صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 177

موضوع: گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    telcom
    Guest

پیش فرض آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

سلام

لطفا کمکی م کنید
    واقعا سرگیجه گرفتم

آیا من که دانشجوی فوق لیسانس هستم می توانم برای فوق لیسانس از دانشگاه خارچ از کشور پذیرش بگیرم و از معافیت تحصیلی استفاده نمایم.

یعنی به من اجازه خروج بدن تا فوق بخونم

پیش فرض پاسخ : آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

متاسفانه نه!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط telcom
    سلام

لطفا کمکی م کنید
    واقعا سرگیجه گرفتم

آیا من که دانشجوی فوق لیسانس هستم می توانم برای فوق لیسانس از دانشگاه خارچ از کشور پذیرش بگیرم و از معافیت تحصیلی استفاده نمایم.

یعنی به من اجازه خروج بدن تا فوق بخونم
    می بینم که زهره خانم در مورد سربازی آقایون یه پا expert شدن ! ...
    نه دوست عزیز ... نظام وظیفه نمی ذاره ...
    البته یه راهی هست : اینکه شما سعی کنین از یه جایی به هر نحوی هم که شده phd پذیرش بگیرین و برای پاسپورت گرفتن اون رو علم کنین اما برای ادامه تحصیل همون ارشد رو انتخاب کنین ... (فکر نکنم این خلاف قوانین فروم باشه!!اگه ترویج تقلبه پاک کنین ;D)
    ولی کسی رو نمی شناسم که این کار رو کرده باشه ... یه دفعه توی صحبتم با یکی از بچه ها به سرم زد ... اگه کسی فکر می کنه عملی نیست بگه ... !

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    متاسفانه نه!
    خوبه ما تو زندگيمون يه دفعه ديديم يه خانم نسبت به مسائل آقايون واكنش نشون بده!!!!! ;D
    البته همه خانم ها متفق القول بر اين باورند كه شما پسرا رو بايد ببرن سربازي تا آدم بشين ولي جواب زهره خانم بوي انسانيت ميداد!!1(در جواب اينكه گفته بودي متاسفانه :P
    اما در مورد سوال,حسين عزيز درست ميگه.يعني هر كاري كه بگي امكان پذيره ولي اين يكي نه....
    تنها راهشم همونه كه حسين گفت.
    (الان پيام من و حسين به دليله ترويجه تقلب پاك ميشه!!!ولي ما تبليغ نكرديم فقط راهشو گفتيم.خوب شايد كسي مايل باشه اين كارو بكنه!!!)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

سلام، ببخشید من تازه MS رو تو ایران شروع کردم ولی همزمان پذیرش Direct Phd برام اومده. می تونم برای وثیقه اقدام کنم؟
    (ببخشید من نمیدونستم چجوری سوال جدید بزارم!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    geology.ferdowsi of university at masshhad

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

با سلام.من هم اکنون دانشجوی ارشدم و میخوام برای خوندن دوباه ارشد در خارج از کشور اقدام کنم.مشکل خدمت دارم.برادر کوچکترم 4 ماه دیگه میره خدمت و ظاهرا نظام وظیفه تا خدمت برادرم تموم نشده به من معافیت میده(2سال).حالا سوالم اینه که میتونم از این معافیت برای دوباره خوندن ارشد در خارج از کشور اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    ی سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره کمک کنه
    من الان ارشد و قبول شدم و باید هفته دیگه برم ثبت نام کنم
    ولی از طرفیم داره کارای اپلایم جور میشه و احتمالا ترم زمستان سال دیگه میتونم برم که میشه مرداد ماه سال آینده
    سوالم اینه : سال دیگه که حین تحصیلم تو ایران میتونم انصراف بدم؟ تکلیف نظام وظیفه چی میشه؟ اجازه خروج میدن بهم؟
    اینم اضافه کنم که کارشناسیم و 4 ساله تموم کردم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m133sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ی سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره کمک کنه
    من الان ارشد و قبول شدم و باید هفته دیگه برم ثبت نام کنم
    ولی از طرفیم داره کارای اپلایم جور میشه و احتمالا ترم زمستان سال دیگه میتونم برم که میشه مرداد ماه سال آینده
    سوالم اینه : سال دیگه که حین تحصیلم تو ایران میتونم انصراف بدم؟ تکلیف نظام وظیفه چی میشه؟ اجازه خروج میدن بهم؟
    اینم اضافه کنم که کارشناسیم و 4 ساله تموم کردم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. مرسی
    قبلا وقتی دانشجو انصراف میداد بلافاصله سرباز بود. ولی الان قانون میگه کسی که انصراف میده یکسال فرصت داره دوباره معافیت تحصیلی مجدد بگیره! چند صفحه قبل روند کامل این کار توسط یکی از دوستان گفته شده.

Junior Member

با سلام.
    من دانشجوی سال چهارم دکترا هستم در رشته برق گرایش الکترونیک ، خیلی اتفاقی و فقط برای اینکه بدونم رزومم چقدر مطلوب هستش رزومم رو برای پذیرش به چندتادانشگاه تو کانادا برای تقاضای دکترای مجدد یا Post doc فرستادم و مراحل پذیرش و که شامل سوالات مختلف و مصاحبه از طریق اسکایپ و تلفن بود و پشت سر گذاشتم و در نهایت دو تا استاد منو خواستن( با حالت فول فاند) البته گفتن دکتراتو بیا اینجا، Post هم میتونی بعدش همینجا باشی. مستقیم پست نگرفتن گفتن چون ریز گرایشت عوض شده.یکی دانشگاه لاوال و بعدی هم دانشگاه کبک. حالا با اینکه من قصد جدی نداشتم اما با توجه به مشورتی که با اساتیدم کردم مخصوصا استاد پروژه خودم که گفته اصلا شک نکن و نمون، و قرار شده که من برم سال دیگه اونجا درسمو شروع کنم ( کارای پروژه الانمو هم در خلالش انجام بدم) سال دیگه تابستون برگردم اینجا دکترامو دفاع کنم و دوباره برگردم اونجا ادامه تحصیلمو داشته باشم، که نه 4 سال وقته اینجام تلف بشه نه فرصت خوب اونجا. تنها مشکلی که خیلی نگرانشم سربازیه با توجه به اینکه من متولد 66 هستم و تمام دوره ها رو پشت سرهم خوندم اصلا سربازی نشده برم الانم خیلی دیره واسه پروژه برداشتن چون 8 ماه بیشتر وقت ندارم، میخواستم از دوستان مطلع بپرستم آیا راهی،تبصره ای ، ترفندی چیزی هستش که بشه سربازیرو یکاریش کرد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

آیا میشه در دوران تحصیل سربازی هم رفت ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)