صفحه 503 از 625 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513553603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 6246

موضوع: مدارک مورد نیاز برای روادید دانشجویی کانادا (سوالات کلی)

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای روادید دانشجویی کانادا (سوالات کلی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    بچه ها من نمیرسن مدارکمو که فیش حقوقی و نامه اشتغال به کار و گواهی محضری پدرمو مهر دادگستری بزنن.بد میشه اگه همین جوری بدم سفارت؟
    سلام.نه اشکالی نداره.فقط مدارک تحصیلی مهر دادگستری می خواد.بقیه رو فقط مهر مترجم کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    والا این 2 روزه میده.اما چون شناسنامه پدرم الان نیست میگه نمیتونیم گواهی تعهد محضریتو مهر دادگستری بکنیم.فقط ترجمه رمیش میکنن.5 شنبه هم که دادگستری تعطیل هست ویلا تا فردا میرسوندم شناسنامرو. فقطم اصل شناسمامه پدرمو میخوتد گذرنامه رو هم قبول نمیکنن. به نظر شما مشکل ایجاد میکه بدون مهر دادگستری؟
    دقیقا منم همین مشکلو پیدا کردم . دارالترجمت طرف سید خندان نیست ؟ ... به هر حال منم گفتم که همون مهر دارالترجمه رو بزنه ... فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد , سر مهر دادگستری کسی رو ریجکت نمی کنن که ... راستی پنجشنبه بدیم پست , همون روز میرسونه به سفارت یا میزاره دوشنبه ؟

همگی سلام
    بچه یه چیز جالب می خوام بگم که خودم تازه فهمیدم و با وکیل خودم هم در میون گذاشتم گفت خوبه و مشکلی هم برام ایجاد نمیکنه
    قبلش بگم که من هدفم اینه که دانشجویی برم و وقتی درسم تموم شد از طریق skilled worker اقدام کنم برای اقامت دائم
    حالا اون مطلب مهم:
    من میخوام یه اقرار نامه محضری بنویسم مبنی بر اینکه من با این مشخصات هیچگونه سابقه کیفری جزایی یا سیاسی در کشورم ندارم که بخاطرش بخوام پناهندگی سیاسی یا اجتماعی کشور کانادا روبگیرم و این حق رو از خودم سلب میکنم و اگر خواستم بعد از تحصیلم پناهندگی بگیرم کاناداحق داره منو برگردونه به کشورم.
    این میتونه دلیل خیلی خوبی برای برگشتن باشه و از طرفی برای skilled worker من هم مشکلی ایجاد نمی کنه چون فقط حق پناهندگی رو از خودم گرفتم
    اینو نوشتم چون هیچ جای این فرروم ها ندیدم کسی از این خبر داشته باشه
    با وکیل مشورت کنین که اگه به دردتون میخوره انجام بدین
    ایشالا همه کارشون درست شه
    واسه منم دعا کنین

سلام دوستان
    اين فرمهاي Use of a Representative و Statutory Declaration of Common-law Union چي هستند؟ پر كردن آنها لازمه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام
    دوستان باید اصل کارت پایان خدمت هم فرستاده بشه؟ ضمناً ظاهراً آرامکسدیگه با سفارت کانادا قرارداد نداره با TNT تماس گرفتم جواب ندادند شما خبر دارید که آیا میشه با TNT فرستاد یا نه؟

Junior Member

آره میشه. من با TNT فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    دقیقا منم همین مشکلو پیدا کردم . دارالترجمت طرف سید خندان نیست ؟ ... به هر حال منم گفتم که همون مهر دارالترجمه رو بزنه ... فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد , سر مهر دادگستری کسی رو ریجکت نمی کنن که ... راستی پنجشنبه بدیم پست , همون روز میرسونه به سفارت یا میزاره دوشنبه ؟
    نه سید خندان نیست نزدیک میدان سرو هست.راستش نمیدونم اگه 2 شنبه بدن که فایده نداره.5 شنبه میخوام منوم. جمعه باز نیست؟

Junior Member

توی فرم STUDENT ADDITIONAL بند ۲۰ گفته که
    Have you or any member of your immediate family (father, mother, spouse, brother, sister, children) ever applied for a Canadian
    visa (to visit/ work/ study/ immigrate) or been sponsored for an immigrant visa?

اگه من شوهر خواهرم اقدام کرده باشه برا امیگریشین و الان توی مرحلهٔ مدیکال باشه باید من پر کنم یا نه؟ خود خواهرم اپلیکنت اصلی‌ نیست و شوهرش اپلای کرده ولی‌ خوب به هر حال موضوع یه جور که میشه تفسیرش کرد...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان، اصل کارت پایان خدمت را باید برای سفارت فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilamo_3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان، اصل کارت پایان خدمت را باید برای سفارت فرستاد؟
    من ترجیح دادم از ترس گم شدن نفرستم. چون ترجمه به همراه کپی هست. اگر اصلش را بخواهند که بعید میدونم چون جایی چیزی نگفته، تماس میگیرند. ولی یکی هم که فرستاده بوده قبلا، با بقیه مدارک براش برگردوندند.