویزا اقدان کنم و چیز زیادی نمیدونم.

با این حساب من اگه برای june وقت امریکا بگیرم نمیتونم قبلش برای کانادا اقدام کنم چون پذیرش کانادا ندارم هنوز و احتمالا تداخل میکنه.درسته؟؟.امریکا هم پاسپورت رو نگه میداره و نمیشه بعد ازامریکا بری برای کانادا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    با این حساب من اگه برای june وقت امریکا بگیرم نمیتونم قبلش برای کانادا اقدام کنم چون پذیرش کانادا ندارم هنوز و احتمالا تداخل میکنه.درسته؟؟.امریکا هم پاسپورت رو نگه میداره و نمیشه بعد ازامریکا بری برای کانادا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    نه آمریکا پاسپورت رو نگه نمیداره.
    فکر کنم با این حساب اول آمریکا مصاحبه بعد کانادا ویزا بعد آمریکا pickup!!
    با این ترتیب فکر کنم تداخلی نباشه. البته خدا کنه برای کانادا اینجوری دیر نشه!

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي ويزاي دانشجويي

سلام دوستان
    من مي خواستم بدونم براي ويزاي دانشجويي كانادا يا آمريكا يا استراليا و يا ... نيازي هست اطلاعاتي در ارتباط با اقوامي كه در خارج از ايران داريم داشته باشيم ؟ مثلا اينكه چند سال در كانادا زندگي ميكنند؟ يا كارشون در كانادا چي هست ؟آدرسشون و يا اطلاعات ديگه لازم هست يا نه ؟؟
    به طور كلي آيا نياز هست بگيم در خارج از ايران فاميل داريم يا نه ؟
    ممنون

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي ويزاي دانشجويي

استرالیا مهم نیست. کانادا و امریکا رو هم نگی بهتره. نمی دونم می تونن بفهمن یا نه.